ساراسوتا ساکنان برای پیوستن به سراسر کشور تظاهرات بیش از تبرئه رئیس جمهور تهمت

تظاهرات در ساراسوتا در روز چهارشنبه یکی از بیش از یک دوجین برنامه ریزی شده در فلوریدا.

صدها نفر از تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر کشور در روز چهارشنبه در اعتراض به انتظار استیضاح تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط آمریکا از جمله یکی در ساراسوتا.

از میامی و نیویورک به لس آنجلس و سیاتل “رد Cover-Up” تظاهرات برنامه ریزی شده برای کشش در سراسر قاره ایالات متحده است. تظاهرات در حال برنامه ریزی برای 5:30 بعدازظهر در پاسخ به انتظار رای توسط GOP-کنترل مجلسی به تبرئه رئیس جمهور از مقالات از استیضاح برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

تظاهرات در ساراسوتا یکی از بیش از یک دوجین در فلوریدا است برای شروع در 5 بعد از ظهر در مقابل دفتر کنگره ایالات متحده Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید 111 S. نارنجی Ave. در ساراسوتا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما سیاست اخبار

جمعه گذشته دموکرات ها موفق به جمع آوری به اندازه کافی رای به حکم اسناد و مدارک و شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. دموکرات ها را متهم میکنند خود را در ایران با همکاران انجام یک “پوشش” و “شم” محاکمه مایل نیست شاهد به خصوص در میان اضافی ادعا می کند با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین معاملات که ظاهر شده اند در هفته های اخیر.

محاکمه بدون تلاش برای به دست آوردن شواهد بیشتری از دست اول شاهد دموکرات ها استدلال کرده اند که ارائه تبرئه بی معنی است. استیضاح مخالفان استدلال می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن را اعمال نمی شایستگی حذف از دفتر و که این موضوع باید در سمت چپ رای دهندگان دست.

“سناتور دموکرات انداخته اند همه هنجارهای دموکراتیک و دهه سابقه از پنجره به بیرون جلوگیری از شهود از شهادت قبل از مجلس سنا گفت:” شان Eldridge بنیانگذار و رئیس جمهور از ایستادن امریکا در انتشار اخبار. “هر ‘تبرئه’ ساخته شده پس از مسدود کردن کلید شواهد است exoneration آن را پوشش دهند.”

این تظاهرات سازماندهی شده توسط ائتلاف از گروه ها از جمله توسط مردم علت شایع, صلح سبز, تقسیم, NextGen, امریکا, عمومی, شهروند, Sierra Club, ایستادن امریکا ایستادگی جمهوری زنان مارس و دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>