ساراسوتا کلانتر کمپین اهداف اصلاحات

ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر اجرا 12-نقطه مبارزات انتخاباتی در پلیس.

ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر اجرا 12-نقطه مبارزات انتخاباتی به عنوان بخشی از تلاش برای پیوستن به ملی گفتگو در مورد پلیس اصلاحات.

کمپین به نام “چگونه ما در خدمت: تعریف فرهنگ از ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر” و از آن می آید در پی مارس 25 مرگ جورج فلوید است که در آن چهار مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر شدند. قتل منجر به سراسر کشور تظاهرات شورش و خواستار اصلاحات. محلی این منطقه دیده می شود نزدیک به یک دوجین تظاهرات صلح آمیز است.

این SCSO کمپین امکانات از جمله موضوعاتی مانند استفاده از نیروی حق Policing, آموزش, تنوع, شفاف, ارتباطات, بدن فرسوده, دوربین, گوشیهای, گزارش, رسیدگی به بی عدالتی های اجتماعی, تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه قرن 21 Policing سرپرست پاسخگویی و “قوی تر با هم” است که بیانیه ای بر تعهد خود را به جامعه, تعامل, با توجه به آزادی مطبوعات.

این کمپین شامل یک دادهنمایی و صفحه وب اختصاص داده شده به های سازمان جمعیت, آمار نیروی بیش از حد و دلایل تصمیم گیری های سیاست. این یادداشت که ساراسوتا کانتی است متشکل از 83 درصد سفید ساکنان 9.3% اسپانیایی و 4.8% آفریقایی-آمریکایی, با توجه به U. s. اداره آمار. این SCSO در ضمن 86% سفید و 7 درصد اسپانیایی و 5% ،

“رهبری در بالا شروع می شود و به همین دلیل ما مجموعه ای از انتظارات اولیه در مورد فرهنگ کلانتر,” گفت: سرهنگ Kurt هافمن کلانتر تام شوالیه معاون. “حق محور است و نه فقط آنچه که ما انجام می دهیم این است که ما که هستیم. پیام من به اجرای قانون مدیران که استخدام نیروی کار که نمی خرید به یک سال 2020 پلیس فلسفه است که به پاک کردن تخته سنگ پاک و شروع از ابتدا.

“دیگر وجود دارد در این حرفه برای افسران که حاضر به افتخار سوگند آنها در زمان هنگامی که آنها دوخته خود را نشان و توافق برای خدمت به همه شهروندان جامعه خود.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “چگونه ما در خدمت” کمپین بازدید SarasotaSheriff.org و یا به سایت آژانس Facebook, Twitter, Instagram و یا یوتیوب با استفاده از هشتگ #SCSOHowWeServe. شهروندان به زودی قادر خواهد بود به بازدید آژانس ساراسوتا ستاد در 6010 Cattleridge Blvd. برای به دست آوردن یک کپی از کمپین infographic.

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>