ساراسوتا مدارس سرپرست فینالیست به دعوت برای مصاحبه

سه نفر از پنج فینالیست شد, نام در یک لیست با تمام پنج اعضای هیئت مدیره مدرسه اما هیچ کس حذف شد از مشاجره شنبه.

ساراسوتا — پنج semifinalists برای ساراسوتا کانتی سرپرست مدارس موقعیت شد و ضربه تا فینالیست شنبه توسط ساراسوتا کانتی, مدرسه, مدیره دعوت خواهد شد برای مصاحبه های شخصی در 30 ژوئن-جولای 2.

“آنها همه بزرگ از جمله نامزدهای” عضو هیئت مدیره مدرسه جین گودوین گفت: “من برای آوردن همه آنها را به عقب.”

که می شود گفت زمانی که خواسته به نوشتن آن نامزد او می خواهم به پشت گودوین چپ کردن شماره 23 بود که اختصاص داده شده به کیت اسوالد معاون سرپرست برای Palm Beach County School District.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

اسوالد نیز در سمت چپ لیستی از معاون صندلی Shirley Brown.

در ضمن سه نامزد — دکتر پیتر لیکتا منطقه, سرپرست, Palm Beach County School District; دکتر گونزالو S. La Cava, رئیس منابع انسانی, Palm Beach County School District; و ماری Izquierdo ارشد علمی افسر Miami-Dade County Public Schools — ذکر شده بود توسط پنج اعضای هیئت مدیره مدرسه به عنوان فینالیست.

برنان Asplen III, معاون سرپرست, St. Johns مدارس شهرستان بود که در چهار تا از پنج لیست با عضو هیئت مدیره مدرسه اریک رابینسون نمی نامگذاری Asplen در میان نامزدها.

تمام پنج متقاضیان دعوت خواهد شد به ساراسوتا با همسر یا مهم دیگر و قرار دادن در سفارت سوئیت در ساراسوتا.

ساعته یک در یک مصاحبه خواهد بود برنامه ریزی شده با تمام پنج اعضای هیئت مدیره مدرسه در جولای 2.

پنج فینالیست شد توصیه می شود توسط یک 25-عضو شهروندان کمیته مشورتی توسعه یافته از اصلی لیست از 31 نامزد.

ارسالی ویدیو ساخته شده توسط همه پنج نامزد, همراه با PDF نسخه نوشته شده است پاسخ را می توان در یافت https://bit.ly/3fRLPIJ در Sarasotacountyschools.net.

هیئت مدیره در ادامه به بحث پارامترهای قرارداد است که می تواند ارائه به سرپرست.

پیش از آن در جلسه هیئت مدیره اصلاح قرارداد سرپرست Mitsi کورکوران بنابراین او می تواند به دنبال بازپرداخت تا 10 روز از او تعلق مرخصی سالانه استفاده نشده است که یک گزینه در دسترس قبلی superintendents.

کورکوران این منطقه دیرین رئیس امور مالی خود را برای اولین بار به نام سرپرست موقت در ماه نوامبر چند هفته پس از سرپرست سابق تاد Bowden پایین پا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>