ساراسوتا آکادمی نظامی به راه اندازی COVID-19 تشخیص

برخی از دانشمندان برتر جهان در حال کار با مدرسه برای استقرار “طلایه دار” یک علامت-پیگیری و تماس با ما-ردیابی کامپیوتر برنامه زمانی که مدرسه رزومه در ماه اوت است.

این دانش آموزان از ساراسوتا آکادمی نظامی دبستان دانم چگونه این یکی بازی می کند.

آنها را دیده ام morgues را پر کنید تا با بدن در حالی که سیاستمداران stonewall صاحب نظران و جایگاه شهروندان ادغام اوباش و دانشمندان دیوانه وار به جستجو برای یک واکسن به مرموز ویروس مرگبار است.

هر سال منشور مدرسه شبیه سازی جهانی و همه گیر با دانش آموزان ایفای نقش از اپيدميولوژيستها و سربازان و قربانیان خبرنگاران و پزشکان.

سالانه “عملیات شیوع” بازی را به دست آورد ستایش از بالاترین رتبه از دانشگاه. آن را به خود جلب مشارکت اپیدمیولوژی ستاره های موسیقی راک مانند استاد دانشگاه هاروارد پردیس ثابتی که همراه با رپ Kanye West شد به زمان 100 لیست 100 نفر تاثیر گذار ترین در جهان در سال 2015 برای او کار بر روی ویروس ابولا است.

در ماه مارس 2019, ثابتی مدرسه بازدید کردند. او به عنوان توضیح داده شده دست و پنجه نرم کردن با مرموز ویروس ابولا در سیاسی قطبی غرب و کشورهای ثابتی ندانسته توصیف COVID-19 شیوع است که آمار ایالات متحده در سال بعد.

“تصور کنید که شما را در بالا از آن (قطبش) چیزی که نامرئی است که کشنده و موذی” او گفت:. “شما می توانید نوع بدگمانی و سوء ظن می شود که تولید می شود.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

در حال حاضر با وجود کار در سراسر ساعت در COVID-19 پژوهش در آزمایشگاه او در دانشگاه هاروارد ثابتی را فراموش نکرده دوستان او در ساراسوتا.

زمانی که محمدعلی دبستان بازگشایی در ماه اوت مدرسه را استقرار “طلایه دار” یک علامت-پیگیری و تماس با ما-ردیابی کامپیوتر برنامه توسعه یافته توسط نگهبان یک کنسرسیوم متشکل از دانشمندان از جمله ثابتی و برخی از جهان بالا اپیدیولوژی و تجسم داده ها دانشمندان است. از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد در هر دو SMA دبستان و دبیرستان خود را همتای ساراسوتا آکادمی نظامی.

SMA جامعه توسعه کارگردان تاد قهوه ای که آغاز شده و عملیات شیوع اعمال نفوذ با همکاری ثابتی آزمایشگاه برای راه اندازی این سیستم که او می گوید به مدیران هشدار وقتی کسی شروع به نشان دادن علائم COVID-19.

تجزیه و تحلیل برنامه تولید شده توسط کاربر روزانه به روز رسانی سلامت همراه با برنامه نمودار صندلی و حضور و غیاب داده ها برای شناسایی افرادی که ممکن است این ویروس که آنها را در تماس با.

“این سیستم خواهد بود قادر به تشخیص این که آیا این بچه دارای علائم” براون گفت. “هنگامی که ما به صلیب مرجع است که با حضور ما می دانیم که بچه ها نشسته در اطراف آنها ممکن است در معرض. ما می توانید تماس ردیابی قبل از آنها حتی تست شده است.”

چگونه کار می کند

دانش آموزان و اعضای خانواده خود را قادر خواهد بود به طور داوطلبانه ورود به طلایه دار پلت فرم روزانه و پاسخ به سوالات در مورد سلامت خود را. اگر یک کاربر پاسخ نشان می دهد که آنها ممکن است COVID-19 سیستم پرچم آنها و هشدار مدیران مدارس اجازه آنها را می دانیم وجود دارد یک مورد احتمالی که ممکن است در معرض خطر.

براون گفت: برنامه محافظت از حریم خصوصی کاربر و کاربر پسند است به اندازه کافی برای استفاده توسط هر کس در SMA جامعه از جمله اعضای خانواده دانش آموزان و کارکنان.

تماس با ردیابی شده است یکی از بزرگترین چالش هایی را برای مقامات بهداشت عمومی. نتایج آزمون گرفته اند و روز به فرایند به طور بالقوه اجازه می دهد بدون علامت آلوده کسانی است که خود منزوی به گسترش ویروس.

براون گفت که او ارائه کرده است Sarasota County School District دسترسی به دیده بانی به صورت رایگان, امید منطقه را با استفاده از تکنولوژی جدید که مدارس رزومه.

منطقه مدرسه مقامات می گویند این برنامه جذاب است اما نگاه به آن با اشاره به پیچیدگی راه اندازی یک پلت فرم جدید در منطقه با 45,000 دانش آموزان است.

“وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات فنی” افسر ارشد عامل جودی دوما گفت. “این برای تلفن های موبایل امیدوار کننده است اما راه اندازی چیزی واقعا سرعت بسیار دشوار به انجام و واقعا پیچیده است.”

دوما گفت: منطقه در حال توسعه یک پایگاه داده که در آن برخی از کارکنان مدرسه گزارش می تواند هر کسی که دارای آزمایش مثبت بود یا تماس با فرد مبتلا به ویروس است.

پایگاه داده خواهد شد هشدار یک تیم از مدیران که کار خواهد کرد در رابطه با وزارت بهداشت برای شروع ردیابی کردن که که فرد در تماس با.

این یک فرایند دشوار است که شامل تماس با هر کسی که ممکن است در معرض خطر و مصاحبه با آنها برای تعیین اینکه آیا آنها نیاز به جدا شده است.

دوما گفت که او نمی نوشتن “طلایه دار” به عنوان عدم امکان, اما او می خواهم برای دیدن چگونه آن را با این نسخهها کار در SMA قبل از توجه به آن برای منطقه است.

عملیات شیوع

SMA دبستان طبیعی نقطه برای “Scout” مستقر می شود.

از طریق “عملیات شیوع” بازی مدرسه واز دانش آموزان به تفکر در مورد بیماری های همه گیر و چالش های آنها در برخواهد داشت قبل از COVID-19 در افق بود.

سالانه فعالیت تبدیل مدرسه به یک جامعه در چنگال یک بیماری همه گیر برای یک روز. قهوه ای شروع بازی در سال 2015 به عنوان یک دست در درس نشان می دهد که چگونه عملکرد دولت در این میان از یک بیماری همه گیر اما آن را به تکامل مورد مطالعه در رفتار انسان است.

و معلوم است که وسط دانش آموزان خیلی خوب کنندههای انسان بالغ رفتار است.

هدف از این بازی است برای دانشجو “اپیدیولوژی” برای پیدا کردن یک واکسن برای ویروس است که اسپرد از تلفن به گوشی از طریق بلوتوث سیگنال. همکلاسی های خود در بازی نقش پزشکان, خبرنگاران, سیاستمداران, سربازان بدن جمع و غیرنظامیان هستند و قرار است با استفاده از موقعیت خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هیچ اسکریپت – دانش آموزان را به سادگی باید اولویت های خود را بر اساس نقش, اما همه آنها یک هدف مشترک از مرگ نه از ویروس.

براون گفت: دانش آموزان تصمیم گیری در این سناریو باید نحوهی به برخی از آنچه که صورت گرفته است در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دانش آموزان در حال پخش مقامات دولتی را اختلاس وجوه احتکار لوازم پزشکی و دروغ در مورد پیدا کردن یک واکسن به mollify ،

یک سال دانشجویی رسانه misreported حقایق در مورد یک سرباز در تیراندازی یک نظامی با تفنگ Nerf که منجر به تظاهرات در برابر ارتش. شهروندان حاضر به فاش کردن اینکه آیا آنها آلوده بودند و باید نادیده گرفته قرنطینه سفارشات.

بزرگترین مشکل براون گفت این است که هر گروه می خواهد به صرفه جویی در روز تا ارتباط می شکند.

“که رانده واقعا با این ایده که” من می خواهم به یکی که قهرمان است و من ایده بهترین ایده ها و من نمی مراقبت از آنچه هر کس دیگری می گوید:” او گفت:.

SMA ارشد فضل Wagler مجزا خاطرات عملیات شیوع از زمانی که او در مدرسه بود. به عنوان یک هفتم کلاس او معاون رئیس جمهور زمانی که دولت تصمیم به واکسیناسیون خود را ابتدا بدانند که بقای خود لازم بود برای این گروه است.

زمانی که دانشجو خبرنگاران متوجه آنها اعلام کرد این رسوایی با یک بلند گو حرف زدن به بقیه دانشجو بدن. هر کس خشم بود, او گفت:, و دانش آموزان شروع به اعتراض.

“بود که یکی از بهترین تصمیم گیری,” او گفت:.

سال آینده Wagler بود محقق اما به سرعت متوجه شدند که تحقیقات غیر ممکن بود بدون بودجه دولت است. دولت در بسته برخورد با مسائل نظامی و شورش و او نمی تواند متقاعد کردن همکلاسی های خود را. در نهایت بازی به پایان رسید و با هیچ واکسن.

در حال حاضر به عنوان یک rising ارشد است وهم آور برای دیدن بازی او به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی تبدیل شدن به زندگی واقعی است. او گفت: بازی تدریس او را به در نظر گرفتن فشار مردم دیگر به سوی هدف مشترک هستند و سعی کنید برای پیدا کردن راه حل های مشترک.

“شما باید واقعا فقط آن را به چشم انداز تلاش برای نگاه در آن از بیش از یک طرف و دور انداختن تعصبات خود را,” او گفت:. “اگر مردم می توانید سعی کنید و کار هم که عالی خواهد بود.”

دیده بانی ورود

روز جمعه دانشمندان به روز رسانی طلایه دار نرم افزار و قهوه ای گفت: این برنامه خواهد بود آماده به رول از زمانی که مدرسه رزومه on Aug. 10.

او امیدوار است که این همکاری منجر به SMA بودن خلبان سایت برای بیشتر COVID-19 تکنولوژی از ثابتی Labs.

مدرسه است که در مذاکرات در مورد دستیابی به GeneXpert یک تست دستگاه تولید شده توسط شرکت فن آوری پزشکی Cepheid. این دستگاه به تازگی نوشته شده توسط FDA و می تواند نتایج جستجو برای چهار های مختلف ویروس آزمون در 45 دقیقه با دقت 100% در آزمون اولیه.

با خیلی قطعیت اطراف COVID-19 و آن تاثیر ممکن است در مدارس براون گفت: مناطق باید به طور پررنگ در همکاری با دانشمندان مشغول کار بر روی راه حل.

“همیشه” نه ” مگر اینکه شما بخواهید. من رسیدن به مردم در همه زمان ها و در حال حاضر ما در موقعیت ما در” براون گفت. “این همه در مورد همکاری برای جامعه خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>