کنی و اوری کول کلاس پنجم در Lakeview ابتدایی, پول طوفان مایکل امداد در سال 2018 و برای Grand Bahama امداد رسانی صندوق در سال 2019.

دوقلوها از Lakeview مدرسه ابتدایی در ساراسوتا باید برنده یک جایزه برای کار داوطلبانه از فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

برجسته مدرسه داوطلب جایزه ارائه شده است سالانه به دانش آموزان نشان داده اند که “برجسته فداکاری و تعهد به کیفیت آموزش و پرورش در فلوریدا.”

کنی و اوری کول 11 مطرح شده پول برای خلیج Haven Charter آکادمی در پاناما سیتی بود که ضربه سخت طوفان مایکل در سال 2018 است. آنها با استفاده از روز تولد خود را با پول آغاز شده GoFundMe حساب و استخدام همکلاسی های خود را به کمک. آنها به پایان رسید تا افزایش تقریبا 2000 دلار برای مدرسه.

آنها را دیدم یک گزارش تلویزیونی در مورد نیاز و شروع به جمع آوری کمک های مردمی گفت: مادر خود کایل Turoff. “آن را در اطراف خود تولد و به آنها گفت: آنها می خواستند به دادن پول به طوفان امداد.”

در پاییز سال 2019 از کلاس پنجم شروع به تلاش برای جمع آوری اعانه در مدرسه خود را به جمع آوری پول برای Grand Bahama امداد رسانی صندوق. دوباره دوقلوها به روز تولد خود را با پول آغاز شده GoFundMe ابتکار و استخدام همکلاسی برای اهدای.

در طول مدرسه آنلاین در میان coronavirus همه گیر دادن سازمان دیده بان MSNBC در تمام طول روز در حالی که آنها خود را در مدرسه کار می کنند و همیشه می خواهند به تماشای اخبار هر روز صبح و شب.

اوری مذاکرات در مورد رفتن به تدریس زمانی که او بزرگتر می شود و کندی می خواهد برای رفتن به سیاست بنابراین او می تواند جهان را تغییر دهید.

دوقلوها در حال حاضر در حال برنامه ریزی راه هایی برای کمک به مردم آسیب دیده از COVID-19 بیماری همه گیر.

“آنها بچه ها که رفتن ما دوستان قدیمی تر به ماشین خود را نگه داشتن درب باز” Turoff گفت. “من فکر می کنم آنها بسیار آگاه باشید که آنها بسیار ممتاز است که آنها زندگی می کنند جایی که آنها زندگی می کنند و رفتن به مدرسه که در آن انجام می دهند.”

برجسته مدرسه داوطلب جایزه به رسمیت می شناسد یک جوانی یک فرد بالغ و یک مدرسه ارشد داوطلب در هر یک از فلوریدا پنج گزارش مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de