عضو هیئت مدیره مدرسه جین گودوین به ارمغان آورد تا تاثیر هزینه موضوع در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره.

ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه می خواهد بداند که آیا سازندگان خانه در حال پرداخت پول به اندازه کافی برای جبران هزینه آموزش دانش آموزان که به دنبال ساخت و ساز خانه های جدید است.

روز یکشنبه عضو هیئت مدیره جین گودوین پیشنهاد بررسی تاثیر هزینه های نرخ در وضع ساخت و ساز جدید و استفاده شده توسط مدرسه منطقه به پرداخت هزینه برای گسترش امکانات مورد نیاز رو به رشد جمعیت دانشجویی.

“من فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی بالا” گودوین گفت. “ما در حال ساختمان های بسیاری در هر گوشه ای که در حال ساختمان است. وجود دارد بسیاری از خانه ها در حال بالا رفتن است.”

هیئت مدیره گذشته افزایش هزینه ها در سال 2016.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های رایان مک کینون

در حال حاضر این هزینه برای یک خانواده خانه است $2,032 دفاع کرد گرفته شد و چند خانواده خانه های هزینه از $516 و خانه های تلفن همراه $188. این منطقه تا به حال پیش بینی شده جمع آوری حدود 4.2 میلیون دلار در هزینه ها در 2019-20 سال مالی.

افزایش نرخ نیاز به یک مطالعه جدید در بخش مسکن روند و به احتمال زیاد تولید مخالفت از سازندگان خانه.

“توسعه دهندگان ناله و زاری و ناله کردن در مورد آن, اما (هزینه ها) همیشه به مصرف کننده” گودوین گفت.

عضو هیئت مدیره اریک رابینسون گفت: او می خواست یک مطالعه جدید نیز هست اما اعتراض او به Goodwin نتیجه رسید که هزینه نیاز به افزایش است قبل از مطالعه انجام شده است. رابینسون گفت: این منطقه باید انجام این مطالعه به باقی می ماند سازگار با قانون دولت و هیئت مدیره باید نتیجه گیری از قبل.

رئیس کارولین Zucker گفت: هیئت مدیره می خواهم در مورد هزینه تحصیل در آینده کارگاه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

پیوند نظر

این هیئت همچنین با توجه به صدور اوراق قرضه به پرداخت هزینه برای ساخت یک مدرسه جدید بازسازی و تعمیر تهویه هوا.

کل هزینه پیوند مشخص نیست اما پروژه های تحت بررسی شامل 55 میلیون دلار و حدود 42 میلیون نسبت به سیستم های تهویه مطبوع در نورث پورت و ساراسوتا دبيرستان همراه با علم بال refresh در نورث پورت.

روز چهارشنبه هیئت مدیره نایب رئیس Shirley Brown توصیف بالقوه اوراق قرضه به عنوان یک “برنده-برنده-برنده-برنده” برای دانش آموزان, این منطقه, مالیات دهندگان و صنعت ساخت و ساز.

“چرا استفاده از این چیزهایی که که در حال رفتن برای ما ذخیره پول در هزینه های انرژی و آن را موجب صرفه جویی در هزینه های” براون گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

مدرسه جدید را در Lorraine جاده درست در جنوب کلارک جاده با ظرفیت 1200 دانش آموزان در کودکستان تا کلاس هشتم. مدرسه را حدود سه سال برای ساخت و امیدوارم که مقامات آن را کاهش ازدحام در اشتون و Lakeview مدارس ابتدایی و ساراسوتا دبیرستان.

افسر ارشد عامل جودی دوما جریان مدیره در این منطقه را به مدت پنج سال سرمایه بهبود برنامه در روز سه شنبه طی کنفرانسی تلفنی کارگاه. او در ابتدا تنها ارائه شده با استفاده از گزینه پیوند درآمد برای K-8 اما اعضای هیئت مدیره خواسته دوما به جزئیات اضافی بر روی پروژه ها با استناد به نرخ بهره پایین است.

“زمان مناسب برای انجام این کار در حال حاضر” شکر گفت.

مقامات منطقه در حال پیش بینی بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به کاهش فروش و درآمد مالیاتی است که عمده منبع تامین مالی برای پروژه های سرمایه ای. در نقشه برداری از پنج سال آینده منطقه کارکنان کاهش پیش بینی 2019-20 فروش درآمد مالیاتی حدود 1.5 میلیون دلار و پس از آن نگه داشته و پیش بینی درآمد و در همان سطح برای چهار سال آینده.

صدور اوراق قرضه برای پروژه های که اجازه می دهد این منطقه به قفل در قرارداد پس از پیوند امن شد اما این امر نیاز منطقه برای تکمیل چندین پروژه در یک زمان خاص پنجره که سرپرست Mitsi کورکوران گفت: چالش می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de