ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه مذاکرات سرپرست انتخاب

جدید سرپرست ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه خواهد شد انتظار می رود برای تقویت روابط با philanthropies باید بی عیب و نقص یکپارچگی منجر عمده طرح های رشد و کمک به این منطقه به نوبه خود گوشه ای از پر سر و صدا سال است.

فلوریدا, مدرسه, مدیره انجمن, مشاور لایحه وگل تسهیل یک جلسه طوفان مغزی برای اعضای هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه کمک به آنها را شناسایی اولویت های خود را به عنوان آنها آماده جستجو برای یک سرپرست به جای سابق مدیر تاد Bowden و اجازه موقت سرپرست Mitsi کورکوران برای بازگشت به نقش خود به عنوان رئیس امور مالی.

وگل است در یک بازه زمانی به او کمک می کند تا هیئت مدیره استخدام جدید در مدارس با, امیدوار, استخدام تاریخ 1 جولای.

موضوع ورودی عمومی در زمان تقسیم رهبری با اعضای هیئت مدیره جین گودوین و Shirley Brown سوال چقدر ورودی اعضای جامعه باید در این فرآیند است. در روز سه شنبه, قهوه ای اشاره کرد که هیئت مدیره در نهایت می تواند انتخاب سرپرست جدید و به تکرار همان اولویت های هیئت مدیره را شناسایی کرده می تواند کاهش سرعت روند.

زمان سرپرست انتخاب پیچیده است انتخابات برای پر کردن برای خروجی رئیس کارولین Zucker صندلی برای ماه آگوست برنامه ریزی. 18. سابق مدیر و نامزد برای صندلی کارن رز واز حمایت از اعضای هیئت مدیره اریک رابینسون, Bridget زیگلر و رهبران از معلم اتحادیه. اگر رز بودند را به نفع خود مسابقه دیوید گراهام دفتر مرکزی کامپیوتر متخصص برای مدرسه منطقه می تواند منجر به یک تغییر عمده در هیئت مدیره سیاست حرکت اکثریت به یک گروه که در تقابل با Bowden که استعفا داد و سال گذشته است.

رابینسون سوال که چگونه هیئت مدیره می تواند با انتخاب یک سرپرست با 1 ژوئیه اشاره به این که بسیاری از FSBA را جستجوهای باید به طول انجامید و بیش از شش ماه.

رابینسون و زیگلر حمایت بیشتر برای همکاری با زیگلر گفت: سرپرست جدید نیاز به در آمده سوار موج حمایت عمومی و رابینسون اصرار هیئت مدیره برای گرفتن ورودی های عمومی به طور جدی.

“من نمی خواهم یک سگ و اسب نمایش” رابینسون گفت. “من می خواهم جامعه را به می دانم که تاثیر آنها مهم است.”

Zucker رد این پیشنهاد که هیئت مدیره بود برای ردیابی سریع انتخاب است. او گفت: اوایل تابستان است طبیعی ترین زمان به استخدام یک سرپرست است و هر نامزد می خواهید برای شروع در طول تابستان است. Zucker گفت: ساراسوتا خواهد بود جذاب فرود نقطه برای بسیاری از نامزدها شعار این منطقه طولانی شهرت برتری علمی.

“ما یک امتیاز منطقه و ما شده ایم یک منطقه از آنها آغاز شده درجه بندی ما,” او گفت: از دولت ارزیابی سیستم. “با وجود آشفتگی ما تا به حال ما هنوز هم یک منطقه.”

اعضای هیئت مدیره ذکر شده عمده پروژه های در حال انجام آنها می خواهم رهبر بعدی را برای نظارت از جمله در حال توسعه دراز مدت استراتژیک, برنامه ریزی, تعمیرات اساسی منطقه سهام سیاست های, برنامه ریزی و, ساختمان جدید, کودکستان تا کلاس هشتم مدرسه در بخش جنوبی این شهرستان و به روز رسانی تئاتر در بوکر دبیرستان.

هیئت مدیره گفت: آینده سرپرست خواهد نیاز به ادامه به پرورش روابط با بشردوستانه جامعه و بازنشستگان. اعضای هیئت مدیره موافقت کردند که این دو گروه در ساراسوتا شد بالاترین اولویت اعتباری آنها را برای مشاوره دانش آموزان, حمایت از اموال مالیات همه پرسی برای افزایش حقوق و رهبری چندین طرح در فقر مدارس. هیئت مدیره قرار می گیرد بازنشستگان و پایه در بالای یک لیست از جامعه بازیکنان که شامل قانونی هیئت شهرستان دولت و جامعه کسب و کار.

وگل کار خواهد کرد با کورکوران و Zucker به یکی شدن هیئت مدیره ورودی به استخدام بسته بندی خرما برای جامعه مرجع تخصصی و تعیین غرامت محدوده.

هیئت مدیره خواهد بود با نصب و راه اندازی یک جامعه در هیئت مشاوران با 30 عضو به نمایندگی از منافع مختلف و سازمان در جامعه است. وگل خواست گروه های که در مورد مراقبت از نتیجه به درگیر شدن در اوایل با استناد به مناطق دیگر که در آن آوازی گروه های منافع خاص بسیج پشت برخی نامزدها و هیئت مدیره نظر کنار جاده افتاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im