ساراسوتا معترضان به یاد داشته باشید رادنی میچل در جولای 4 مشخص شده توسط فعالیت

تجمع اعتراضی روز شنبه در اسکله پارک به یاد داشته باشید رادنی میچل و دیگر سیاه شهروندان که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از تماس با اجرای قانون است. [هرالد تریبیون عکس / اندرو میچام]

جمعیت در این 4 جولای جمع آوری نشده بود آمده برای همبرگر در کوره و یا استخر. حتی برای ایستادن در خارج در گرمای خفه کننده مورد نیاز خواهد بود انگیزه بیشتری از آن است.

اما انگیزه آنها بود و قطعا در این سال به عنوان آنجا که هر. به جای آنها شعار “نه عدالت بدون صلح” و “هی هی هو هو نژادپرستانه پلیس را باید بروید.”

رادنی Mitchell بنیاد سازماندهی اعتراض به تماس توجه به سیاه و سفید آمریکایی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از تماس با پلیس. رهبران پوشیدن, سیاه, زندگی, ماده, تی شرت به نام مناجات از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و حدود 40 نفر در نوع پاسخ داد.

“پلیس و مرزهای ما لازم نیست اونا چه ما می خواهیم این است که مجموع آزادی …”

حدود یک صد متر دور به طور مستقیم در زیر تسلیم بی قید و شرط مجسمه ملوان بوسیدن یک زن به دلیل جنگ جهانی دوم بود که بیش از یک خوشه از مردان و زنان در لباس قرمز و سفید و آبی hobnobbed زیر مطابق با حفاظ.

ساراسوتا پرستان همیشه از ملاقات با مجسمه بودند و نه ضد معترض گفت بث Colvin که تاسیس این سازمان از یک دهه پیش.

“ما شده ایم جلسه در اینجا برای هفت سال” گفت: Colvin, 77. “آنها نشان داد.”

در انتهای دیگر میز زنان در مقایسه یادداشت ها که در حال سازماندهی کردند.

“آن را سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” است. “این رادنی کینگ پایه و اساس است.”

آن را در واقع رادنی Mitchell پایه به نام بعد از 23 سال پدر که به ضرب گلوله در سال 2012 توسط دو Sarasota County Sheriff نمایندگان.

کلانتر گفته نمایندگان عمل کرده در دفاع از خود. ناتاشا کلمونس میچل و یک رهبر از شنبه جمع آوری می خواهد بررسی بازگشایی شد.

می تواند وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون او گفت: در پی خشم پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زندگی از یک دستبند جورج فلوید با یک زانو بر گردن او.

و در حالی که تاریخ از تحریم سوء استفاده در برابر آفریقایی-آمریکایی ها اجرا می شود طولانی این خشم بین المللی جدید است کلمونس گفت.

“این کاملا متفاوت جنبش,” او گفت:. “و ما اینجا هستیم تا به بسیاری از مردم ناراحت کننده درست مثل ما شده ایم ناراحت کننده برای 400 سال است.”

این یک ماه پر سر و صدا برای روابط بین شهروندان و پلیس. صدها نفر معلوم آوریل در نوتون فلوید پس از مرگ است. یک زن و شوهر از هفته بعد Ronnique داونپورت ارسال شده حساب پدرش آوریل 2 دستگیری در رسانه های اجتماعی.

رونالد داونپورت است گفت: او به زمین پرتاب شد قرار داده شده در یک سبد و پایدار آسیب های متعدد در دست ساراسوتا ، این بخش در حال بررسی است. دختر خود گزارش ملتهب در حال حاضر نهفته تنش است.

همچنین در ماه ژوئن در ساراسوتا کانتی نمایندگان بازداشت 22 ساله به اتهام تهدید Black Lives Matter معترضان در رسانه های اجتماعی.

“آن را کمک نمی کند تا زمانی که قوانین در حال تغییر” کلمونس گفت. “و ما به برابری. ما نه درخواست ما خواستار هستند.”

به عنوان مخالفان خود را آغاز کرد مارس شمالی در تمیمی دنباله جیمی Fasetti, 57 صحبت در مورد Sarasots پرستان. آنها تعیین کرده بود تا در ساعت 9 صبح او گفت: قبل از میچل و سیاه زندگی مهم است.

او در مورد یک سکه یادبود آنها را به جوان مردم را به آنها آموزش در مورد امریکا مشخص شده با E Pluribus Unum و در رو به ما اعتماد.

“بدون مراسم حافظه محو” گفت: “کشور ما در حال رفتن به محو شدن است.”

در حالی که میهن پرستان وجود ندارد برای پاسخ به معترضان دیگر تماشاچیان بود و چیزهایی می گویند. یک پیرمرد تماشا راهپیمایان برگزاری یک نشانه است: “پلیس زندگی می کند مهم است.”

معترضین شعار زنده کرد و آن را به عنوان تا به حال در طول صبح.

“سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سیاه زندگی مهم نیست …”

یک مرد سفید پوست در یک طرف جاده مطرح مشت خود را. “تمام زندگی مهم نیست!” او فریاد زد.

جمعیت راهپیمایی دور گذشته یک تعداد انگشت شماری از زنان برگزاری تهمت 2020 نشانه.

به عنوان آنها تبدیل گوشه یک مرد در یک کلاه بیس بال بیدارم با صدای بلند.

“بزدل” او گفت:. “این چیزی است که آنها هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>