$8 میلیون پروژه است و انتظار می رود برای کاهش ترافیک گلایه همراه یک انتقادی و اغلب غرق دروازه به لیدو کلیدی

ساراسوتا — شهرستان ساراسوتا کمیسیون در روز دوشنبه خواهد شد در نظر گرفتن یک بودجه توافق کمک خواهد کرد که پرداخت برای یک میدان به ایالات متحده 41 و گلف استریم خیابان یکی از چند که در نهایت خط مشغول تمیمی دنباله راهرو.

$8 میلیون فلوریدا وزارت حمل و نقل پروژه است و انتظار می رود برای کاهش ترافیک گلایه همراه یک انتقادی و اغلب غرق دروازه به لیدو کلید.

به عنوان میدان آماده به حرکت به مرحله ساخت و ساز شهر و ساراسوتا کانتی توافق کرده اند که به کمک 4 میلیون دلار در قالب جاده تاثیر هزینه.

که خواهد شد کمک به پوشش هزینه طراحی سمت راست از راه کسب و ساخت و ساز از پنج به شش خط میدان. بقیه بودجه را از دولت است.

این پروژه همچنین شامل پرداختن به زهکشی مشکلاتی که به طور معمول رخ می دهد در U. S 41 بین Gulfstream خیابان و فرویتویلل جاده در طول فصل بارانی.

این شهر را نیز در نظر بگیرید که آیا به پرداخت بزرگراه پیمانکار کمی بیش از 1.4 میلیون دلار به جای موجود فاضلاب برق و اصلاح شبکه آب. پیمانکار نیز آدرس های موجود در شبکه آب بین فرویتویلل جاده و گلف استریم خیابان. که شما در مورد هزینه $217,572.

سرخوردگی بیش تاخیر و آینده روشن و خاموش سد سلیمان در ماه فوریه به رهبری رهبران شهر به فشار قطعات این پروژه تا پس از 2021 فصل توریستی. مقامات دولت انتظار می رود برای شروع مناقصه برای پیمانکاران در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de