ساراسوتا پلیس به پرده جامعه عمل تیم

واحد است که به منظور پیدا کردن علل جرم و جنایت است.

ساراسوتا — جدید اداره پلیس جامعه عمل تیم ضربه خیابان ها از ساراسوتا برای پیدا کردن علل زمینه ای از جرم و جنایت.

ساراسوتا اداره پلیس قصد دارد به پرده اول شش نفر تیم از گربه افسران در یک کنفرانس خبری در 1 p. m. دوشنبه. یکی دیگر از تیم ملی در حال مونتاژ و معرفی خواهد شد در اواسط ماه جولای به رئیس برنادت DiPino.

رئیس نازل شده برنامه های خود را برای این واحد در نامه ای به شهرستان کمیسیون نامزد مارتین هاید که مورد سوال اگر اداره پلیس تا به حال منحل آن دیرینه خیابان crimes unit. او گفت: در یک ایمیل از DiPino که او سازماندهی مجدد خیابان crime unit به گسترش مواد مخدر واحد اضافه کردن یقه سفید و جنایت علیه کودکان کارآگاه و ایجاد گربه تیم.

هر تیم باید پنج افسران — چهار افسر و یک سرپرست — که کار سراسر شهر بود درگیر شدن با انواع گروه های اجتماعی.

“اگر ما شروع به دیدن دزدی ما را به دیدار با شهروندان محله و بحث در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در مورد پیشگیری از جرم,” DiPino گفت: هرالد تریبون. “ما را پیدا خواهد کرد چرا جنایات متعهد بودن وجود دارد. آن می تواند به عنوان ساده به عنوان اضافه کردن روشنایی برش بوته پایین و یا کاشت خار هل برای جلوگیری از جرم و جنایت است.”

این تیم را در چه نیازهای جامعه در حال شبیه به برنامه هایی مانند “به نوبه خود زندگی خود را در اطراف” یک تلاش مشترک با سلاه آزادی, SPD, دادستانی و قاضی اریکا Quartermaine. چک, در کونی, گسترش به گاو دریایی شهرستان در سال 2018 است.

بین نژادهای مختلف ایجاد شد و برای جلوگیری از سالها فحشا در شمال تمیمی دنباله DiPino گفت. افسران درگیر با گربه شد دست به انتخاب شده برای توانایی خود را به فکر می کنم “خارج از جعبه” و استفاده خلاق حل مسئله روش است.

اما آنها را نمی خواهد آسان در جرم و جنایت.

“آنها را اسکن منطقه آنها در تجزیه و تحلیل آنچه اتفاق می افتد و آمد تا با راه حل های خلاقانه که لزوما شامل بازداشت اما می تواند شامل دستگیری” DiPino گفت. “ما هنوز به دستگیری افرادی که مرتکب جرایم خشونت آمیز. این یک فلسفه جدید; این یکی از من حمایت برای سال و سال است.”

اجرای جدید تیم همراه پس از سیاه و سفید زندگی می کنند ماده و رهبری گروه های حقوق بشر در ملاقات با مقامات محلی برای بحث در مورد نابرابری نژادی و آنچه به آنها گفته بود بدون کنترل سوء استفاده از قدرت پلیس.

DiPino گفت: گفتگو با اعضای دو گروه مجاز هر دو طرف برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دیگر چه رئیس اقتدار است و آنچه ماموران اجراي قانون نقش هستند.

“ما همه بخشی از جامعه” DiPino گفت. “هر کس درگیر با یکدیگر به شیوه ای مثبت. … جامعه محور که به طور موثر انجام شده است یکی از راه هایی برای ایجاد پلیس توانایی به بخشی از جامعه و گوش دادن به آن نیاز دارد.”

بالا-دید گربه افسران کار خواهد کرد 12 ساعت شیفت برای رسیدن به جامعه بهتر DiPino گفت.

دو اضافی کارآگاهان اضافه شد به بررسی یقه سفید و کودک آزاری موارد به دلیل وجود یک نیاز رو به رشد در جامعه به رسیدگی به این مسائل DiPino اضافه شده است.

“ما در حال رفتن به در نظر گرفتن غیر قانونی اسلحه و مواد مخدر در خیابان” رئیس گفت. “اسلحه کشتن مردم و آسیب مردم است. مواد مخدر منجر به جنایات دیگر مانند دزدی و سرقت و همچنین منجر به تباهی زندگی خانواده.”

اولین گربه تیم در حال حاضر شروع به کار کرد.

“گربه افسران را همان فلسفه همه ما افسران را” DiPino گفت. “ما می خواهیم آنها را به مشارکت در جامعه است. آنها خواهد بود دوچرخه آموزش دیده است. آنها به همکاری می شود. آنها واقعا فکر می کنم در مورد راه حل های منحصر به فرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>