ساراسوتا, نوجوانان, دادگاه دریافت $60,000 کمک مالی از شخصی املاک و انحلال بهره گیری جوانان

نوجوانی, دادگاه ساراسوتا به تازگی دریافت $60,000 کمک مالی از شخصی املاک و انحلال بهره گیری جوانان, Inc. (PEL) به حمایت از آن ماموریت مشترک برای کمک به جوانان در خطر در ساراسوتا کانتی.

PEL را انتخاب می کند که سازمان حمایت از جوانان در نیاز به خصوص در خطر است. نوجوانی, دادگاه ساراسوتا فراهم می کند برنامه ها و خدمات به افراد جوان شایسته یک شانس دوم به یادگیری و رشد از خود اشتباه است.

“این هدیه سخاوتمندانه از این سخاوتمندانه سازمان اجازه خواهد داد که ما را به تمرکز بر خدمت به مشتریان ما و نه کار و زحمت در مورد چگونه ما را برای آن پرداخت. ما آمدیم که PEL انتخاب ما جوانان جمعیت برای حمایت” گفت: هدر تاد مدیر اجرایی.

این $60,000 هدیه اجازه می دهد تا نوجوانان و دادگاه برای خدمت به مشتریان خود را در به موقع و در صورت معنی دار. سازمان برنامه آدرس تمام خانواده و شامل عدالت برای جوانان توسط جوانان (نظیر به نظیر برنامه دادن به جامعه), سلامت روان, مشاوره پدر و مادر/کودک رفتارهای پرخطر کلاس و سوء مصرف مواد آموزش. مباحث عبارتند از پیامک جنسی, قلدری, پدر و مادر/کودک مهارت های ارتباطی و فشار همسالان در میان دیگران.

– ارسال شده توسط لری A. مورن

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>