ساراسوتا موافقت کرده است برای متوقف کردن با استفاده از ارزیابی در سگ باشگاه در ساراسوتا این هفته است. اما رهبران شهر تا به حال به کارگردانی کارکنان به استفاده از آن در ماه سپتامبر

ساراسوتا — با تدی قاب عمودی در کنار او, دبی برگر نشسته قبل از شهرستان ساراسوتا کمیسیون در این هفته به آنها بگویید که چگونه او 13 ساله بیچنس دوست داشتم به اجرا در امتداد حصار خط در سگ باشگاه در Gillespie پارک. زمانی که او بود در حال اجرا او بینی خود را به زمین. او یک پسر خوب.

کمی بیش از یک ماه پیش او دامپزشک در بر داشت یک تومور به اندازه یک توپ گلف بین چشمان او. علت دامپزشک گفته شده است می تواند دراز مدت قرار گرفتن در معرض glyphosate — ماده فعال در weed killer خلاصه — از چمن در محلات و پارک سگ عروسکی که دوست داشت به خر خر کردن.

“این مرد کوچک من آورده تصویر خود را به خاطر او گذشت از یک بینی تومور به طور مستقیم مربوط به glyphosate,” ایران برگر گفت: کمیسیون پرسیدن که چرا این شهر همچنان به اسپری علف های هرز قاتل در امتداد حصار خط عروسکی به اجرا استفاده می شود هر روز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط تیموتی فانینگ

این شهر مدیران موافقت کرد و پس از نقل مکان به قطع استفاده از هر گونه درمان های شیمیایی در سگ باشگاه در Gillespie پارک. اما کارکنان شهرستان نباید شده اند سمپاشی شیمیایی در وهله اول.

در سپتامبر گذشته شهرستان کمیسیون کارگردانی پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه به اسپری glyphosate که در آن کودکان و سگ بازی. آنها همچنین می خواستم کارکنان به تحقیقات محصولات جایگزین و ارسال علائم زمانی که مناطق هستند که با اسپری علف کش ها.

شهر آگاه نیست صاحبان حیوان خانگی و یا ارسال علائم در سگ پارک در نزدیکی شمال عقاب خیابان برگر گفت: هرالد تریبون.

“من تا به حال به درخواست مردم گرفتن زباله آنچه آنها پاشش” ایران برگر گفت.

تنها هشدار او و دیگران رو از نقاشی های دیواری با شتاب در ورودی پارک سگ, او گفت:.

آن را می خواند: “چه شما پاشش?”

شهر را ندارد جری Fogle ساراسوتا مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی و یا بخش مدیر کل Candie Pederson در دسترس برای نظر.

در یک بیانیه نوشته شده است ساراسوتا سخنگوی Jason Bartolone گفت که سلامت و ایمنی عمومی شهرستان و کارکنان در اولویت است.

“ما همچنان به بررسی روش های درمان جایگزین به آنها پیشنهاد کرد اما به تاریخ کارکنان نیست هر که حاضر نیست دیگر مضر محیطی و یا که به عنوان امن و موثر” Bartolone گفت. “ما برنامه ریزی برای ارائه یک به روز رسانی شهرستان کمیسیون به این درخواست سپتامبر است.”

Bartolone همچنین گفت که شهر نقطه-اسپری در امتداد خط حصار خارج از سگ های باشگاه و تنها در روز هنگامی که سگ در پارک بسته شد ، موقت علامت در محل در حالی که پاشش رخ می دهد تا آن را خشک است, او گفت:.

این شهر زمین های بازی و دیگر آن پارک سگ در آرلینگتون پارک شده اند درمان می شود, او گفت:.

شیمی با سابقه مشکلات

تا این هفته ساراسوتا خواهد دید سگ باشگاه در روز سه شنبه به درمان برای کک و کنه و همچنین گاهی اوقات اسپری خلاصه در امتداد حصار خط Fogle گفت: در Feb. 5 ایمیل به کمیسیون.

این شهرستان با استفاده از ارزیابی در دوزهای کوچک به دلیل آن را موثر و ارزان و یک کمی جایگزین امن تر نسبت به سایر علف کش ها در بازار برای حفظ این شهر 55 پارک امکانات و بیش از 60 هکتار از مادها و streetscapes با توجه به شهر ،

این شهرستان با استفاده از $8,000 از glyphosate از اکتبر تا ژوئن 2018 به نقطه درمان آن مناطق. هرالد تریبون درخواست سوابق سفارشات خرید از خلاصه ای از این شهرستان قرار دادن یک توقف به استفاده از مواد شیمیایی در ماه سپتامبر. کسانی که ثبت نمی شد و بلافاصله در دسترس است.

Bayer AG را glyphosate-بر اساس ارزیابی علف های هرز قاتل یکی از محبوب ترین علف کش ها در جهان است. در ماه ژوئن گذشته این شرکت دستور داده شد توسط یک شمال کالیفرنیا داوران به پرداخت بیش از 2 میلیارد دلار به یک زن و شوهر که گفت: آنها مبتلا به سرطان پس از استفاده از این محصول است.

مطالعات بیش از یک دهه گذشته نشان می دهد که glyphosate آلودگی منابع آب باقی مانده در خاک به مراتب طولانی تر از آنچه قبلا مشکوک و به طور معمول taints انسانی منابع غذایی. تحقیقات همچنین با اشاره به برخی از نشانه های glyphosate می تواند باعث بیماری در پستانداران و حتی چندین نسل از حذف اولیه قرار گرفتن در معرض.

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست و نهادهای نظارتی در کشورهای دیگر طبقه بندی نشده خلاصه به عنوان خطرناک و یا به علت سرطان است. کارشناسان در دادگاه استدلال کرده اند به داوران که مونسانتو شرکت استفاده می شود که به ارزیابی کرده و بی جهت تحت تاثیر سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان های نظارتی در جای دیگر.

اگر چه دولت های محلی در فلوریدا ممکن است با استفاده از ارزیابی دولت preempted توانایی شهرستانها مانند ساراسوتا از ممنوعیت استفاده از علف کش ها.

پس از 2015 ساراسوتا کانتی در تلاش است برای به حداقل رساندن استفاده از آن از تمام مواد شیمیایی از جمله استفاده از glyphosate.

در تابستان گذشته در درخواست از ساکنان شهر در کمیسیون کارگردانی کارکنان به نقد و بررسی آن glyphosate استفاده کنید. توسط ماه سپتامبر در کمیسیون توافق کردند که بهترین راه رو به جلو بود برای متوقف کردن با استفاده از glyphosate در زمین بازی یا در پارک سگ و برای پیدا کردن جایگزین های دیگر.

جایگزین آنها شده است. Fogle گفت: کمیسیون در ماه سپتامبر است که این شهر در حال حاضر تحقیق سایر روش های آلی که به ترتيب بیشتر مضر است. تنها گزینه دیگر گفت: می توان برای کارکنان به “کشیدن علف های هرز در تمام طول روز.”

شهردار جن Ahearn-کخ گفت هرالد تریبون که او معتقد است پاشش در سگ باشگاه یک حادثه است و به احتمال زیاد متوقف شده است شهر گسترده است.

اعضای هیات خواهید پاک و محیط زیست سالم به عنوان آنجا که شهر در کمیسیون انجام, او گفت:.

“قلب خود را در کار خود را و آنها همچنین می خواهید یک جامعه سالم و می خواهید چیزی بیش از برای پیدا کردن یک جایگزین مناسب تر,” او گفت:.

هنوز Ahearn-کخ معتقد است که این شهر نباید سمپاشی در مناطق مورد استفاده توسط کودکان و حیوانات خانگی.

هر دو Fogle و شهرستان مدیر تام Barwin تماس برگر می گویند که این شهر را قطع استفاده glyphosate در سگ ، Fogle همچنین به او گفت که آنها ممکن است گسترش برنامه در حالی که آنها همچنان به جستجو برای یک جایگزین علف های هرز قاتل.

برگر, پرستار بازنشسته نمی سرزنش شهرستان برای تدی مرگ است. اما او صرف بیشتر از ماه گذشته پس از تدی مرگ تماس با دانشگاه و کارشناسان محیط زیست در تلاش برای پیدا کردن یک کمتر مضر راه حل برای این شهر مشکل است. او ارائه شده به کمک Fogle.

“احساس من این است که او به کمک نیاز دارد” برگر گفت. “او خوشحال بود که من ارائه شده به دلیل آن به نظر می رسد مثل او درمانده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im