با عدم اطمینان بیش از بودجه در سطح هیئت مدیره در زمان نگاهی به پیش بینی ها برای سال تحصیلی آینده.

به عنوان ساراسوتا کانتی مسئولان مدرسه ساختن بودجه خود را برای 2020-21 سال تحصیلی, سوالات فراوانند.

با هیچ کس هنوز شناخت تاثیر مالی که COVID-19 را در آموزش و پرورش, بودجه رهبران منطقه به دنبال پس از رکود بزرگ به پیش بینی چه مرتب کردن بر اساس از چند سال مالی تاثیر بحران کنونی می تواند داشته باشد.

“توپ کریستال است که واقعا مه آلود در حال حاضر, بنابراین ما در حال انجام بهترین ما می توانیم با اطلاعات ما” سرپرست Mitsi کورکوران گفت.

کورکوران و کارکنان خود ارائه پیشنهاد 502 میلیون دلار بودجه عملیاتی برای سال آینده به هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه. این طرح پیش بینی اندکی کاهش در بودجه دولت و یک 4 درصد افزایش در محلی بودجه است که تا حد زیادی به دست آمده از مالیات بر املاک.

اگر چه این بیماری همه گیر است طرح میتوانست پیش بینی درآمد بیشتر از بودجه برای 2019-20 در حال حاضر در آمده کورکوران گفت. مالیات بر دارایی ارزیابی خواهد شد که حساب برای 97 درصد از این منطقه را محلی درآمد برای سال تحصیلی آینده شد بر اساس Jan. 1 ارزش از خانه های قبل از وقوع بنابراین هر گونه املاک و مستغلات رکود تاثیر نیست مقدار مالکان بدهکار به صندوق مدارس بعدی سال مالی.

از آنجا که این منطقه پیش بینی 2021-22 به سخت ترین بودجه و کورکوران توصیه افزایشی کاهش در 2020-21 بودجه به جای احتمالا نیاز به تحمیل “سخت گیرانه” کاهش در یک سال است.

مقدماتی بودجه ارائه شده در روز سه شنبه را شامل نمی شود و کسانی که کاهش اما به عنوان تاثیر مالی بیشتر روشن می شود, district کارکنان خواهد بود این تصمیم گیری ها و ارائه آنها به هیئت مدیره در ماه آینده چندین اعضای هیئت مدیره گفت: پس از این نشست است.

اولیه اعداد نشان می دهد مالیات بر درآمد افزایش 4.5 درصد در سال آینده یک طرح برخی از اعضای هیئت مدیره در بر داشت بعید است.

عضو هیئت مدیره اریک رابینسون گفت که او فکر آن را “بیش از حد خوش بینانه” است و خرید اینترنتی از COVID-19 خواهد بود شدید تر از پیامدهای رکود است.

“آن را مخالف منطق برای هر کسی که می داند آنچه در جریان است در حال حاضر” رابینسون گفت.

عضو هیئت مدیره Shirley Brown گفت: هیئت مدیره تا به حال مقدار زیادی از زمان برای تنظیم پیش بینی به عنوان ویروس’ تاثیر بیشتر روشن می شود و او نمی پیش بینی ارزش ملک در نظر گرفتن به عنوان سخت از آمار به عنوان آنها در 2007-08 زمانی که رکود اقتصادی سوخت بود بحران مسکن.

“این بحران را ندارد هر چیزی برای انجام با ارزش خانه است که به عنوان یکی بود, بنابراین من فکر نمی کنم ما ارزش خانه هستند و واقعا قصد داشته باشد که بسیار تغییر,” او گفت:.

هیئت مدیره بررسی خواهد شد بودجه دوباره در ماه آینده خواهد شد و نه تایید نهایی را صرف برنامه ریزی برای 2020-21 تا پاییز.

سرپرست جستجو

هیئت مدیره ادامه روند پیدا کردن یک سرپرست جدید با کمی تنظیم بازه زمانی برای حساب برای چالش های ارائه شده توسط coronavirus.

تحت بهینه سازی برنامه ریزی منطقه را قبول برنامه های کاربردی برای موقعیت تا مارس 29. در ماه ژوئن یک شهروند کمیته مشورتی بررسی خواهد شد متقاضیان و توصیه هایی را برای فینالیست با توجه ژوئن 17. هیئت مدیره را انتخاب فینالیست در ژوئن 23, انجام مصاحبه در اواخر ماه ژوئن و اوایل جولای و انتخاب نهایی در جولای 14 جلسه هیئت مدیره.

اعضای هیئت مدیره را انتخاب پنج تن اعضای جامعه به خدمت در کمیته مشورتی توسط مارس 19. هیئت مدیره رسیده اجماع است که زمان مدرسه نامزدهای هیئت مدیره و یا کارکنان منطقه می تواند خدمت در کمیته های زیر قهوه ای پیشنهاد که هیئت مدیره مدرسه, نامزد تام ادواردز به عنوان یک عضو کمیته. ادواردز در حال حاضر در حال اجرا در برابر رابینسون برای صندلی خود را در آینده اوت انتخابات.

رابینسون گفت: اگر قهوه ای ساخته شده ادواردز یکی از انتصاب او را نامزد خود را به خدمت در این کمیته ، براون گفت که او برای اولین بار پیشنهاد ادواردز, او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است اعلام نامزدی خود را برای هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im