ساراسوتا Y میسازد خاموش 230 کارکنان عضو هیئت مدیره می گوید

یک ما Y عضو هیئت مدیره می گوید ورزشگاه امیدوار به rehire کارکنان پس از coronavirus بحران به پایان می رسد.

ساراسوتا — ما Y, این سازمان های مردمی که منجر به یک جنگ صلیبی برای نجات دو دختر سابق ساراسوتا YMCA مراکز تناسب اندام دارای گذاشته 230 کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور هیئت مدیره جیم Purdy گفت, جزییات اخراج هنوز هم در حال پیشرفت است.

“ما در حال تلاش برای تنظیم ما نیروی انسانی را از طریق این دوره از زمان” گفت: Purdy اشاره کرد هیئت مدیره است که ساخت تمام پرسنل تصمیم گیری.

ما Y تکمیل $4.4 میلیون املاک و مستغلات معامله مارس 25 که به آنها مالکیت هر دو اقلیدس خیابان و پارک هری پاتر خواص.

معامله ساخته شده است توسط دو هدیه $500,000 از اعضای جان و لیبی Soderberg و یکی دیگر از اهدا کننده ناشناس. کسانی که کمک های مالی به همراه دیگران از نزدیک به 1000 Y و غیر Y اعضای کافی برای Servisfirst بانک به تعهد $3.4 میلیون وام مسکن.

عضو هیئت مدیره مارک شافر تایید اخراج آینده دو هفته پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شامل مراکز ورزشی و ورزشگاه در یک فرمان اجرایی به کمک شامل گسترش coronavirus. همچنین بسته شد رستوران ناهار خوری مناطق سواحل و بسیاری عمومی کانتی نقاط دسترسی.

یک ایالت اقامت در خانه سفارش به اثر رفت جمعه.

ما Y را حفظ خواهد کرد در مورد شش پر-زمان کارکنان برای حفظ این دو شهر مرکز تناسب اندام است.

بسیاری از اخراج شدند مدرسان و پوشش مواضع شافر گفت.

“بسیاری از افرادی که در آن موقعیت کار کمتر از 20 ساعت در هفته به هر حال در شرایط عادی” او گفت:. “آنها مانند هر کسب و کار دیگر, هنگامی که ما تا به حال برای بستن درب به دلیل اجرایی سفارش آنها کار می کنند.”

پس از بررسی بیکاری قوانین شافر معتقد است برخی از کارکنان است که واجد شرایط برای بیکاری دریافت می تواند در مورد $3,300 یک ماه نزدیک به دو برابر حقوق طبیعی.

حداکثر هفته دولت بهره مند است $275 اما به دلیل فدرال امداد لایحه بیکاری دریافت کنندگان در فلوریدا خواهد شد اضافی دریافت 600 دلار.

“برای بسیاری از مردم آن را می سازد بسیاری از حس … به دنبال آن” شافر گفت.

هزینه آن در مجموع $60,000 برای حفظ اقلیدس و پارک هری پاتر ورزشگاه با درب بسته به حفظ و نگهداری استخر و هوا و شرایط پرداخت اجاره و هزینه ها و وام های بانکی.

“ما مهم بیمه هر ماه” شافر گفت.

برخی از مدرسان متوقف شد که به مراکز تناسب اندام در حدود دو هفته پیش با توجه به شافر زیرا آنها راحت نیست بعد از یک راش از COVID-19 موارد گزارش شده است.

“این چیزی است که ما باید انجام دهید در حال حاضر گفت:” شافر ترغیب مردم به پیروی از مراکز کنترل بیماری دستورالعمل. “ما باید آن را انجام دهد. ما برای منزوی کردن و کشف کردن راه برای انجام آن است. اگر ما به دنبال دستورالعمل های ما به ماندن بگیرید امن تر ما می توانید از طریق این سریع تر است. این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم. … من خوشحال هستم که دولت فدرال انجام داده است همه چیز را امتحان کنید و کمک کند.”

پاره وقت کارکنان را در یک “rehire سیستم” شافر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>