ساراسوتا — یک وکیل برای رایان Flanzer 27-year-old man who دریافت هیچ-زندان درخواست معامله پس از او به ضرب گلوله در مرکز شهر مشاع درب و درگیر در یک بن بست با پلیس در حال مبارزه با یک حرکت خود را تغییر دهید مشتری جمله با اضافه کردن چهار نام به هیچ-لیست تماس.

هر گونه تغییر وکیل می گوید: “خود را ایجاد می کند بی اساس روایت” و نقض مشتریان خود را متمم پنجم حقوق در مورد خطر مضاعف..

حرکت برای تغییر Flanzer را حکم واصل شد Feb. 6 در ساراسوتا کانتی مدار دادگاه توسط چهار نفر در یک “لیست آمار” در Flanzer خانه. افرادی که می گویند آنها قربانیان درخواست قاضی دانا Padar به تغییر شرایط مشروط شدن در تقاضای معامله Flanzer دریافت به دائمی بدون-تماس با ما سفارش دهید.

در واقع آنها می خواهند بیشتر در حفاظت از دادگاه.

اما Flanzer وکیل استفان Romine می گوید: تغییرات “double jeopardy” و نشان نمی دهد که چگونه این افراد به نام در لیست آسیب دیده اند توسط یک جرم و جنایت است.

سند: حرکت به اعتصاب و یا در دیگر انکار غیر حزب حرکت برای تغییر حکم

مستقر در میامی-وکیل ماریا رویز که نشان دهنده چهار نفر — اریک کاپلان کیمبرلی طاس لی فاستر و دانا ماهانی — است که به دنبال حفاظت اضافی برای مشتریان خود. دو نفر دیگر در لیست — Jason Waltor لین و قایق داخل کشتی بازرگانی کلید رئیس پلیس پیتر جورجیا — آیا شرکت در اقدام قانونی.

Romine می گوید: چهار نفر از افرادی که در زمینه حرکت هستند “ترویج خود در خدمت منافع در این پشتیبانی نشده خیالی و بی اساس استنتاج” و “meritless.”

وی گفت: حرکت “خود-ایجاد یک بی پایه و اساس داستان است.”

Romine اشاره به فلوریدا قانون اساسی با اشاره به ماده 1 بخش 16 مورد قربانیان: “به عنوان استفاده می شود در این بخش یک “قربانی” است که یک فرد رنج می برد که مستقیم و یا تهدید روانی و یا آسیب مالی به عنوان یک نتیجه از ارتکاب جرم یا جنحه عمل می کنند و یا در برابر آنها جرم و جنایت یا جنحه قانون متعهد است.”

Romine گفت: این حرکت برای تغییر Flanzer را از جمله نتواند به نشان دادن هر گونه اتهام آسیبی که از نظر قانونی باید ناشی از یک جرم و جنایت است.

با توجه به حرکت برای تغییر رویز گفت: مشتریان او بودند فراهم حقوق قربانیان حتی اگر آنها توصیه شد با اجرای قانون به ترتیب حفاظت پس از تیراندازی. او اشاره کرد که تهدید Flanzer به سمت قربانیان در رسانه های اجتماعی.

Romine با اشاره به افرادی که احساس تهدید توسط Flanzer می تواند به دنبال داشته مدنی حکم. او نوشت که این افراد مربوط به خود را در زندگی مشتری “نه آقای Flanzer مربوط به خود را در آنان است.”

Romine گفت: Kaplan, طاس, پرورش و Mahoney “هیچ جایگاه قانونی برای دخالت” در مشتری خود را مورد. او آن را به نام یک “احمق” حرکت.

Romine ذکر فلوریدا قانون آیین دادرسی کیفری 3.800(c) است که اجازه نمی دهد دادگاه به “تغییر” یک مشروط جمله در نقض خطر مضاعف. حرکت می پرسد دادگاه به انجام یک “خلاف قانون اساسی عمل می کنند و مرتکب برگشت پذیر خطا.”

هیچ زندان درخواست

Flanzer در ابتدا متهم با هفت جنایات از جمله تیراندازی به یک خانه سرقت و جعل هویت اجرای قانون در ارتباط با مه 5 سال 2018 حادثه است. او جدی ترین اتهامات کاهش یافته است و یک قاضی محلی به او اعتباری برای یک جمله دیگر اتهامات وقت او را صرف در کالیفرنیا توانبخشی در مرکز اقیانوس.

Flanzer اخراج به محل سکونت درب در حالی که با پوشیدن زره بدن و نشان. او فرار از صحنه قبل از اینکه پلیس وارد شد و او بعد از بازداشت و پس از یک بن بست طولانی با پلیس در ساراسوتا Westin Hotel.

Flanzer به دست آورده بودند از ورود به ساختمان با فریب سرایدار, به باور او یک فرایند سرور.

یک علت احتمالی استشهاد نشان می دهد که Flanzer درگیر در یک حادثه مشابه که شامل تیراندازی روز گذشته که منجر اجرای قانون به توصیه به اتهام جعل هویت یک افسر اما هیچ تفهیم اتهام شد و تا کنون برای ثبت این حادثه است.

لیست آمار بازیافت شد از Flanzer آپارتمان همراه با هفت سلاح گرم — چهار در خود را نردبان همراه با کوله پشتی با نوار و یک تبر — قاچاق مقدار قرص زاناکس (342) در unlabeled baggies, 1.67 گرم کوکائین 202.22 گرم ماری جوانا.

دادستان توافق به هیچ-زندان درخواست معامله در دسامبر 2019. خود را مشروط منقضی خواهد شد در پنج سال و در آن زمان او را مجاز دارای سلاح گرم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im