ساراسوتا مدارس معلولیت نقض قانون قاضی می گوید

سفارش صادر جمعه می گوید: ساراسوتا مدرسه منطقه است به دنبال یک قاضی دستور. منطقه مدرسه وکیل می گوید که آنها در حال تلاش است.

ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه همچنان به نقض فدرال معلولیت قوانین حقوق به عنوان مسئولان مدرسه مقاومت در برابر یک قاضی سفارشات در یک drawn-out نبرد قانونی با توجه به حکم صادر شده توسط قاضی اداری دایان Cleavinger در روز جمعه.

در حالی که آموزش و پرورش ویژه مبارزه با drags در دادگاه “DJ” یک 11th-پسر کلاس در مرکز مبارزه قانونی است که هنوز دریافت نکرده درمانی خدمات آموزش و پرورش به دستور قاضی در سال گذشته Cleavinger نوشت.

این مورد ناشی از مسئولان مدرسه تصمیم به محل DJ در یک برنامه طراحی شده برای دانش آموزان با شدید ترین معلولیت هنگامی که او در کلاس سوم, با وجود این واقعیت که او نمی باید یک شناختی شدید ناتوانی است. از کلاس سوم ابتدایی به کلاس هشتم در حالی که همسالان خود آموخته اساسی خواندن و مهارت های ریاضی, DJ به دست آورده علائم بالا در یک برنامه برای دانش آموزانی که به احتمال زیاد هرگز زندگی و یا کار به طور مستقل.

در ماه اکتبر Cleavinger حکم داد که این منطقه را نقض کرده DJ حق “رایگان و مناسب عمومی آموزش و پرورش” فدرال عمومی استاندارد مدارس باید ارائه. او دستور داد منطقه را به پرداخت هزینه برای مدرسه خصوصی تدریس خصوصی و خدمات بهداشت روانی برای جبران زمان از دست رفته و در دسامبر آموزش و پرورش دولت کمیسر ریچارد زاهدان راه اندازی شد رسیدگی به ساراسوتا مدرسه منطقه به ببینید که چگونه بسیاری از دانشجویان دیگر وجود دارد تحت درمان قرار گرفتند مانند DJ.

این حکم در ماه اکتبر به نظر می رسید به یک پیروزی قاطع اما روز جمعه یک نظم جدید از Cleavinger نشان داد که بسیار تغییر کرده است.

DJ دریافت کرده است و نه خدمات منطقه دستور داده شد به ارائه و ساراسوتا استثنایی, دانش آموز آموزش و پرورش (ESE) گروه همچنان به شکستن قانون Cleavinger به این نتیجه رسیدند.

“این منطقه را عدم ارائه تدریس خصوصی بازسازی و یا توسعه یافته سال تحصیلی خدمات است که ارائه یک فرصت برای این دانش آموز به وی آموزشی شکاف همچنان ادامه دارد و از طریق تاریخ از شنیدن در این مورد” Cleavinger نوشت. “فقدان خدمات و عدم وجود یک منطقه برنامه ریزی برای پیاده سازی چنین خدمات جبرانی برای اهداف آموزش و پرورش باید منجر به نقض مداوم از ایده و انکار FAPE (رایگان و مناسب عمومی آموزش و پرورش) به دانش آموز.”

Tammy Cassels, منطقه استثنایی, دانش آموز, آموزش و پرورش, سرپرست نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال جزئیات بیشتر در مورد این منطقه اقدامات و سخنگوی Kelsey Whealy نمی تواند ارائه پاسخ فوری.

در روز جمعه, مدرسه, مدیره, وکیل هنر هاردی گفت: این منطقه تا به حال سعی کردم به کار با DJ جدید مدرسه خصوصی برای ارائه خدمات اما نمی شد تعاونی. او کاهش یافته است به حدس و گمان به همین دلیل است.

استفانی لانگر وکیل به نمایندگی از DJ گفت: نماز جمعه یک گام کوچک اما با ارسال یک سیگنال به منطقه که “آنها فقط نمی تواند وانمود کند او وجود ندارد.”

بزرگتر از یک دانشجو

DJ مورد می تواند به ترک منطقه در قلاب برای صدها هزار دلار در جبران هزینه های آموزش و پرورش, اما از آن است که بزرگتر از فقط یک دانش آموز. ایمیل های داخلی به دست آمده توسط طرفداران کار در مورد او نشان داد که بیش از 100 دانش آموزان بدون شناختی شدید معلولیت های قرار داده شد در این برنامه جایگزین و بدهکار می تواند مشابه جبران.

DJ است با حضور در یک مدرسه خصوصی پس از 2019. او اقدام به خودکشی توسط حلق آویز در سال 2018 بعد از مدرسه مقامات ناگهان حذف او را از آموزش و پرورش ویژه برنامه های درسی. در ماه سوئیچ به جریان اصلی برنامه درسی او بود شکست تمام کلاس های خود شد و مورد آزار واقع به عنوان یک دانشجوی سال اول سال پشت همسالان خود در ریورویو دبیرستان.

مدرسه مقامات منطقه را تحت فشار قرار دادند در برابر این منظور پرداخت هزینه برای مدرسه خصوصی برای DJ. این برنامه آموزشی فردی (IEP) مسئولان مدرسه توسعه یافته پس از سفارش شامل مدرسه به عنوان یک گزینه برای آموزش و پرورش خود و نه شامل مجموعه ای از خدمات به دستور قاضی.

مسئولان مدرسه نیز شامل نمی شود DJ فعلی معلمان در حالی که در حال توسعه IEP یک حذف که نه تنها نقض قانون فدرال بلکه ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او IEP شامل تا به روز اطلاعات علمی خود را پیشرفت Cleavinger نوشت.

“شواهد روشن بود که این منطقه نیست, تماس, دعوت, و یا حتی تلاش برای هر معلمان و یا پرسنل از مدرسه خصوصی آشنا با دانش آموز حضور در این جلسه IEP,” او نوشت.

Cleavinger را سفارش تلفنی جدید IEP جلسه که شامل ورودی از DJ فعلی معلمان است. به منظور حل و فصل نیست یک تجدید نظر مداوم در برابر اصل حاکم است که هیئت مدیره مجاز در ماه دسامبر.

بی اعتمادی بین هیات مدیره

این دانشکده به تصویب هیئت مدیره درخواست تجدید نظر در یک 4-1 رای با عضو هیئت مدیره Bridget زیگلر رای گیری در مخالفت با. حرکت با تصویب این نکته که این منطقه را “ادامه” به پرداخت هزینه برای خدمات به عنوان مورد پیشرفت. طرفداران در آن زمان گفت: این منطقه نشده بود و پرداخت هر چیزی و Cleavinger حاکم به نظر می رسد برای تایید آن است.

عضو هیئت مدیره مدرسه اریک رابینسون گفت: کارکنان منطقه تا به حال گمراه اعضای هیئت مدیره به فکر آنها هنوز هم ارائه دادگاه دستور خدمات و او می خواهد هیئت مدیره وکیل هنر هاردی به لغو درخواست تجدید نظر از ناحیه کارکنان را برآورده نمی کنند شرایط گذاشته شده توسط هیئت مدیره.

“شما نمی, ارائه, خدمات, بنابراین شما لازم نیست که قدرت به انجام” درخواست تجدید نظر رابینسون گفت.

هاردی گفت: منطقه مدرسه ساخته شده بود حسن نیت تلاش برای کار با مدرسه خصوصی فایده ای نداشت.

“هیئت مدیره به کارگردانی و ما را به انجام درخواست تجدید نظر با این شرط که ما با ارائه خدمات ما در حال تلاش برای انجام این کار” هاردی گفت.

رئیس هیئت مدیره مدرسه کارولین Zucker مشابه گفت: کارکنان منطقه به او گفته بود آنها رسیده به DJ مدرسه به راه اندازی یک نشست اما هرگز پاسخ داده است.

سو Memminger یک معلولیت های مدافع حقوق کار در این مورد گفت: اعضای هیئت مدیره مدرسه نیاز به تکیه در منطقه کارکنان برای اطلاعات دقیق و در این نقطه مقدار اطلاعات غلط به آنها گفته شده بود در مورد این مورد باید با بالا بردن پرچم قرمز.

“هنگامی که هیئت مدیره رفتن به نگه داشتن کسی پاسخگو برای همه است؟” Memminger گفت. “آنها نمی تواند نگه دارید گفت: ما نمی دانیم.”

در این نقطه وجود ندارد و روشن شدن پایان تاریخ و موردی منطقه تجدید نظر در حال انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>