ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه در جلو حرکت می کند با سرپرست جستجو

فلوریدا, مدرسه, مدیره انجمن انتخاب شد به منظور تسهیل در تلاش برای پیدا کردن یک سرپرست.

جستجو برای سرپرست جدید برای ساراسوتا کانتی مدارس در زمان خود اولین قدم بزرگ رو به جلو به عنوان هیئت مدیره مدرسه به اتفاق آرا رای به انتخاب فلوریدا مدرسه مدیره انجمن منجر به جستجو.

به اتفاق آراء نادر بود نمایش وحدت در هیئت مدیره است که اغلب عمیقا تقسیم شده و اعضای هیئت مدیره امیدوار است که این نشانه یک جبهه متحد به عنوان آنها سوار بر روند استخدام جدید top administrator.

“در برخی از تصمیم گیری های دشوار ما نمی همیشه به یک اجماع” رئیس کارولین Zucker گفت. “من بسیار خوشحال بود برای دیدن که در این مهم ترین چیزی که ما انجام می دهیم که آن را به اتفاق آرا.”

لایحه وگل بود که یک نامزد برای این کار از سرپرست موقت قبل از خروج نام خود را در ماه دسامبر خواهد بود که منجر جستجو برای FSBA و اعضای هیئت مدیره اشاره کرد وگل تخصص به عنوان یک عامل اصلی در تصمیم گیری کنند.

“ما می دانیم که خود را اعضای هیئت مدیره شما جامعه و فلوریدا قانونی آموزش و پرورش, چشم انداز” Vogel گفت.

اعضای هیئت مدیره اریک رابینسون و بریجت زیگلر نگرانی در مورد انتخاب FSBA به نقل از شرکت حمل جستجو است که در نهایت منجر به انتخاب سرپرست سابق تاد Bowden که استعفا در ماه نوامبر بیش از به دست از آزار و اذیت جنسی مورد مربوط به خود را بالا معاون.

FSBA برنده قرارداد بیش از ری و همکاران یک شرکت جستجو بر اساس در آیووا که در حال حاضر پیشرو جستجو برای جدید superintendents در هیلزوو و ماریون شهرستانهای استان است.

این سازمان منجر شده است سرپرست جستجوها در هفت شهرستان بیش از پنج سال گذشته و FSBA را نقطه فروش اصلی بود و روابط آنها با نامزدهای بالقوه و دانش خود را از فلوریدا سیاست های آموزش و پرورش و آفتاب قانون است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های رایان مک کینون

Zucker شرلی قهوه ای و جین گودوین روابط نزدیکی با FSBA و هیئت مدیره تاکید کرد که سه وابسته به این سازمان را قوی تر صدا در فرایند جستجو بیش از دیگران است. گودوین رئیس جمهور منتخب برای سازمان و هم شکر و قهوه ای نشستن بر روی هیئت مدیره.

Andrea, Messina, مدیر اجرایی FSBA گفت گودوین نقش به عنوان رئیس جمهور منتخب نیست همپوشانی با این سازمان به عنوان یک تابع جستجو ،

“جستجو اداری تابع انجام شده توسط کارکنان و مشاوران” مسینا گفت: در یک پیام به صورت متن. “رئیس جمهور می پردازد عضویت — نه فرد منطقه خدمات ارائه شده است.”

ساراسوتا طبقه بندی شده/انجمن معلمان مدیر اجرایی بری Dubin گفت: آخرین بار FSBA انجام یک جستجو در آن شکست خورده را به طور کامل دامپزشک Bowden.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

Dubin گفت که او تا به حال شنیده و شایعه از شکایت علیه Bowden زمانی که او یک مدیر اجرایی در هیلزوو. Dubin به پایان رسید تا با استخدام یک محقق خصوصی به نگاه به این اتهامات که تبدیل شده تا شکایت از کارکنان که تا به حال شده است از جمله در Bowden پرسنل فایل.

“اگر من چشم خصوصی می توانید آن را پیدا کنید چرا که نه می تواند FSBA?” Dubin گفت. “نیست که آنچه را که آنها برای زندگی انجام دهید؟”

Bowden در حال حاضر مشغول به کار برای ساراسوتا و موضوع تحقیقات داخلی در زمان استخدام خود بود که به اتفاق آرا تصویب شده توسط هیئت مدیره در آن زمان از جمله زیگلر و رابینسون.

حالا که هیئت مدیره انتخاب شده است یک جستجوی آن نیاز به رسیدن به یک توافق و اجماع بر روی یک جدول زمانی چقدر ورودی عمومی خواهد بود بینی و چه حداقل مورد نیاز خواهد بود. با شایعات از منطقه فعلی مدیران با توجه به درخواست یکی از معیارهای هیئت مدیره نیاز به تصمیم می گیرید که چقدر تجربه رهبری نامزدها باید.

سرپرست جستجوهای بدنام هستند برای ایجاد حفره منافع خاص گروه حمایت از برخی نامزدها علیه یکدیگر و قبل از جلسه گودوین گفت: به عنوان صدای جامعه شروع لابی هیئت مدیره به انتخاب خود مرد اعضای هیئت مدیره نیاز به منحرف نمی شود با سر و صدا.

“جامعه نمی تواند تصمیم ساز” گودوین گفت. “این خواهد بود ما که مملو از برخی از مسائل از آنجا که بسیاری از مردم می خواهم به بازی که در راه بد.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

حل و فصل برای Cheraina بونر

تصویب هیات مدیره یک راه حل مقابله با Cheraina بونر یک معاون اداری که محققان می گویند بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت سابق منطقه افسر ارشد عامل جف Maultsby.

رسوایی منجر به Maultsby استعفای, و Bowden استعفا داد و مدت کوتاهی پس از, بر اساس هیئت مدیره این نتیجه رسیدند که او گام های مناسب برای محافظت از بونر و آغاز تحقیقات به Maultsby.

بونر وکیل سارا بلکول دریافت خواهد کرد $75,000 از منطقه در هزینه های قانونی.

حل و فصل به ارمغان می آورد کل هزینه Maultsby رسوایی به $865,407. این رقم شامل نمی شود Maultsby حقوق و دستمزد, زمانی که او در مرخصی استحقاقی اداری از ماه ژوئن تا او استعفا داد و در ماه نوامبر.

منطقه سخنگوی Kelsey Whealy گفت: منطقه در حال صرف $162,281 در هزینه های قانونی و بررسی های بسته قطع زمانی که Bowden استعفا داد هزینه $230,885 و در حال حاضر پرداخت به بونر و بلکول در مجموع $472,241.

پاداش در اما E. بوکر

یک گروه از معلمان در اما E. بوکر مدرسه ابتدایی را دریافت سنگین دولت پاداش امسال با تشکر از 90000 دلار کمک مالی دولت تایید شده توسط هیئت مدیره.

در مجموع 10 معلمان را دریافت خواهد کرد واحد بهبود مدرسه (UniSIG) کمک های مالی. برای واجد شرایط معلمان نیاز به دریافت یک دولت ارزش افزوده اندازه گیری نمره موثر و یا بسیار موثر در برخی از نقطه در طول سه سال مدرسه و در حال حاضر تدریس در یک مدرسه با یک D یا فاطمه

اما E. بوکر ای با شدت موثر VAM نمرات را دریافت خواهد کرد $13,934 و هشت معلمان را دریافت خواهد کرد $6,967.

VAM نمرات محاسبه می شوند توسط دولت و متفاوت از ارزیابی سالانه منطقه را بدهد. برای واجد شرایط بودن در یک مدرسه ابتدایی یک معلم بود به آموزش چهارم یا پنجم. مدیر مدرسه Edwina الیور گفت: او فرستاده شده از کارکنان نام و که دولت تعیین واجد شرایط بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de