ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه را در افکار سرپرست نامزدهای

هیئت مدیره برنامه ریزی شده است برای انتخاب یک سرپرست در روز سه شنبه.

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه را انتخاب منطقه بعدی سرپرست در روز سه شنبه.

اعضای هیئت مدیره خود را به اشتراک گذاشته نتیجه گیری کلی با هرالد تریبیون در روز دوشنبه با توافق که نظرات خود را نمی خواهد به طور خاص نسبت به آنها به عنوان آنها سر به آنچه که ممکن است یک روحیه بحث روز سه شنبه که باید این منطقه را بمباران کرد.

تقریبا هر عضو هیئت مدیره گفت: همه پنج نامزد واجد شرایط بودند اما مدعی بالا در این نقطه به نظر می رسد برنان Asplen معاون سرپرست سنت جانز County School District; Marie Izquierdo ارشد علمی افسر میامی-Dade مدارس و پالم بیچ منطقه ای سرپرست پیتر لیکتا.

همچنین در حال اجرا هستند پالم بیچ معاون سرپرست کیت اسوالد و پالم بیچ رئیس منابع انسانی گونزالو S. La Cava.

هیئت مدیره خواهد رای در یک سرپرست در 3:00 بعد از ظهر جلسه ای در روز سه شنبه. آنچه در زیر خلاصه ای از آنها برداشت کلی از هر نامزد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

برنان Asplen

Asplen تا به حال چشم خود را در یک حرکت به ساراسوتا برای چندین سال. او فینالیست زمانی که هیئت مدیره در نهایت انتخاب تاد Bowden در سال 2016 و از بازگشت به اعمال دوباره چهار سال بعد تحت تاثیر برخی از هیئت مدیره.

خود را خفیف ادب و نجیبانه رفتار کشیده اند مقایسه سابق سرپرست لری سفید. اعضای هیئت مدیره هستند خسته از اختلاف و چند گفت Asplen می تواند آرام و دست ثابت است که این منطقه مورد نیاز است. اعضای هیئت مدیره با استفاده از کلماتی مانند “نوع” “واقعی” و “جیر جیر پاک” برای توصیف او.

Asplen می آید از سنت جانز مدرسه منطقه که همواره در صفوف به عنوان یکی از مناطق در دولت است. ساراسوتا شده است تعقیب سنت جانز و اعضای هیئت مدیره گفت: آوردن در بالای علمی رهبر از رئیس خود رقیب ساخته شده حس.

با سرپرست مطمئن شوید که به صورت پرسش های دشوار در مورد بازگشایی مدارس و نگه داشتن دانش آموزان, امن, بزرگترین دست کشیدن در برابر Asplen است که او ممکن است نیروی شخصیت برای رهبری این تلاش ها.

او مشخصه های عصبی در پرسش و پاسخ جلسه با فلوریدا مدرسه تخته انجمن, مدیر اجرایی, Andrea مسینا و برخی از اعضای هیئت مدیره احساس می کنید که زمان حاضر نیاز به یک رهبر قوی است که به راحتی در چشم های عمومی به عنوان آنها در پشت صحنه.

در حالی که اعضای هیئت مدیره موافقت کردند که Asplen خواهد بود یک انتخاب بی خطر, برخی سوال که آیا او رویایی بود که به سرعت می تواند پیاده سازی رادیکال تغییر در چهره COVID-19.

ماری Izquierdo

میامی-Dade رئیس دانشگاهی افسر ماری Izquierdo مجموعه خودش را جدا از دیگر متقاضیان در طول مصاحبه این ماه است. نه تنها او تنها زن متقاضی او یک رهبر در یکی از این کشور بزرگترین مدارس.

به عنوان منطقه چهره های بی شمار از چالش های لجستیکی با بازگشایی مدارس Izquierdo داده-محور و تحلیلی رویکرد ممکن است آنچه اعضای هیئت مدیره به دنبال دارد. اعضای هیئت مدیره دوست داشتم که او به ارمغان آورد برنامه های خاص و با استفاده از کلماتی مانند “تغییر بازی” و “خلاقانه” برای توصیف او.

او باعث شده است که چندین تلاش در میامی-Dade که کپی شده است در سراسر کشور و اعضای هیئت مدیره تا به حال بدون شک او می تواند افزایش ساراسوتا مشخصات و عملکرد تحصیلی.

در حالی که Izquierdo رزومه و شوخ طبعی سریع تحت تاثیر قرار اعضای هیئت مدیره این سوال بزرگ اگر آنها را به استخدام او می خواهد که او بماند.

به عنوان یک ستاره در حال افزایش و دست پرورده از Miami-Dade سرپرست آلبرتو Carvalho برخی از اعضای هیئت مدیره نگران هستند Izquierdo است که با استفاده از ساراسوتا به عنوان یک سنگ پله به یک مقدار بزرگتر منطقه است.

اعضای هیئت مدیره نیز نگران است که Izquierdo می تواند تغییر بیش از حد, بیش از حد به سرعت.

او همه چیز در مورد نتایج و اعضای هیئت مدیره که می خواهند آینده سرپرست به اقامت در خارج از, اخبار سرب از پشت صحنه و متحد تقسیم جامعه نگران هستند که Izquierdo ممکن است لرزش بیش از حد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

پیتر لیکتا

پیتر لیکتا منطقه ای سرپرست در پالم بیچ نظارت بخشی از شهرستان که بزرگتر و متنوع تر از همه ساراسوتا. اعضای هیئت مدیره دوست داشتم که او تا به حال حمایت قوی از کف, ساحل, کسب و کار جامعه و تا به حال یک رکورد چشمگیر با کالج و حرفه ای آمادگی.

یک عضو اشاره کرد که مجموعه ای از مدارس لیکتا نظارت بیشتر چالش هایی از ساراسوتا است اما بالاتر نمرات آزمون به طور کلی.

که از یک موقعیت بالا در پالم بیچ مدارس لیکتا گفت که او راحت است در کانون توجه و به عنوان آینده سرپرست این است که مطمئن شوید که به صورت پوش بک در چندین جبهه به عنوان مدارس بازگشایی لیکتا تجربه در برخورد با رسانه ها و عصبانی پدر و مادر می تواند یک دارایی.

با این حال برخی از اعضای هیئت مدیره نگران است که سبک رهبری ممکن است آنچه که در این منطقه نیاز دارد.

در حالی که Asplen تحت تاثیر قرار مدیره با روش ملایم و Izquierdo به نظر می رسید مانند یک قوی عامل تغییر تنها یک عضو هیئت مدیره گفت: آنها احساس لیکتا تا به حال ترکیب مناسبی از مهارت های خود را برای رهبری منطقه است.

برخی دوست داشتم که او گفت: او می خواست به بازنشسته در ساراسوتا در حالی که دیگران سوال خود را صداقت و برخی نگران است که او بیش از حد یار با منشور مدرسه اپراتورهای.

کیت اسوالد

کیت اسوالد معاون سرپرست پالم بیچ مدارس برگزار کرده است مجموعه ای از موقعیت های که در آن منطقه. یک عضو هیئت مدیره گفت: اسوالد باید بدست سرپرست موقعیت وجود دارد که آن را در نهایت رفت و به دونالد Fennoy.

اعضای هیئت مدیره گفت: اسوالد به وضوح حمایت از جامعه در پالم بیچ و قدردانی خود را واقعی رفتار است.

اجماع عمومی هر چند که اسوالد تا به حال نشده است قابل توجه در طول مصاحبه. برخی از اعضای هیئت مدیره گفت: مصاحبه او را مشاهده کنید قبل از جلسه هیئت مدیره به نظر می رسید بود درهم و برهم و دیگران گفت که او به نظر نمی رسد به عنوان آماده به عنوان نامزدهای دیگر.

اعضای هیئت مدیره با استفاده از کلماتی مانند “آماده نیست” و “نیاز بیشتر ابتکار عمل” برای توصیف او.

گونزالو La Cava

گونزالو La Cava ارشد منابع انسانی برای پالم بیچ به ارمغان می آورد با او تجربه خارج از دولت در خدمت داشتن به عنوان یک معاون در گرجستان است. تخصص او در منابع انسانی جذاب به اعضای هیئت مدیره چندین ذکر چقدر کمک ساراسوتا نیاز در آن منطقه است.

به عنوان یک کودک دو زبانه از پدر و مادر مهاجر, La Cava می تواند کمک به رسیدن به منطقه افزایش اسپانیایی جمعیت دانشجویی. اعضای هیئت مدیره دوست داشتم که او خانواده اش با او به مصاحبه و که او می خواست برای حضور در جامعه است.

اما, La Cava موفق به ایجاد بسیاری از برداشت. اعضای هیئت مدیره نگران است که سبک رهبری نمی تواند مناسب و که او تا به حال بیشتر او نیاز به یادگیری قبل از مصرف راس یک منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>