ساراسوتا مدارس به بررسی پدر و مادر در بازگشایی حرکت به جلو با سرپرست جستجو

نظرسنجی در مقدماتی بازگشایی برنامه را در اواخر این ماه.

ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه را بررسی پدر و مادر برای دریافت بازخورد در مورد چگونگی احساس آنها در مورد فرزندان خود را بازگشت به مدرسه در پاییز پس از 2019-20 سال تحصیلی بود و ناگهان انتقال به آموزش از راه دور به دلیل COVID-19.

“در واقع ما در حال رفتن به بررسی پدر و مادر و سپس سعی کنید به جای تمام والدین و دانش آموزان که می خواهند به بازگشت به مدرسه و همچنین جای کسانی که دانش آموزان انجام خواهد شد آموزش از راه دور,” مدرسه هیئت مدیره نایب رئیس Shirley Brown گفت: در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره.

“به بهترین توانایی ما” سرپرست Mitsi کورکوران اضافه شده است.

در حالی که در این منطقه مواجه انتقاد صورت درخواست به اندازه کافی ورودی از عمومی و هیئت مدیره در حال توسعه back-to-school طرح کورکوران رویکرد شده است به منظور توسعه پیشنهادات برای اولین بار به طوری که بازخورد خواهد شد با تمرکز بر آنچه در منطقه است که در واقع قادر به انجام.

در روز سه شنبه کورکوران در جریان هیئت مدیره مدرسه در منطقه اعلام برنامه های که در حال متمرکز بازگشایی مدارس در ظرفیت و زمان در ماه اوت با چند اقدامات جدید برای حد امکان از دانشجویان یا کارکنان پیمانکاری ویروس.

پیشنهادات عبارتند از: امکان تنظیم زنگ برنامه برای محدود کردن عمده انتقال با بسته بندی راهرو تشویق معلمان به حرکت در کلاس های درس خود را در خارج از منزل در صورت امکان استفاده از سالن های غذاخوری و سالن های ورزشی به عنوان کلاس درس تجهیز کلاس های درس و اتوبوس با ضد عفونی کننده دست و احتمالا نیاز دانش آموزان و کارکنان به پوشیدن ماسک.

یک جزء اصلی از منطقه طرح خواهد بود تاکید به پدر و مادر نیاز به نگه داشتن فرزند خود در خانه اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری است.

اعضای هیئت مدیره را افزایش نمی دهد هر گونه عمده ایرادات به این طرح.

عضو هیئت مدیره جین گودوین به پرسشی در مورد احتمال تاخیر در سال تحصیلی شروع و تا بعد از روز کارگر داده شده دولت را افزایش COVID-19 اعداد. رئیس دانشگاهی افسر لورا کینگزلی گفت که بر اساس رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ بخشنامه هفته گذشته در این منطقه بود که با تمرکز تمام انرژی خود را در باز شدن مدارس در ماه اوت است.

“ما نمی توانیم به بحث در مورد به تأخیر انداختن داده می شود فرماندار ارشاد” کینگزلی گفت. “…او به ما می خواهم برای باز کردن ظرفیت کامل در زمان.”

به علاوه زاهدان گفت: به تأخیر انداختن مدرسه سال می باشد در تابستان آینده خواهد بود کوتاه.

برخی از طرح های پیشنهادی که در مناطق دیگر با توجه به و یا اعضای جامعه باید شناور به سادگی امکان پذیر کورکوران گفت.

گرفتن دانشجويان در دماهای آنها وارد ساختمان هر روز را ایجاد بیش از حد از یک تنگنا و تاخیر در شروع روز مدرسه, او گفت:.

برخی از والدین پرسیده شد که چرا معلمان نمی تواند livestream کلاس های خود را آنلاین به طوری که برخی از دانش آموزان را می توانید در ادامه از راه دور آموزش از خانه. Corocoran گفت: گرفتن دوربین و میکروفن در هر درس و سپس آن کلاس قابل اعتماد پخش در حالی که یک معلم است که به طور مداوم در حال حرکت در اطراف نیست واقع بینانه است.

اعضای جامعه می تواند نقد و بررسی پیش نویس فعلی از بازگشایی طرح در منطقه ،

کورکوران گفت: منطقه نیروی کار نهایی خواهد شد بازگشایی پیشنهادات این هفته بررسی خواهد شد در ژوئن 26. نظرسنجی خواهد بود شکسته مدرسه به طوری که این منطقه دارای یک دسته در چگونه هر جامعه مدرسه نزدیک است بازگشت.

هیئت مدیره بررسی خواهد شد بررسی نتایج و ادامه بازگشایی مذاکرات در هیئت مدیره کارگاه در تاریخ 14 ژوئیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>