ساراسوتا مسابقه چاله وقت با بحث سابقه در برابر تازه وارد

ساراسوتا کانتی خواهان مایک مورن و مایک هاچینسون مربع خاموش در Aug. 18 اولیه انتخابات

ساراسوتا کانتی — مایک هاچینسون در حال اجرا است برای یک County کمیسیون صندلی برای حفظ یک شیوه زندگی روستایی او می گوید: در حال ناپدید شدن هستند از شرق ساراسوتا کانتی به عنوان توسعه پرس دورتر داخلی. بازنشسته مهندس نرم افزار نیز نا امید با جریان جمهوری خواه رهبری در هیئت مدیره.

فعلی کمیسیون نمی گوش دادن به ترکیبات هاچینسون گفت.

هاچینسون در حال اجرا در منطقه 1 شمالی بخشداری تازه شکل گرفته در ماه نوامبر پس از او خواه اولیه حریف مایک موران تحت فشار قرار دادند از طریق یک بحث redistricting طرح بهره مند است که او را.

موران یک شرکت بیمه صاحب که مطرح است بیش از 50000 $و پشتیبانی گسترده ای در میان محلی ایران با رهبران کسب و کار و منطقه توسعه دهندگان تا حد زیادی اجتناب انجمن که در آن دو می تواند بحث های عمومی.

او تحت فشار قرار دادند تا برای توسعه اقتصادی و بهداشت و خدمات انسانی طرح پس از انتخاب شدن در سال 2016 و همچنین بازیگران, تصمیم گیری, رای در مورد مسائل مختلف است که باید دیده گسترده اپوزیسیون از ساکنان هر دو در داخل و خارج از منطقه خود.

مورن را ندارد خود را از نظر در دسترس نیست برای این مقاله. دیگر از به طور منظم به روز رسانی هواداران در حمایت موران وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی تا حد زیادی در آنجا ماند همان است که در آخرین مبارزات انتخاباتی در این کمیسیون بیش از چهار سال پیش.

کمپین mailers در اواخر ماه ژوئیه باید متمرکز بر مسائل خارج از شهرستان را کنترل و از جمله یکی که نشان داد مورن با اشاره a handgun در غیب هدف است. میلر تبلیغ Moran به عنوان یک عمر طرفدار NRA و یک حامی قوی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بیانیه ای در اوایل ماه مارس, موران گفت: هرالد تریبون او دوباره با تمرکز بر ایجاد فرصت های شغلی و مسکن مقرون به صرفه.

در یک کاندیدای پرسشنامه که به تازگی در روزنامه آبزرور موران پاکستان به پایان آب و فاضلاب و زیرساخت های بهبود کامل شمال و جنوب جاده شهرستان سیستم شبکه و کمک به شهرستان حرکت و بازیابی از تاثیر مالی COVID-19.

هاچینسون در حال اجرا بر روی یک پیام حفاظت از منطقه آبراه و ساختمان جاده های بهتر. او وعده داده شده به مدافع برای حفظ اراضی طبیعی و برای اطمینان از مالیات پرداخت نمی کند برای زیرساخت ها در تحولات جدید است.

“سال پیش در ساراسوتا کانتی حال برنامه ریزی برای رشد” هاچینسون گفت: در سال های اخیر کمپین تصویری. “کسانی که زیرساخت های مورد نیاز با توسعه است. آنها ارائه شده برای فضاهای باز آنها محافظت شده حیات وحش — این برنامه برچیده شد. ما نیاز به یک برنامه برای محافظت از موجود محله.”

منطقه 1 جمهوریخواه رای دهندگان را انتخاب کنید بین این دو در اوت. 18. انتخابات را نیز تعیین خواهد شد که برگزاری دو کرسی هیئت مدیره مدرسه بعدی Sarasota County sheriff و جمهوری خواه منطقه 5 شهرستان کمیسیون نامزد شده است.

منطقه 1 اصلی برنده خواهد چهره دموکرات علامت Pienkos در انتخابات عمومی ،

Pienkos در حال اجرا است تا حد زیادی به دلیل این تصمیم کمیسیون به redraw شهرستان کمیسیون مرزهای منطقه در اوایل به جای انتظار برای سال 2020 سرشماری.

مایک هاچینسون

هاچینسون گفت که او امیدوار است به صدا در هیئت مدیره است که به نگه داشتن کشور و … کشور به عنوان یک شعار محوری در میان ساکنان شرق شهرستان می رود.

هاچینسون رئیس جمهور Berncreek بهبود انجمن. او همچنین یکی از اعضای فعال حزب جمهوری خواه برای دهه گذشته است. تا کنون او قرض داده مبارزات انتخاباتی خود 30.000 دلار و مطرح $5,020. او گفت که او نمی خواهد قبول کمک های مالی از منطقه توسعه دهندگان اغلب بزرگ اهدا کنندگان در کمیسیون نژادها.

این دیرین حوزه کاپیتان حزب جمهوری خواه است و یک مناجات از نگرانی های از جمله شکایت که شهرستان ابزار به تازگی توسط وزارت سازش برای توسعه دهندگان در هزینه مالیات دهندگان.

یک موضوع از نگرانی های خاص به هاچینسون شد یک کمیسیون تصمیم به استفاده از $5.2 میلیون به پرداخت هزینه برای یک ابزار توسعه برای کاهش هزینه های Lakepark شهرکهای توسعه هملت خاموش فرویتویلل جاده ها است. مورن و همچنین چهار نفر دیگر کمیسیون رای دادند که این حرکت در سال گذشته بدون بحث.

“ما باور نمی کمیسیون شهرستان در حال گوش دادن به ما گفت:” هاچینسون در اخیر توسط اتحادیه زنان رای دهندگان ساراسوتا کانتی. “ما مشکلی به نظر نمی رسد به گرفتن مقدار هوا, تغییرات ساخته شده به نظر نمی رسد برای مطابقت با خواسته های ما.”

هاچینسون می خواهم برای دیدن پیشرفت های جدید پرداخت برای جاده ها و زیرساخت های قبل از آنها ساخته شده است. او همچنین می خواهم برای دیدن در این شهرستان تکمیل شمال و جنوب جاده شهرستان سیستم شبکه است.

هاچینسون درگیر یک شهروند به رهبری ابتکار عمل که با استفاده از آن “حفظ کشور … کشور” به عنوان شعار آن نام است که با هدف تغییر این شهرستان دوربرد رشد برنامه ریزی برای حفاظت از شیوه زندگی روستایی در شرق بزرگراه میان ایالتی 75.

در سپتامبر گذشته برای اولین بار از نوع خود اقدام به رنگ در خارج از خطوط شهرستان رسمی نقشه راه برای رشد فرستاده شده توسط همسایه ها به جای توسعه — دقت زنده نگه داشته در 3-2 رای توسط کمیسیون.

در حالی که مورن رای به نفع او گفت که او تا به حال جدی رزرو در مورد پتانسیل تخلف از یک برنامه جامع اصلاح حقوق فردی و توسعه دهندگان.

“من پیدا کردن این یکی فوق العاده جالب; من فکر می کنم آن را همه در پاشنه خود را کمی” مورن گفت. “من فکر می کنم وجود دارد نیاز به یک مقدار زیادی از بحث رفتن به جلو. تصمیم گیری در اموال مردم دیگر با مردمی دیگر که ممکن است منافع فوری در این مورد بسیار برای من است.”

او عضو دو کمیسیون در رای گیری اجازه می دهد تا county کارکنان برای انجام یک تجزیه و تحلیل کامل قبل از آوردن آن را به عقب برای یک نگاه دوم است.

طرح رهبری به کمیسیون برنامه ریزی در اواسط ماه اوت است.

مایک مورن

خیلی از ساراسوتا کانتی, کسب و کار, توسعه و نخبگان سیاسی بصورتی پایدار و محکم پشت Moran به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد. ایران نامزد که خدمت در ساراسوتا کانتی کمیسیون برنامه ریزی و نشسته در جنوب غربی فلوریدا مدیریت آب منطقه مدیره مبارزات انتخاباتی است از ماه فوریه و افزایش بیش از $50,179.

مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد مورن صرف $39,390 عمدتا در تبلیغات دیجیتال و کمپین mailers.

جولای میلر از مورن شلیک تفنگ برای پرداخت شد توسط Florida کشور یک عمل سیاسی کمیته پشتیبانی شده توسط توسعه دهندگان محلی که سهام آن ونیز آدرس پستی با رابینسون Gruters و رابرتز حسابدار — حسابداری شرکت های متعلق به ساراسوتا عضو هیئت مدیره مدرسه اریک رابینسون و حزب جمهوری خواه رئیس و دولت از سوی دیگر ، جو Gruters.

رابینسون Gruters و رابرتز CPA نیز مورن را پرداخت حسابداری خدمات و سوابق نشان می دهد.

مورن به ثمر رساند تا تاییدیه از خروجی کلانتر تام شوالیه Suncoast آتش Suncoast امدادگران و ملکی انجمن ساراسوتا/گاو دریایی.

به عنوان یک کمیسر مورن کار کرده است در چندین انسان, خدمات, طرح های, از جمله پتانسیل countywide سلامت روان منطقه بود که به تعویق افتاد به دلیل COVID-19. رفراندوم را سالانه مورد ارزیابی قرار داده مالیات و توزیع پول مطرح شده به محلی سازمان های خدمات.

موران نیز حمایت تعدادی از تصمیمات بحث برانگیز که دیدم یک بسته بندی شده کمیسیون اتاق و گسترده مخالفان.

در سال 2017, او یکی از دو کمیسیون را به رای دادن به ساخت یک مرکز بازیافت در نزدیکی کرفس زمینه. سال بعد مورن پیشنهاد یک تغییر است که آیا افزایش تعداد مورد نیاز امضا در شهروند-آغاز دادخواست از 5 درصد از رای دهندگان ثبت شده در این شهرستان به 10٪. آن را نیز محدود قاب زمان دهندگان را مجبور به جمع آوری مورد نیاز امضا.

مورن رای دادند و در سال 2018 به نفع Benderson Development Co.’s به شدت مخالف خواب نیمروز تفرجگاه توسعه پروژه انتقاد توسط صدها نفر از ساکنان در داخل و اطراف خواب نیمروز کلیدی که گفت: استفاده از مخلوط طرح توسعه ناسازگار با منطقه و بدتر خواهد شد ترافیک snarls.

در ماه نوامبر او یکی از سه کمیسیون به نفع ترسیم کمیسیون مرزهای منطقه که منجر به حرکت خود پس از آن-حریف Fredd اتکینز به منطقه دیگر و موجب فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه بیش کمیسیون جدید منطقه خطوط.

قاضی ویلیام یونگ نوشت: در ان در رد یک چالش به redistricting طرح “ثبت شاکیان به شدت نشان می دهد که هدف از redistricting بود برای محافظت از وقت جمهوری خواه کمیسر (مایک) Moran.”

یونگ رد دعوی چرا که او به این نتیجه رسیدند که وجود دارد هیچ نژادی انگیزه برای redistricting همان چیزی است که شاکیان شد و ادعا. اما پتانسیل انگیزه های او استناد هنوز هم قابل توجه چون آنها غیر قانونی در تنظیمات دیگر.

فلوریدا قانون اساسی قانون شکنان نقشه کشی کنگره و قانونی مناطق به نفع یک وقت یا حزب سیاسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>