ساراسوتا ایالات متحده 41 roundabouts مجموعه ای برای باز کردن این هفته; توصیه های ارائه شده در رانندگی آنها

ساراسوتا امیدوارم که مقامات فیلم های آموزشی کمک خواهد کرد که آموزش رانندگان در مورد چگونه به حرکت roundabouts در 10 خیابان و خیابان 14

ساراسوتا — خود تراش و راحت زیرا اگر شما مانند بسیاری از ما, شما گیر در انزوا.

بنابراین شاید شما یک چند دقیقه برای آشنایی با نحوه استفاده از برای اولین بار در یک سری برنامه ریزی شده از باغات در ایالات متحده 41 مجموعه ای برای باز کردن این آخر هفته در 10 و 14 خیابان.

“در حالی که بسیاری از ما صرف زمان اضافی در خانه ما امیدواریم که ساکنان این فرصت را به تماشا و خود را آشنا با جدید roundabouts قبل از آنها فرصتی برای تجربه آنها را در فرد” گفت: شهر مهندس Alex Davis شاو.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Roundabouts ارائه چندین بهبود بیش از سنتی signalized تقاطع ها از جمله افزایش ایمنی برای رانندگان و عابران و بهتر جریان ترافیک این شهر می گوید. اما رانندگان گاهی اوقات مطمئن نیستید که چگونه به حرکت به آنها گفت شاو.

مرتبط با: بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی می خواهد ساراسوتا به تاخیر Gulfstream میدان

مقامات شهرستان در هفته گذشته مشترک اطلاعاتی فیلم در مورد چگونه به حرکت دو خط roundabouts.

آن فیلم ها شامل شبیه سازی دید راننده از دو roundabouts, میدان, خط و مسیر راهنمایی و اطلاعات در مورد آنچه نمادهای پیاده رو نشانه گذاری و نشانه های خیابانی چیست. کسانی که فیلم های موجود در شهر را در سایت sarasotafl.gov.

اگر شما هنوز هم در جاده ها, سازمان دیده بان برای یک سری از ترافیک شیفت در ایالات متحده 41 که آغاز خواهد شد بین پنج شنبه و جمعه به جای تغییر به تقاطع جدید تنظیمات فلوریدا وزارت حمل و نقل اعلام کرد.

رانندگان مشاهده Experience_2020-01-24 از Kimley-شاخ در Vimeo.

این تغییرات در 10 خیابان آغاز خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه و در محل توسط 6 صبح جمعه. این تغییرات در 14th Street کامل خواهد بود با 6 صبح یکشنبه.

جدید عابر پیاده-فعال عبور سیگنال ها نیز فعال خواهد شد و در هر دو تقاطع در این آخر هفته.

در حالی که این باغات در حال برنامه ریزی برای باز کردن در یکشنبه, ساخت و ساز در $12.6 میلیون دلار پروژه در 10 خیابان و 14th Street ادامه خواهد داد تا از طریق پاییز سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>