ساراسوتا مجموعه به بحث اجباری ماسک منظور در روز دوشنبه

در اینجا چیزی است که انتظار می رود از این جهت است که هر کس نیاز در شهرستان ساراسوتا به پوشیدن یک ماسک و چگونه شما می توانید نظر

ساراسوتا — شهر ساراسوتا ممکن است به زودی یک لیست در حال رشد از جنوب غربی فلوریدا شهرستانها که نیاز به ماسک در اماکن عمومی در پاسخ به شیوع کروناویروس که شتاب گسترش آن در هفته های اخیر.

شهر تنظیم شده است به بحث در مورد این موضوع خاص در جلسه مجازی در 1:30 بعد از ظهر روز دوشنبه.

مرتبط با: رکورد شکنانه 8,942 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا روز جمعه

ساراسوتا رهبران را مورد بحث فرمان تقریبا یکسان به یک در تمپا که به اثر رفت در این هفته. فرمان در صورت تصویب خواهد نیاز به تمام ساراسوتا ساکنان (و کسانی که کار و بازدید از شهر) به پوشیدن ماسک در داخل و خارج پس از سفارش به اثر می رود.

معافیت عبارتند از:

• کودکان زیر 2.

• کسانی که رعایت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل (6 فوت حکومت.)

• هر کسی که از قبل موجود شرایط پزشکی که می تواند تحت تاثیر قرار توسط یک ماسک.

• کسانی که مشغول به کار در داخل در یک کسب و کار و یا حرفه ای که اصلا ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر است.

• کسانی که در داخل یک کسب و کار است که به لحاظ اجتماعی فاصله خود از دیگران است.

• کسانی که مشغول به کار در کسب و کار و یا حرفه ای که در آن از یک ماسک یا پوشش خواهد جلوگیری از آنها را از انجام وظایف خود است.

• ورزش در حالی که اجتماعی فاصله.

• خوردن و نوشیدن.

ماسک قانون صدق نمی کند زمانی که یک شنوایی فرد نیاز به دیدن دهان کسی با پوشیدن یک ماسک به منظور برقراری ارتباط است.

مرتبط با: فلوریدا بسته میله دوباره به عنوان COVID-19 موارد سنبله

ساراسوتا به احتمال زیاد خواهد شد بحث در مورد برخی از تغییرات مانند اینکه آیا در صورت پوشش باید درخواست برای کودکان بزرگتر از 2 سال است. این شهر همچنین ممکن است در نظر یک استثنا برای مدرسه و دانشگاه به منظور اجازه می دهد تا مدارس به مجموعه قوانین خود را دارند.

به منظور تصویب چنین فرمان این شهر نیاز به یک سوپر رای اکثریت از چهار نفر از پنج کمیسیون.

هر دو ساراسوتا شهردار جن Ahearn-کخ و معاون شهردار Shelli Freeland ادی گفته اند که آنها را حمایت فرمان. در صورت تصویب آن را به اثر در نیمه شب در جولای 1 خواهد بود و در اثر برای 60 روز.

نقض ماسک فرمان می آیند با 500 دلار خوب است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دادستان شهر باب فورنیر گفت: کمیسیون در یک یادداشت در اوایل این ماه است که ماسک را سفارش می آیند با یک میزبان از مشکلات مخصوصا وقتی که می آید به اجرای و هزینه دفاع از فرمان در دادگاه.

این هنوز مشخص نیست که آیا ساراسوتا اداره پلیس یا این شهرستان در اجرای کد را اجرای سفارش. دادستان اد برادسکی گفت هرالد تریبون در اوایل این هفته که او آن را پشتیبانی نمی کند.

شهر ساراسوتا پنج شنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد به دور تا 50000 محافظ ماسک صورت در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

“ماسک تلفن همراه” کوچک برق شهر خودرو مجهز به یک فولاد ماسک در سراسر جبهه کوره خواهد لیز خوردن در اطراف شهر این هفته به ترویج ماسک استفاده در.

وجود ندارد یک برنامه یا مسیر برای خودرو. تلاش است که در افرادی که در حال حاضر بدون ماسک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>