ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه مسابقه بی سر و صدا آماده سازی

با دو صندلی باز چهار نامزد در حال آماده شدن برای یک مسابقه است که به احتمال زیاد تغییر شکل هیئت مدیره پویایی است.

انتخابات محلی ممکن است در بالای ذهن همه به عنوان دولت هایش با تاثیر از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما دو صندلی در ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه هستند تا برای انتخابات این سال نامزد شده اند بی سر و صدا بدانند چگونه به کمپین بدون تغییر تمرکز به دور از بحران کنونی است.

کارولین Zucker خواهد بود تخلیه صندلی خود در ماه نوامبر نزدیک به دو دهه پس از او بود که برای اولین بار انتخاب می شوند و مدیر سابق منطقه کارن رز در حال اجرا است در برابر مدارس کامپیوتر متخصص David Graham برای صندلی.

زمان عضو هیئت مدیره اریک رابینسون صندلی است برای grabs به عنوان به خوبی. رابینسون در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در برابر ساراسوتا تازه وارد و طولانی مدت کسب و کار صاحب تام ادواردز.

هیئت مدیره مدرسه انتخابات برگزار خواهد شد در طول مقدماتی در ماه اوت است. اگر بیشتر نامزدها فایل برای اجرای این مسابقات می تواند به یک رواناب در انتخابات عمومی ،

در ماه های آینده هرالد تریبون خواهد انجام مصاحبه با هر نامزد و شیرجه رفتن عمیق تر به مواضع خود اما در اینجا یک مقدمه کوتاه به چهار شهروندان رقابت برای یک صندلی در پشت میز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

تام ادواردز – منطقه 3

ادواردز بازنشسته تاجر که از نقل مکان به ساراسوتا از نیویورک بیش از یک سال پیش ثبت شده است به اجرا برای صندلی برگزار شد در حال حاضر توسط رابینسون.

ادواردز زد موقت شرکت مراقبت های بهداشتی قبل از فروش این شرکت و باز کردن شراب و ارواح فروشگاه و خدمت به عنوان رئیس جمهور از نیویورک دولت مشروب فروشگاه انجمن.

“من غیر حزبی مدافع برای اداره کسب و کار کوچک در پایتخت دولت است که واقعا من فکر می کنم مناسب سفارشی برای هیئت مدیره مدرسه بودن آن است که حزبی و ما باید روابط در تالاهاسی دفاع ساراسوتا کانتی.”

ادواردز گفت: او می خواهد در هیئت مدیره به طور فعال به جای پاسخ به بحران است. او گفت: همه می دانستند مدرسه تیراندازی شد و یک تهدید قبل از پارک تیراندازی, اما آن را تا Marjory Stoneman داگلاس فاجعه ای است که منطقه در زمان مدرسه امنیتی جدی است.

او گفت که او می خواهم این زمان همه گیر می شود انگیزه برای ساراسوتا مدارس به گسترش از راه دور ظرفیت یادگیری و هیئت مدیره باید به فکر کردن در حال حاضر در مورد چگونه به آماده شدن برای این احتمال که مدارس قادر به دوباره باز کردن در پاییز.

“این چیزی است که باید در رادار ما خوب قبل از اینکه حتی اگر آنها در حال انجام یک کار فوق العاده در واکنش به این,” او گفت:.

ادواردز گفت: او در نقل مکان کرد به ساراسوتا هم به دلیل او تا به حال بازدید پدربزرگ و مادربزرگ خود را در اینجا برای سال و به خاطر او مشتاق است, پارو زن. در طول زمان خود را با ساراسوتا خدمه او را به می دانم که خانواده ها در منطقه و در همان زمان با او درگیر شد محلی حزب دموکرات است.

او گفت: زمان در حال اجرا یک کسب و کار آماده او را به خوبی برای خواسته های در حال اجرا در منطقه یک مدرسه و گفت اگر او برنده این کار آن خواهد شد که او توجه undivided.

“من لازم نیست ثانویه و یا ثانویه, کسب و کار,” او گفت:. “من با تن ظرفیت و تعداد زیادی از شور و شوق.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

دیوید گراهام – منطقه 3

گراهام مدیریت اطلاعات هماهنگ کننده منطقه گفت: او انگیزه برای اجرا پس از تماشای ماه از درام آشکار بین سرپرست سابق تاد Bowden و هیئت مدیره مدرسه.

به عنوان هیئت مدیره در زمان مراحل را برای دفاع از Bowden در چهره داغدار تحقیقات به این نتیجه رسیدند که او در پاسخ به شکایت از سوء رفتار جنسی گراهام شد و بیشتر و بیشتر نا امید با هیئت مدیره فعلی.

“او نیاز به رفتن” گراهام گفت. “اما آنها هنوز هم حلق آویز در به دفاع از او و من احساس کردم که در آن نقطه آنها در حال گوش دادن به صدای مردم است.”

گراهام گفت: او هیچ شخصی خصومت نسبت به هر یک از اعضای هیئت مدیره و یا حریف خود را, اما او گفت: برنامه های شخصی و نمره-اقامت تا پایان نفوذ بیش از حد بسیاری از هیئت مدیره تصمیم گیری.

“دستور کار من است برای محافظت از منطقه ما از این تأثیرات خارجی و خارج از روابط” گراهام گفت. “…هر کس شخصی و روابط شخصی و تاریخچه … ما یک کول برای منافع خاص.”

گراهام گفت: آموزش عمومی یکی از “ترین ایده های درخشان در تاریخ انسان است.” به عنوان یک عضو هیئت مدیره او گفت که او می خواهد برای محافظت از فلوریدا مدارس دولتی از قانون که تغییر بودجه نسبت به مدارس خصوصی و یا برای سود منشور.

“من می ترسم که وجود دارد منافع است که می خواهید برای تضعیف مدارس دولتی و فشار خصوصی سازی کوپن چیز متفاوت مانند این که” او گفت:.

گراهام کار را برای 30 سال به عنوان یک کامپیوتر-گزارش متخصص و او فرار خود شرکت مشاوره با برادر خود. او گفت: مدیریت منطقه تحقیق و بررسی آمار در سال گذشته به او داده یک پنجره را به مدرسه عملیات که دیگر اعضای هیئت مدیره ندارد.

به علاوه او گفت از زمانی که او تصمیم گرفت برای اجرا به هیئت مدیره مدرسه او ساخته شده است که بررسی بودجه به شب مراسم.

“من رفتن به رختخواب با بودجه هر شب” گراهام گفت. “وجود دارد هیچ چیز مانند وارد شدن به جزئیات و درک که در آن پول می رود.”

اریک رابینسون – منطقه 2

رابینسون که برای اولین بار برنده صندلی خود را در هیئت مدیره پس از در حال اجرا unopposed در سال 2016 گفت: اولویت اصلی برای دوره دوم خواهد بود اجازه می دهد مدارس بیشتر استقلال در تصمیم گیری و افزایش پاسخگویی مالی برای منطقه است.

رابینسون رئیس آنتاگونیست سابق سرپرست تاد Bowden که استعفا خود از دست زدن به یک اتهام آزار و اذیت جنسی علیه خود را بالا معاون سال گذشته است. رابینسون غالبا مخالف تصمیم گیری تحت فشار قرار دادند توسط سرپرست سابق و در روز چهارشنبه گفت Bowden تصمیم به ایجاد موقعیت های اداری و دوباره تعریف چگونه صندوق ذخیره محاسبه شده بود و در سمت چپ منطقه آمادگی برای بحران کنونی است.

رابینسون گفت: مدارس با چالش های بزرگتر اغلب در نهایت با کمتر با تجربه و ارزان تر معلمان ایجاد یک وضعیت که در آن سخت است برای کسانی که در مدارس برای حفظ کارکنان و جذب بهترین معلمان است. او می خواهد برای ایجاد صفر-بر اساس بودجه در سطح مدرسه پس از هر مدرسه را به وضوح تعریف نیازهای خود را برای این سال تعیین و تخصیص به جای بودجه سالانه نورد بیش از.

“من می خواهم برای قرار دادن پول بیشتر در کلاس درس و کمتر در دولت” رابینسون گفت. “ما امیدوار مدارس که بودجه خود بود گفتن 3.5 میلیون دلار اما فقیرترین و تیره شدن بودند کمتر از این مقدار بودجه.”

رابینسون با این نسخهها کار به عنوان حسابدار و خزانه دار مبارزات انتخاباتی برای ده ها تن از حزب جمهوری خواه و مبارزات سیاسی در سراسر کشور و فعالیت های سیاسی خود را ساخته اند او مقدار زیادی از رقبا به خصوص که او دارای یک غیر حزبی است.

رابینسون گفت: یکی از اهداف خود برای سرپرست جدید این است که برای افزایش نمرات از منطقه پایین ترین نمره دانش آموزان و برای ساخت آن معیار به رهبر جدید قرارداد.

“من می خواهم به فشار سخت برای اهداف سرپرست قرارداد. آنها را از اهداف (Bowden) و فقط به او پول بدون در نظر گرفتن” رابینسون گفت. “با سرپرست جدید ما توانایی می گویند,” هی, اگر شما می خواهید برای دریافت جایزه خود را شما باید برای بالا بردن چارک پایین.'”

کارن رز – منطقه 2

رز یک معلم سابق و مدیر و مدیر منطقه که فرار ناموفق برای Shirley Brown صندلی در سال 2018 است در حال اجرا برای کارولین Zucker منطقه 2 صندلی.

رز گفت: یکی از اولویت های اصلی شد, جلوگیری از خروج مردم از آموزش است که در سراسر کشور کمبود معلم.

“ما راه بیش از حد بسیاری از جایگزین های … آن را یک بار در مدارس است که باید رخ دهد” رز گفت. “من می خواهم تمرکز بودجه اولویت در استخدام و حفظ معلمان است. بزرگترین منبع در تمام کلاس های درس ما معلم است.”

رز گفت: او را حفظ کرده است همان اولویت های پس از او از دست رفته مسابقه برای براون صندلی دو سال پیش.

“اهداف من تغییر نکرده است و به کار بودجه عاقلانه و هدایت بودجه به نیازهای دانش آموزان در کلاس درس و برای اطمینان از همه فرزندان ما می توانید اطلاعات در سطح کلاس,” او گفت:.

گل رز به عنوان یک ویژه آموزش و پرورش ابتدایی, معلم مدرسه برای 13 سال قبل از ورود به نقش های اداری در نهایت نتیجه گیری حرفه ای خود را در ساراسوتا به عنوان مدیر اجرایی مدارس. او در حال تایید شده توسط معلم اتحادیه و هر دو رابینسون و عضو هیئت مدیره Bridget زیگلر مبارزه کرد و برای او در طول چند سال گذشته اجرا شود.

او با رد این تصور که او را به ایجاد یک اکثریت جدید سه گانه از او رابینسون و زیگلر. او گفت که او را “سالم شور و مشورت” سبک است که او آموخته است که از سابق superintendents لری سفید و ویلما همیلتون است و او آماده به تصمیم گیری منفور است که گاهی اوقات لازم است.

“شما لازم نیست برای اجرا به اداره کل تصدی که شما در هیئت مدیره” او گفت:.

اتحاد سیاسی و هیئت مدیره سیاست کنار رز گفت: تمرکز را در کودکان و ارتباط ساختمان مهارت او جعلی به عنوان یک مربی و رهبر در منطقه مورد نیاز در هیئت مدیره مدرسه.

“برخی از مردم می گویند من علاقه ویژه ای چون من تایید شده توسط معلم اتحادیه” رز گفت. “و سپس شما باید از مردم می گویند من علاقه ویژه ای چون من تایید شده توسط حزب جمهوری خواه. قرار داده که همه با هم. چه که من ؟ یک پل ساز.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>