ساراسوتا اعتراض محکوم جورج فلوید مرگ; همچنین خواستار لغو اجاره

ساراسوتا — حدود 30 معترضان با پوشیدن ماسک اعتراض در تالار شهر در روز شنبه در محکومیت خشونت پلیس در مرگ جورج فلوید.

معترضان در بازه زمانی از نوجوانان به سالمندان که خود را تزئین اتومبیل با پیام. اجاره مهلت قانونی نیز هدف از اعتراض.

فلوید مرگ بر مارس 25 برانگیخته تظاهرات خشونت آمیز در شهرهای بزرگ از جمله مینیاپولیس آتلانتا شهر نیویورک و واشنگتن دی سی

فیلم از فلوید مرگ نشان داد یک افسر پلیس زانو در گردن او برای چند دقیقه در حالی که فلوید به او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. افسر شناخته شده به عنوان درک چوین از مینیاپولیس اداره پلیس دستگیر شد روز جمعه به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با توجه به آسوشیتد پرس.

اعتراض سازماندهی شده بود توسط حزب برای سوسیالیسم و آزادی است.

“ما در اینجا به ایستادگی در برابر خشونت پلیس خواست که قاتل پلیس به زندان برود. همه آنها — و نه فقط برخی از آنها گفت:” اموزش Beltran یک PSL سازمان. “چرا هر کسی که می خواهید به نیروی پلیس است که برگزار می شود?”

در بیانیه ای در وب سایت خود را در مارس 26, PSL محکوم فلوید مرگ و گفت: آن را نمی تواند تکیه بر FBI برای عدالت است.

“اف بی آی است که خشونت نهاد دولت شده است که در اختیار داشت به عنوان یک سلاح در برابر جنبش آزادی از مردم در ایالات متحده” در این بیانیه گفت.

Meghan Ditmeyer, 18, با حضور در این مراسم در حمایت از اعتراضات در سراسر کشور است.

او همچنین گفت که او با پشتیبانی از PSL ترویجی برای اجاره لغو شد. او گفت که موضوع خشونت پلیس “همه واقعا متصل است.”

روز شنبه در اعتراض به همپوشانی با حزب اولیه تقاضا برای لغو اجاره و رهن در طول مدت بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ فرمان اجرایی 20-94 سلب حق مالکیت و اخراج برای عدم پرداخت در ایالت فلوریدا بودند به حالت تعلیق تا زمانی که ممکن است 17. در مه 14, فرماندار تمدید که تعلیق 2 ژوئن با فرمان اجرایی 20-121.

“به عنوان یک نتیجه از این بحران اقتصادی بیش از 30 درصد از مستاجرها را دچار مشکل خواهد شد و قادر به پرداخت اجاره خانه شان آمده ژوئن 1 در یک زن و شوهر از روز” Beltran گفت. “هیچ کس نباید خود را از دست دادن مسکن به هر دلیلی در طول یک بیماری همه گیر.

این حزب خواستار است که بانک ها و شرکت های پرداخت برای بحران نه طبقه کارگر.

“این غیر انسانی به انتظار مردم به پرداخت اجاره بها در یک زمان که در آن آنها فقط پول را ندارد,” Beltran گفت. “ما نمی خواهیم که طبقه کارگر تحمل این بحران نه تنها به خاطر آنها ندارد بلکه از آنجا که ما فقط داده شرکت های بزرگ و بانک ها بیش از $5 تریلیون.”

با توجه به وب سایت خود را به PSL ضد سرمایه داری جنبش با شعب در سراسر کشور است.

جیمی DePriest, 22, درگیر شده است که برای حدود سه سال است.

“ما سازماندهی محلی در اطراف مسائل مربوط به خشونت پلیس امپریالیستی جنگ ویرانی زیست محیطی و تخریب و بومی حقوق” او گفت:. “اما در سطح ملی ما ایران نسبت به آوردن این کشور به مرحله سوسیالیسم.”

روز شنبه در اعتراض نه شامل هر گونه برخورد با اجرای قانون است.

“آن را امن تر به یک خودرو در اعتراض به از آن است که تظاهرات مردم در خیابان” Beltran گفت. “ما فقط می خواهید به درایو در اطراف شهر ما دادن پیام با علائم و اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>