ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه مسابقه گودال شناخته شده اشخاص در مقابل تازه واردان

دو سیاسی تازه واردان در حال گرفتن وقت اریک رابینسون و دیرین مدیر سابق و نامزد کارن رز.

با پول به رسمیت شناختن نام و شتاب دو نامزد در رقابت برای دو کرسی در ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه نگه تصمیم مزایای استفاده از رفتن به این تابستان اولیه انتخابات.

وقت اریک رابینسون است که به دنبال به نگه داشتن خود را, District 3 صندلی و مدرسه سابق مدیر کارن رز در حال اجرا برای باز منطقه 2 صندلی هر دو تقریبا 12 برابر پول در بودجه مبارزات انتخاباتی از مربوطه خود مخالفان است.

آنها هر دو حمل بر حمایت از منطقه اتحادیه معلمان و هر دو نام آشنا هستند به رای دهندگان با رابینسون ثابت در دولت و سیاست های محلی برای سال و افزایش دیرین مدیر که از دست رفته محدود به زمان عضو هیئت مدیره Shirley Brown در سال 2018 است.

اما underdog رقبا تام ادواردز و دیوید گراهام امیدوارند برای ناراحتی.

ادواردز سابق تاجر از نیویورک در حال اجرا در برابر رابینسون و گراهام یک متخصص کامپیوتر برای منطقه به چالش کشیدن گل رز سیاسی گمنام در ساراسوتا.

نه اجرای عمومی دفتر قبل از, اما آنها هر دو شمارش خود outsider وضعیت و شور و شوق برای حفاظت از سنتی مدارس دولتی به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان و غلبه سیاسی خود معایب.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

سیاست خارجه

هر دو ادواردز و گراهام گفت: آنها رانده شده توسط میل به مبارزه علیه قوانین است که باید گسترش مدرسه انتخاب و منحرف بودجه از سنتی مدارس دولتی به مدارس خصوصی و منشور است.

مدرسه محلی اعضای هیئت مدیره باید حداقل نوسان بیش از چگونه قانونگذاران ایالتی رای با اعضای هیئت مدیره مدرسه سالانه خشم تالاهاسی را حکم برای کمی سود.

با وجود این که دولت سیاست های آموزش و پرورش است و به طور فزاینده ای گرفته شده در مرکز صحنه در محلی انتخابات هیئت و در ساراسوتا حجم تبدیل شده است تا حتی بلندتر در مورد این مسئله از آنجا که بسیاری از این سیاست ها تصویب شد و توسط سیاستمداران که رابینسون کمک انتخاب کنید.

رابینسون شرکت حسابداری در ونیز توانسته است بودجه مبارزه انتخاباتی برای یک دسته از سیاستمداران جمهوری خواه از جمله رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis در طول تصدی خود در کنگره است. رابینسون تسلط با استفاده از عمل سیاسی کمیته به حرکت در سراسر دولت برای مشتریان است او را به دست آورده شهرت به عنوان فلوریدا پول بالا برای جمهوری خواهان به دنبال ،

ادواردز گفت: رابینسون اتصالات در تالاهاسی تضعیف توانایی های خود را به نمایندگی از ساراسوتا علاقه در حفظ کنترل محلی بر منطقه و این که هیئت مدیره نیاز به کسی که “یک مدافع و مبارزه مثل جهنم” در برابر سیاست هایی که صدمه دیده سنتی مدارس دولتی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

“اگر (رابینسون) و مسح نامزد (گل رز) دریافت در هیئت مدیره آنها در حال رفتن برای ذخیره کردن بیش از و بازی مرده” ادواردز گفت.

ادواردز که به نمایندگی از منافع آشامیدنی صاحبان فروشگاه در میان ایالت نیویورک در مجلس آلبانی قبل از حرکت به ساراسوتا گفت: استفاده از موقعیت خود را در هیئت مدیره به تجمع همفکر در مقابل مقامات pro-مدرسه انتخاب سیاست.

“من آن را نه تنها در مدرسه مدیره آن را بخشی از فرایند تصمیم گیری در تالاهاسی” ادواردز گفت.

رابینسون گفت: ادواردز در حال اجرا بود برای اشتباه ،

“او نیاز به اجرا به دولت نماینده آن” رابینسون گفت. “هنگامی که آن را مسئله ای است که شامل نیست که مدرسه منطقه شما نمی خواهید به موفقیت در آن است.”

رابینسون گفت: با وجود مشتریان موفقیت در تصویب pro-مدرسه انتخاب قانون فرض بر این است که او pro-منشور و نرم افزار-خصوصی سازی می کند چین با رکورد رای گیری در هیئت مدیره.

“هیچ کس در ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه برگزار شد منشور مدارس بیشتر پاسخگو نسبت به اریک رابینسون” او گفت:.

رابینسون رای دادند در مقابل ارائه بودجه سرمایه برای منشور رد منشور برنامه های کاربردی و در برابر رای های پول با یک مدرسه مذهبی.

رابینسون گفت: تقسیم در ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه که اغلب در نتیجه 3-2 آرا با رابینسون و همکاران عضو هیئت مدیره Bridget زیگلر در اقلیت است و هیچ ربطی به منشور یا خصوصی; همه چیز در مورد نقش یک عضو هیئت مدیره.

رابینسون گفت که او و زیگلر به اعتقاد بیشتر در برگزاری یک سرپرست پاسخگو در حالی که اعضای هیئت مدیره فعلی جین گودوین شرلی قهوه ای و کارولین Zucker برگزار کرده اند متفاوت است.

“ما فکر می کنم ما باید یک سرپرست پاسخگو و نگاه همه چیز با یک سطح از شک و تردید” رابینسون گفت. “آنها اساسا اعتقاد ندارم که. آنها باور دارند که آنها به cheerleaders از سرپرست.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های رایان مک کینون

مانند ادواردز, گراهام می گوید حریف خود را بیش از حد گرم و نرم با سیاستمدارانی که تحت فشار قرار دادند مدرسه انتخاب سیاست.

اگر رابینسون و رز هر دو برنده آنها خواهد بود به احتمال زیاد شیب هیئت مدیره جدید 3-2 تقسیم با رابینسون و افزایش هماهنگی در بسیاری از مسائل با زیگلر.

یک رابینسون رز و زیگلر اکثریت خواهد بود یک تغییر چشمگیر پس از سال ها از زیگلر و رابینسون بودن outvoted توسط گودوین قهوه ای و شکر.

گراهام گفت که او نگران است که اگر اکثریت هیئت مدیره مدرسه به نظر می رسد دلسوز به مدرسه انتخاب حرکت آن می تواند منجر به بیشتر منشور تایید بیشتر خانواده ها با استفاده از کوپن و در نهایت منشور مدارس و کوپن-پذیرش مدارس خصوصی را پوست دور منطقه بالاترین نمایشی دانش آموزان است.

“مدارس دولتی منطقه خواهد بود سمت چپ با اکثر کودکان به چالش کشیده و از آن خواهد شد یک تخصص مراقبت از این کودکان در ضرر از هر کس دیگری” گراهام گفت.

رز گفت: این تصور که او یک “privatizer” یک, سیاسی, برچسب های در تضاد با زندگی حرفه ای خود را در آموزش و پرورش است.

“من چه کسی می گوید من هستم; من آنچه که من انجام داده اند اکثریت قریب به اتفاق زندگی من” رز گفت. “من شده اند اختصاص داده شده به سنتی مدارس دولتی هر سال از زندگی حرفه ای من.”

رز گفت: او با پشتیبانی از انتخاب مدرسه اما او نمی خواهید آن را به ضرر سنتی مدارس دولتی. او گفت که به عنوان یک عضو هیئت مدیره او را از فشار برای گسترش گزینه های حمل و نقل برای دانش آموزانی که می خواهید به انتخاب کردن از خود را تعیین منطقه مدرسه مدرسه و شفافیت بیشتر از منطقه به آنچه به عنوان گزینه های پدر و مادر.

“اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در مدارس عمومی شما را از مراحل است که شما با قدرت به نفوذ بیش از,” او گفت:.

رز گفت:-تقاضا مدارس مانند ساراسوتا مدرسه یا لورل Nokomis می توانید قبول تنها بخشی از دانش آموزان به دنبال یک انتقال و دانش آموزان باید با ارائه حمل و نقل خود را. برای خانواده هایی که می خواهید از یک عنوان مبارزه من در مدرسه و یا می خواهید خدمات ویژه برای کودک خود را در دسترس نیست در خانه خود مدرسه است که آن را قطع نمی کند, او گفت:.

“مردم می خواهند گزینه های به خصوص اگر ما نمی برآوردن نیازهای خود را” رز گفت:, و اضافه کرد که گسترش انتخاب ارائه می دهد یک راه نجات برای برخی از خانواده ها است. “من احساس نمی راحت در همه با همه (دولت) و قوه مقننه (تصمیم گیری) اما من می خواهم برای دیدن که پشتیبانی می کند در یک شیوه ای نیست که تهدید به آنچه که من دوست دارم و آنچه من اختصاص داده شده زندگی من.”

جمع آوری کمک های مردمی

رابینسون و رز هر دو سهم به شدت به مبارزات انتخاباتی خود را و هر دو را نگه فرمانده مالی منجر بیش از مخالفان خود را تا کنون.

هر دو نامزد ثروتمند – رابینسون خالص ارزش با توجه به مبارزات انتخاباتی خود به افشای مالی فرم $5.2 میلیون و رز 4.2 میلیون دلار.

در پایان ماه مه رابینسون بود $101,200 در مبارزات انتخاباتی خود در صندوق با $75,000 که از جیب خود. رز بود $73,412 با $40,372 که از خودش.

ادواردز (ارزش خالص: $488,300) مطرح کرده بود $8,860 و گراهام (ارزش خالص: $28,440) مطرح کرده بود $5,725 با ادواردز کمک $2,500 به انتخاباتی خود را و گراهام کمک 100 دلار وام.

با COVID-19 محدودیت های ساخت آن را سخت تر به مبارزات انتخاباتی در فرد نامزد خواهد شد به طور فزاینده ای با تکیه بر تبلیغات رسانه های اجتماعی mailers و نشانه — تمام هزینه مبارزات انتخاباتی ابزار.

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه در انتخابات شد به طور چشمگیری بیشتر گران قیمت بیش از یک دهه گذشته و ادواردز گفت: او شوکه شده بود وقتی او را دیدم چقدر پول رابینسون بود, هزینه های مبارزات انتخاباتی.

“من تعجب که چرا یکی می خواهم به صرف 100.000 دلار از پول خود را,” او گفت:. “من می خواهم به درخواست جامعه همان سوال. من زبانم بند آمده.”

او گفت که او نمی خواهد تلاش برای مطابقت با آن مقدار را صرف بعد از ماه منتهی به مرداد ماه انتخابات گرفتن نام او به جامعه است.

“من نیاز به صندوق خود و به دلیل آن سخت است برای جمع آوری پول در طول COVID-19” رابینسون گفت. “من مایل به قرار دادن زمان من استعداد و گنج در خط برای کمک به جامعه.”

گراهام گفت: مردمی کمپین تلاش برای اجازه nondonor کلاس باید بیشتر از یک می گویند.

“به طور منظم فرد — نمی شود یک صدای زیرا این افراد دیگر اهدا کرده اند پول زیادی به این سیاستمداران بنابراین البته آنها در حال رفتن به یک صدای بلند” گراهام گفت.

رز گفت: مبارزات انتخاباتی خود را که بیشتر کمک های فردی هر یک از نامزدها نشان دهنده یک مقطع از جامعه است.

بیش از سیاست و نقد

در حالی که سیاست های حزبی و دنبال پول و تلاش های خود را به رای دهندگان یک نگاه اجمالی به آنچه همواره یک عضو هیئت مدیره تفکر انتخاب اعضای هیئت مدیره صورت آرایه ای از تصمیم گیری است که نمی توان به سادگی دیکته شده توسط یک حزب پلت فرم و یا کمپین دهنده میل.

در این سال هیئت مدیره مدرسه در برخورد با آزار و اذیت جنسی رسوایی در میان برترین مدیران مداوم طرح دعوی در دادگاه ادعا کارکنان منطقه عمدا برچسب های تقلبی در دانش آموزان به عنوان شناختی معلول و اعضای هیئت مدیره در فرایند استخدام سرپرست جدید.

هر چهار نامزد می گویند آنها می خواهند به اجماع سازندگان بازگرداندن اعتماد جامعه در هیئت مدیره است که به تازگی تعریف شده توسط درام.

ساراسوتا ساکنان خواهد شد که شانس خود را برای تصمیم گیری است که بهترین جا برای دیدار با این هدف در این تابستان. رای دهندگان به پای صندوق های رای در اوت. 18.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>