ساراسوتا ونیز در میان بالا, ساحل, شهرهای جدید, بررسی

ساراسوتا کانتی شهرستانها رتبه بالا در آخرین رتبه بندی از ساحل جوامع در ایالات متحده

دو جنوب غربی فلوریدا شهرستانها فقط متصلب تجلیل بیشتر.

ساراسوتا و ونیز شد شنود گذاشته برای آخرین “بهترین شهرهای ساحل به زندگی در” بررسی توسط امور مالی شخصی سایت WalletHub.

ساراسوتا رتبه ششم و ونیز در آمد 17 در لیست 191 شهرهای ساحل.

ساراسوتا برگزار شد همان رتبه بندی سال گذشته در حالی که ونیز تضعیف و از شماره 10.

شهرستانها مورد بررسی قرار گرفت در شش گسترده ای دسته: قیمت آب و هوا, ایمنی, اقتصاد, آموزش و پرورش/سلامت و کیفیت زندگی است. هر یک از این گرديد و در مجموع 63 شاخص های سرزندگی.

هر دو محلی شهرها به ثمر رساند و در آب و هوا و قیمت دسته.

ساراسوتا گره خورده است برای اولین بار در ایالات متحده در سه معیارهای سرزندگی: بیشتر شب زنده داری موسسات ترین کافی شاپ ها و رستوران سرانه.

“بر خلاف باور بسیاری از شهرهای ساحل مناسب هستند به زندگی روزمره و آسان در کیف پول” این مطالعه گفت.

در این گزارش اشاره کرد که به عنوان سواحل در سراسر ایالات متحده بسته در طول COVID-19 همه گیر مردم برای اولین بار به دست آوردن مجدد دسترسی ساکنان محلی است. متحده از فلوریدا به طور موقت ممنوع اجاره کوتاه مدت.

“ساکنان شهرهای ساحل بودند بنابراین قادر به لذت بردن از شلوغی کمتر از شرایط معمول حداقل برای یک زمان کوتاه” WalletHub گفت.

ناپل رتبه اول را در میان کشور های ساحلی بهترین شهرها برای زندگی در, به دنبال لهینا هاوایی; بوکا ریتون; نیوپورت بیچ کالیفرنیا; و سانتا مونیکا کالیفرنیا.

ساراسوتا و ونیز به نظر می رسد اغلب در همه جا این “بهترین” لیست است که اندازه گیری مطلوب ترین مکان برای زندگی بازنشسته و یا شروع یک کسب و کار کوچک به نام چند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>