ساراسوتا مدارس تبلیغاتی سرپرست موقعیت

آزادی مطبوعات صادر شده پنج شنبه اعلام کرد که این منطقه است که به دنبال به استخدام خود رهبر جدید است.

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه رسمی آگهی موقعیت سرپرست در روز پنج شنبه به عنوان فلوریدا مدرسه تخته ارتباط با صدور یک بیانیه مطبوعاتی “به دنبال رویایی فردی به رهبری یکی از فلوریدا و ملت, بالاترین, انجام, مناطق.”

اعلام شرح زیر است هیئت مدیره تصمیم روز سه شنبه به حرکت رو به جلو در جستجوی یک رهبر جدید در حالی که ترک استخدام تاریخ باز با توجه به عوارض ناشناخته است که ممکن است بوجود می آیند با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“این به عنوان یک نشانه به مردم اجازه می دانم که ما در حال رفتن به انجام این کار نه فقط امروز” عضو هیئت مدیره جین گودوین گفت.

در این مرحله هیئت مدیره امیدوار است به یک جایگزین به صورت موقت سرپرست Mitsi کورکوران در محل با شروع 2020-21 سال تحصیلی, اما به همه گیر مجبور است این منطقه به انصراف از انجمن های گفتگو و پرسش در مورد چگونه بسیاری از داوطلبان اعمال خواهد شد که بیشتر زمان رهبران مدرسه دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 دیدگاه در مناطق.

این جدول زمانی خاص باقی می ماند و قابل انعطاف مدیره اجماع در روز سه شنبه بود به حرکت به جلو در حالی که به اذعان همه گیر ممکن است از خط خارج شدن برنامه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

با توجه به آزادی مطبوعات هیئت مدیره است که به دنبال داوطلبان با مدارک زیر:

• مدرک کارشناسی ارشد مورد نیاز را از یک موسسه معتبر; دکترای خود را ترجیح داده است.

• 10 سال از آموزشی یا معادل آن کسب و کار و یا دولتی, تجربه, با حداقل 5 سال یا بیشتر در اجرایی موقعیت رهبری.

• دانشیار سرپرست یا معادل آن تجربه ترجیح داده

• فلوریدا تجربه ترجیح داده است.

با وجود لغو انجمن های عمومی هزاران نفر از اعضای جامعه باید وزن در جستجو برای یک رهبر جدید است.

لایحه Vogel یک مشاور با FSBA که منجر جستجوی گفت: هیئت مدیره که آنلاین نظرسنجی در مورد کیفیت و شرایط برای آینده سرپرست در حال حاضر به دست آورد تقریبا 10,000 پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>