ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه مذاکرات بازگشایی

تصمیم خواهد آمد جولای 14, اما انتظار می رود گسترش آموزش گزینه های کنترل از راه دور و احتمالا تاخیر در بازگشت به ساختمان مدرسه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

برنامه ای برای بازگشایی ساراسوتا کانتی مدارس در ماه اوت همچنان به تکامل پنجشنبه به عنوان هیئت مدیره مدرسه ملاقات کرد و در یک کارگاه آموزشی ویژه به بحث به طور فزاینده ای در حال حرکت هدف از افتتاح مدارس در میان جهانی از همه گیر.

هیئت مدیره مدرسه با توجه به سه گزینه:

افتتاح مدارس در اوت. 10 با اقدامات ایمنی در محل.

افتتاح مدارس Aug. 10 اما همچنین ارائه آموزش از راه دور.

باز کردن از راه دور یادگیری در اوت. 10 و بازگشت به سنتی آجر و ملات مدارس پس از روز کارگر و یا بعد.

علاوه بر تصویر بزرگ برنامه ریزی تصمیم گیری در هیئت مدیره نیاز به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ماسک باید اجباری اگر مدارس منتشر خواهد شد, در اوایل هفته ای یک بار به ارائه معلمان با بیشتر برنامه ریزی زمان و چگونه این منطقه باید رویکرد مراقبت از کودکان قبل و بعد از مدرسه.

از راه دور آموزش تغییر

در حالی که هیئت مدیره را رسمی تصمیم گیری تا جولای 14 منطقه در حال آماده شدن برای خیلی بیشتر از راه دور, یادگیری, به خصوص به عنوان COVID-19 تعداد باید افزایش خود ادامه داد و بیشتر ممکن است والدین می خواهند فرزندان خود را به ماندن در خانه.

سرپرست Mitsi زاهدان گفت: گروه از معلمان در حال آماده سازی به صورت آنلاین معلمان برای کل سال تحصیلی و آنها در حال توسعه سفارشی برنامه درسی است که نگاه بسیار متفاوت از یادگیری آنلاین است که این منطقه تا به حال به توسعه در یک عجله در بهار زمانی که مدارس به طور غیر منتظره تعطیل به این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید.

در بهار بسیاری از آموزش آنلاین با تمرکز بر بررسی مفاهیم از طریق قرارداد برنامه و دانش آموزان را تشویق به محدود کردن خود را از راه دور آموزش بیش از سه ساعت در روز است.

دانش آموزانی که انتخاب کردن برای آموزش آنلاین این سال تحصیلی را باید یک برنامه روزانه با معلمان که به طور انحصاری آموزش کلاس های آنلاین در زمان واقعی است.

“ما می خواهیم به معنای واقعی کلمه باید کودک خود را در یک کنترل از راه دور یادگیری برنامه” کورکوران گفت. “این خواهد بود راه قوی تر است.”

این سیستم نمی تواند طراحی شده برای دانش آموزان به عقب و جلو سوئیچ بین کنترل از راه دور و یادگیری در کلاس های حضوری. منطقه خواهد بود و استخدام معلمان به طور خاص برای آموزش از راه دور کلاس بنابراین اگر یک دانش آموز مردد برای آموزش آنلاین و سپس بازگشت به مدرسه و یا بالعکس منطقه ممکن است به اندازه کافی معلمان در محل.

کورکوران گفت که او امیدوار است خانواده هایی که انتخاب کردن برای یادگیری آنلاین را متعهد به برنامه برای حداقل یک ترم.

رئیس دانشگاهی افسر لورا کینگزلی گفت: نامه ای فرستاده خواهد بود در اواسط ماه جولای گفتن خانواده ها از گزینه های خود را.

قرنطینه

منطقه را به دنبال راهنمایی از CDC و فلوریدا وزارت بهداشت در این رویداد یک دانش آموز بیمار می شود یا در معرض کسی با COVID-19.

اگر چه این زمانبندی منتقل کرده اند به عنوان کارشناسان پزشکی دریافت درک بهتر از این ویروس در این زمان توصیه هایی برای دانش آموزان و کارکنان:

– اگر یک دانشجو یا عضو هیات بیمار است و آنها را محروم از مدرسه یا محل کار تا زمانی که آنها در حال تب رایگان و بدون دارو به مدت 72 ساعت.

– اگر کسی تست مثبت برای COVID-19 آنها خواهد بود از مطالعه حذف شدند برای حداقل 10 روز و احتمالا دیگر.

– اگر کسی در معرض COVID-19 آنها خواهد بود از مطالعه خارج شدند به مدت حداقل 14 روز بدون در نظر گرفتن یک تست منفی.

نتایج نظرسنجی

منطقه صادر شده یک بررسی از 26 ژوئن تا 30 به پدر و مادر جمع آوری بازخورد در بازگشایی مدارس و بررسی است که هنوز هم موجود در منطقه را در صفحه وب. نتایج نشان داد که اکثر پدر و مادر طرح در فرستادن فرزندان خود به فیزیکی خود سایت مدرسه این سقوط و بیشتر می خواهید کودکان را ملزم به پوشیدن ماسک.

منطقه دریافت 17,245 پاسخ با نتایج زیر:

چه برنامه هایی برای سقوط:

بازگشت به مدرسه در فرد: 74%

ثبت نام از راه دور کامل زمان: 21%

ثبت نام در ساراسوتا مدرسه مجازی: 5%

آیا شما می خواهید کودک خود را به پوشیدن ماسک در مدرسه ؟

بله: 62%

هیچ: 38%

ساراسوتا طبقه بندی شده/انجمن معلمان صادر شده یک نظرسنجی در میان آن حدود 4,000 اعضای پرسیدن اگر دانش آموزان, معلمان و کارکنان باید ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که مدارس بازگشایی شد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

SC/TA جمهور پت گاردنر گفت: این اتحادیه دریافت کرده بود 2,616 پاسخ به پنج شنبه با 64% گفت: بله به ماسک اجباری بودن و 36 درصد گفت: هیچ.

گاردنر گفت: او نمی گسل این منطقه برای همیشه در حال تکامل قصد دارد, اما او نگران است که فشار برای بازگشایی مدارس به این معنی معلمان در معرض خطر قرار داده.

“کارکنان منطقه هستند و فقط برای رفتن به ریخته به اتاق به مریض و آنها می ترسند به مرگ آنها در حال رفتن برای مردن” گاردنر گفت. “در اینجا یک بطری اسپری با پاک کننده در آن است. بله ببینید.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

منطقه کارکنان مجبور به توسعه طرح های متعدد به عنوان آنها سعی کنید به پروژه شدت COVID-19. این منطقه تا به حال دو پیشنهاد: یکی برای باز شدن مدارس در ظرفیت با اقدامات ایمنی در محل و یکی که نگه داشته اند دانش آموزان بزرگتر در صفحه اصلی در آموزش از راه دور در حالی که دانش آموزان جوان بودند در سراسر ابتدایی, مدارس متوسط و بالا.

در ژوئن 11, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که مدرسه محلی تخته را نهایی می گویند در چگونه آنها بازگشایی مدارس در پاییز اما او و آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران تاکید کرد که فیزیکی بازگشت به کلاس های درس بود مطلوب است.

“گرفتن روی پای ما در این سال تحصیلی است برای رفتن به واقعا مهم برای رفاه بچه های ما بلکه برای پدر و مادر ما که دستکاری خیلی افتضاح,” DeSantis گفت: در آن زمان.

پس از فرماندار اعلام منطقه تلاش های متمرکز در بازگشایی در ظرفیت. اما COVID-19 همچنان به گسترش و در روز پنج شنبه دولت گزارش 10,109 موارد جدید, بالاترین, تک-روز افزایش این بیماری همه گیر.

در حالی که DeSantis و کورکوران می خواهید فیزیکی بازگشت به مدرسه نه قدرت به دستور جزئیات چگونه هر منطقه بازگشایی, وزارت آموزش و پرورش سخنگوی Cheryl Etters گفت.

این مناطق که انتخاب کردن به تاخیر در باز کردن و یا تغییر به همه آنلاین ممکن است مجبور به حرکت پیچیده مورد نیاز دولت به منظور دریافت کمک های مالی آنها به طور معمول دریافت خواهید کرد. بودجه به حضور و غیاب و در این مرحله دولت را منتشر کرده است هر گونه رسمی راهنمایی برای آنچه به منزله یک دانش آموز “در حال حاضر” برای یک روز کامل از آموزش آنلاین Etters گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>