ساراسوتا کلانتر دفتر ممنوعیت “خط نازک آبی رنگی’ آرم

برخی از مأموران اجرای قانون اعتقاد آنها به نمایندگی از “خط نازک آبی رنگی” بین یک جامعه متمدن و اختلال است.

ساراسوتا کانتی کلانتر سروان. Ryan Brown گفت: کارکنان خود را در یک ایمیل ارسال پنج شنبه که آنها “در منحصر به فرد بار در حال حاضر” و که آنها باید “همیشه حفظ حرفه ای خود را.”

اجرای قانون است و تحت موشکافی شدید به دلیل قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, یک عمل است که موجب تظاهرات در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

در ایمیل خود, قهوه ای که دستورات کلانتر گشت دفتر خود گفت 400 و یا به طوری که نمایندگان آنها در حال حاضر ممنوع از پوشیدن “خط نازک آبی رنگی” آرم در حالی که در وظیفه.

بسیاری در اجرای قانون و نظر خود را به عنوان اعضای “نازک خط آبی” که آنها باور دارند که می ایستد بین جامعه متمدن و هرج و مرج.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

یک کلبه صنعت از انواع توسعه یافته ارائه “خط نازک آبی رنگی” پرچم تی شرت, طلا و جواهر, لیوان قهوه و در حال حاضر حتی ماسک صورت — همه در راستای اجرای قانون مشتریان بسیاری از آنها پوشیدن لوگو با غرور و افتخار.

در ایمیل خود براون گفت که معنای لوگو تغییر کرده است.

“‘نازک خط آبی’ در حال حاضر شده است در ارتباط با برخی از با انگ حفاظت از هر یک از دیگر از وارد شدن به مشکل از ایجاد یک ما مقابل آنها فلسفه و….” او نوشت.

به عنوان یک نتیجه, قهوه ای نمی خواهند برای دیدن لوگو در محل کار.

“مطمئن شوید که پرسنل ما هستند و نه به نمایندگی از این در هر سازمان صادر شده و تجهیزات, خودرو, لباس و….” او نوشت. “این یک فرصت خوب برای تکمیل بازرسی و اطمینان از تمام پرسنل ما به نمایندگی از این سازمان به عنوان ما باید.”

براون همچنین هشدار داد پرسنل خود در مورد نیروی بیش از حد.

“مطمئن شوید که ما در حال حمایت از یکدیگر در تماس و همچنین deescalating تماس اگر شریک زندگی تان است نه” قهوه ای نوشت. “اگر منطقه خود را شریک زندگی است نه استفاده از زور که معقول است و لازم است دخالت کند. این است که برای محافظت همه درگیر است.”

در مصاحبه با هرالد تریبون جمعه براون گفت که این مسئله نه در مورد آرم. آن را در مورد یکنواختی.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما آژانس پرسنل — مطمئن شوید که لباس خود را مطابق با آنچه آنها صادر شده توسط ما quartermaster” او گفت:. “این فکر است که آن را در مورد” خط نازک آبی رنگی,’ این مورد مطمئن شوید که لباس خود را سازگار هستند و آژانس صادر شده است.

“من می توانم قرار دادن یک فلوریدا Gator سپر دشنه یا یک خط نازک آبی رنگی’ سپر دشنه بر من (پاترول) ماشین” او گفت:.

قهوه ای نمی گویند چه معنی آرم به او اما اضافه کرد که “این به معنای زیادی به بسیاری از مردمی در اجرای قانون اما این پیام است که سازگار با لباس و پوشیدن آنچه صادر شده است.”

سفارش خود را می کند تاثیر نمی گذارد آنچه نمایندگان پوشیدن وظیفه براون گفت که پیدایش ایمیل خود را از یک پچ.

“آن را آورده بود به من توجه است که احتمالا کسی تا به حال یک پچ. که خط پایین” براون گفت. “آنها تا به حال یک پچ جایی در لباس خود. من می دانم که نماد تحت حمله توسط برخی از, اما اگر آن را نمی, آژانس, موضوع, چرا ما پوشیدن آن ، این ماده از چسبیدن به سیاست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>