ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه فروم ویژگی های رز و گراهام

هیئت مدیره مدرسه امیدوار کارن رز و دیوید گراهام صحبت یکشنبه در مورد اینکه چرا آنها بهترین انتخاب برای پر کردن یک جای خالی در ساراسوتا در هیئت مدیره در پاییز.

ساراسوتا نامزدهای هیئت مدیره مدرسه کارن رز و دیوید گراهام ساخته شده خود موارد به ساراسوتا ببر بای باشگاه در روز پنج شنبه هر که آنها نامزد با تجربه برای پر کردن خروجی هیئت مدیره مدرسه رئیس کارولین Zucker منطقه 2 صندلی.

هر کس که برنده انتخابات خواهد شد پیوستن به یک هیئت مدیره است که در نهایت از دست ایمان قبلی سرپرست تاد Bowden و اخذ خواهد شد به دانستن جدید سرپرست. یکی از اولین موضوعات آورده تا توسط مدیر و آموزش و پرورش پایه و اساس جمهور جنیفر Vigne بود که چگونه اعضای هیئت مدیره باید رویکرد است که رابطه.

گراهام گفت: یک عضو هیئت مدیره نقش است که به ارائه یک چشم انداز و پشتیبانی هر کس از آن است که آنها استخدام به رهبری منطقه.

“این کار ما به micromanage,” گراهام گفت. “ما وجود دارد به راهنمای آنها را.”

گل رز به نام برای یک نقش قوی تر از راهنمایی و پشتیبانی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

“من به شدت اعتقاد دارند که هیئت مدیره مدرسه اتحاد پاسخگویی” رز گفت. “و این است که به نگه داشتن سرپرست پاسخگو به انجام تمام چیزهایی که من در مورد صحبت از یک مسئول مباشر از مالیات دهندگان دلار و تمرکز آن دلار در رفع نیازهای دانش آموزان ما.”

هر دو نامزد گفت: آنها پشتیبانی محلی گزینه یک میل اموال مالیات همه پرسی برای افزایش school district درآمد در گذشته, اما آنها تفاوت در تاثیر هزینه – یک بار هزینه وضع در ساخت و ساز جدید برای جبران افزایش تقاضا از رشد در مدارس.

هر دو می خواهید به استفاده از به روزترین اطلاعات برای تعیین هزینه باید اما گراهام گفت: او می خواست برای دیدن هزینه های جمع آوری شده در حداکثر مقدار مجاز با مطالعه. منطقه در حال حاضر در حال جمع آوری فقط 26 درصد از مقدار توصیه شده که به مقدار $2,032 دفاع کرد گرفته شد در هر خانه های تک خانواده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

“این است که ساراسوتا کانتی مدارس’ به تکمیل و توسعه دهندگان تاثیر هزینه” گراهام گفت.

رز گفت: هزینه های که حذف شده اند در مجموع در طول قبلی رکود اقتصادی به نام برای بیشتر روش اندازه گیری شده.

“من می خواهم با اعضای جامعه است که ما خودسرانه به افزایش هزینه های” رز گفت.

گراهام و رز هر دو تبلیغ رزومه خود را به عنوان آنها را بهترین فرد برای این کار است.

رز مشغول به کار به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه قبل از تبدیل شدن به یک مدیر و در نهایت بازنشستگی به عنوان مدیر اجرایی مدارس. گراهام کار کرده است در انواع صنایع و گفت: تجربه خود را در تکنولوژی و منابع انسانی و هنر (او یک عکاس حرفه ای) و منطقه مدرسه به او درک درستی از بسیاری از مناطق اعضای هیئت مدیره مدرسه نظارت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های رایان مک کینون

رز گفت: اگر لازم است به کاهش بودجه در سال های آینده او را اولویت بندی معلمان و به یک نگاه سخت در برخی از موقعیت های اداری Bowden اضافه شده در طول تصدی خود.

رز گفت: بسیاری از کسانی که مدیران انجام شد سلامت روانی و رفتاری وظایف که کمتر هزینه دانشجویی حمایت از کارکنان به طور معمول ارائه شده است.

“که انجام شده می تواند برای یک هزینه بسیار پایین تر و ملاقات همان نیاز” رز گفت.

گراهام که گفت: “من به معنای واقعی کلمه را در 600 صفحه ای بودجه به رختخواب هر شب و مطالعه آن را” مخالفت با رز ارزیابی در مدیران اضافه شده.

او گفت: کسانی که موقعیت لازم بود چرا که مدیران بوده است, غرق, اما که در ادامه نگاهی به برخی از هزینه های جانبی در بودجه است که می تواند کمرنگ شود.

گراهام و رز طرح به ادامه مبارزات خود را بیش از دو ماه آینده و رای دهندگان به پای صندوق های رای Aug. 18.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>