ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه می خواهد به عقب براند سال تحصیلی

هیئت مدیره پیشنهاد باید به تایید شده توسط دولت است اما اعضای امیدوارم که تاخیر در شروع مدرسه تا پایان ماه اوت خواهد خرید منطقه زمان برای مقابله با COVID-19.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه است فشار دولت برای اجازه برای به تاخیر انداختن شروع 2020-21 مدرسه سال امید به حرکت در روز اول مدرسه در ساراسوتا از اوت. 10 Aug. 31.

این تاخیر را به این منطقه بیشتر زمان برنامه ریزی برای برخورد با COVID-19 به عنوان مدیران رول کردن آرایه ای از سیاست های جدید و روش ها و اعضای هیئت مدیره گفت: سنبله اخیر در COVID-19 موارد در ساراسوتا ساخته شده آن را بیش از حد خطرناک برای بازگشت به کلاس درس در کمتر از یک ماه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“تعداد زیادی از بچه ها ناراحت خواهند ما در حال رفتن به عقب در زمان, اما آن را برای حق دلیل” گفت: عضو هیئت مدیره Bridget زیگلر که به پیشنهاد تاخیر در هیئت مدیره مدرسه کارگاه روز سه شنبه.

در علاوه بر این به تاخیر افتتاح هیئت مدیره نیاز به تمام دانش آموزان و کارکنان به سایش پوشش صورت در زمانی که مدارس رزومه. دانش آموزان با نیازهای ویژه می توانید دریافت چشم پوشی از پوشش های آموزشی و یا دلایل بهداشتی, اما هیئت مدیره سیاست را فراهم می کند نیست معافیت برای شخصی اعتراض به پوشیدن پوشش.

حرکت به عقب براند مدرسه را باید تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش که با صدور یک بخشنامه در جولای 6 که تمام مناطق نیاز به باز کردن مدارس پنج روز در هفته در ماه اوت است.

حرکت تاریخ شروع نمی شد بخشی از منطقه اصلی پیشنهاد هیئت مدیره اما رئیس دانشگاهی افسر لورا کینگزلی گفت که او تا به حال صحبت با مدیران در مناطق دیگر که تا به حال با موفقیت بدست تصویب شبیه به تاخیر می اندازد.

طرح پیشنهادی خواستار معلمان به بازگشت به مدرسه در Aug. 17 به آنها اضافی هفته از آماده سازی قبل از بازگشت دانش آموزان و نیاز منطقه به آنها پرداخت اضافی در هفته کار می کنند. کارکنان که به طور معمول شروع اولین روز مدرسه خواهد بود پرسید: به گزارش Aug. 24.

پس از هیئت مدیره مورد بحث و بررسی این پیشنهاد در طول کارگاه پارکینگ در خارج از دفاتر منطقه پر با معلمان و مخالفان به یک فیزیکی بازگشت به مدرسه.

معترضان عمدتا باقی مانده در اتومبیل های پارک شده و یا به آرامی دور ساختمان بوق می زدند در مخالفت بازگشایی ساختمان در ماه اوت است. بسیاری از این گروه خواهید مدارس به رزومه آنلاین آموزش و نه برای بازگشایی ساختمان تا زمانی که تهدید COVID-19 فروکش کرده است.

آدری Quale یک فیلیپی سواحل مدرسه ابتدایی معلم گفت: حتی تاخیر در بازگشایی تا Aug. 31 بود فقط “یک قطره در سطل” و که او می تواند درخواست مرخصی برای سال اگر منطقه نیست برو با همه آنلاین شروع می شود.

“اگر شما احساس نمی امن شما می توانید یاد نمی,” او گفت:.

به عنوان معلمان honked و اعتراض یک گروه کوچک از پدر و مادر و دانش آموزان خواستار مدارس برای بازگشایی دست تکان داد به نشانه ترافیک در تمیمی دنباله.

Jacqui Motroni گفت: بیش از حد بسیاری از پدر و مادر تا به حال به کار و به تماشای کودکان خود را با مدارس بسته و او گفت: معلمان بودند که ترس از COVID-19 یا باید بازنشسته یا همان احتیاطی که دیگر ضروری کارکنان مجبور شده اند به.

“آنچه در مورد این افراد در Publix,” او گفت:. “آنها به کار می کنند و آنها می ترسم.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

در حالی که معترضان خواستار آموزش آنلاین بسیار بیشتر کسانی که مایل به بازگشایی مدارس در پارکینگ یک اکثریت پدر و مادر در این شهرستان می خواهید یک بازگشت کامل به مدارس.

بسیاری از پدر و مادر خسته از آموزش آنلاین مدل که بسته کردن 2019-20 سال تحصیلی و می خواهید فیزیکی بازگشت به کلاس درس. بررسی های اخیر نشان داد که 74 درصد از والدین می خواهند فرزند خود را به بازگشت.

شروع با تاخیر به مدرسه سال است که بزرگترین ناشناخته در یک طرح منطقه باید از ارائه به سازمان حفاظت محیط زیست در ژوئیه 31 برای تصویب. این طرح شامل دیگر بیشتر از متوسط اقدامات است که به احتمال زیاد تایید شده است.

این برنامه ارائه می دهد سه گزینه به خانواده ها:

• بازگشت کامل به فیزیکی ساختمان مدرسه پنج روز در هفته است.

• تمام وقت دانشکده مجازی از طریق ساراسوتا مجازی.

• آموزش از راه دور که در آن کودکان باقی می ماند در مدرسه ثبت نام کرده اما در دوره های خود را از راه دور.

منطقه در حال برنامه ریزی برای بازگشایی یک پنجره که در طی آن معلمان می توانند برای یک سال مرخصی اگر آنها راحت بازگشت به مدرسه.

آرایش آموزش از راه دور کلاس خواهد بود تا حد زیادی دیکته تقاضا و در دسترس بودن. دانش آموزان خواهد شد یا تدریس در یک کنترل از راه دور کلاس که در آن همه دانش آموزان دیگر در حال حاضر به عنوان خوب و یا در برخی موارد دانش آموزان را به شرکت در کلاس های زنده از طریق ویدئو کنفرانس فناوری است.

کینگزلی تصریح کرد: چندین بار است که از راه دور یادگیری این سال خواهد بود به شدت متفاوت از طرح منطقه تا به حال با کف دست زدن با هم در بهار زمانی که مدارس به طور ناگهانی بسته شده است.

در بهار بسیاری از آموزش از راه دور با استفاده از آماده آموزش آنلاین ابزار برای بررسی برنامه درسی دانش آموزان خواسته شد تا حد وقت خود را به بیش از سه ساعت در روز و معلمان بسیار ملایم در درجه بندی.

دانش آموزان انجام آموزش از راه دور در پاییز به دنبال خواهد داشت به طور منظم در برنامه روزانه و خیلی بیشتر احتمال دارد به تعامل با معلم و همکلاسی ها از طریق ویدئو کنفرانس. “از راه دور آموزش مجازی” طراحی شده است برای دانش آموزان به انتقال از آموزش از خانه و بازگشت به مدرسه خود را در حالی که “مدرسه مجازی” است که در یک مدرسه خاص که در آن دانش آموزان ثبت نام به به کلاس های خود را آنلاین به عنوان یک برنامه بلند مدت.

دانش آموزانی که “choiced” به یک مدرسه در خارج از منطقه خود را از دست دادن نقطه خود را تنها در صورتی که unenrolled از آن مدرسه و ثبت نام در ساراسوتا مجازی. دانش آموزان می توانند انجام دهند “از راه دور” آموزش از مدرسه که در آن آنها در حال ثبت نام در هیچ خطر از دست دادن نقطه خود را.

یکی از اهداف اصلی در هفته قبل از مدارس شروع و در حال آماده سازی معلمان برای احتمال آینده تعطیلی به دلیل COVID-19 تجدید حیات.

“این بیماری همه گیر است و نه دور” گفت: عضو هیئت مدیره جین گودوین.

به منظور آماده سازی برای دانش آموزان که در معرض ویروس و کسانی هستند که مجبور به قرنطینه یا برای تمام مدارس در حال تعطیل معلمان مورد نیاز خواهد بود به استفاده از پلت فرم آموزش آنلاین تخته سیاه برای تمام کلاس ها.

علاوه بر گزینه های منطقه است, معرفی چند اقدامات ایمنی برای کاهش در برابر ویروس.

• منطقه را تا سطح شیب دار پدر و مادر آموزش و پرورش به اطمینان حاصل شود که دانش آموزانی که در حال نشان دادن هر گونه علائم در خانه بمانند.

• کلاس های درس خواهد بود فاصله و حرکت در طول روز در مدرسه محدود خواهد شد به منظور کنترل اجتماعی فاصله.

• پدر و مادر را تشویق به رانندگی فرزندان خود را به مدرسه به منظور جلوگیری از ازدحام اتوبوس.

منطقه در نظر گرفته شده به عنوان یک گزینه نیاز به حرارت چک به عنوان دانش آموزان وارد مدارس و یا اتوبوس, اما مدیران کاهش یافته است این ایده را به عنوان پتانسیل تنگنا به عنوان دانش آموزان انتظار بررسی می شود در واقع می تواند افزایش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>