ساراسوتا در بازار در دانشگاه مرکز شهر جدید فروشگاه

مقاله منبع باز در هفته گذشته و Urban Outfitters برنامه ریزی شده است برای باز کردن در پاییز در UTC بازار. بیشتر فروشگاه ها نیز در آثار.

فروشگاه جدید در حال آمدن به بازار و در دانشگاه شهر مرکز این سال حتی به عنوان برخی از فروشگاه ها بسته باقی می ماند به دلیل COVID-19.

قابل توجه ترین در بازار در بین 75 و دانشگاه پارک وی, است, جدید, از 9000 فوت مربع Urban Outfitters, فروشگاه قرار گرفته است که در آن برگر و آبجو مشترک استفاده می شود به در ورودی شرق.

سخنگوی مرکز trock گفت: ذخیره برنامه ریزی شده است برای باز کردن در پاییز هر چند او نمی تواند به اشتراک گذاری یک تاریخ دقیق این هفته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

دیگر از آن, وجود دارد برخی از خرده فروشی های جدید در حال ساخت است. یک 5,100 فوت مربع کارتر, فروشگاه, برنامه ریزی برای باز کردن در اواخر تابستان, تحت ساخت و ساز در سطح فوقانی در نزدیکی دیلرد.

فروشگاه لباس زیر زنانه Intimissimi در حال حاضر تحت ساخت و ساز در سطح پایین تر در کنار مایکروسافت و برنامه ریزی شده است برای باز کردن در پاییز. TeBella چای Co. در حال حرکت به یک مکان جدید در سطح پایین تر در سراسر از فروشگاه اپل بعد از این تابستان. و Build-A-Bear Workshop در حال برنامه ریزی برای باز کردن در اواخر تابستان و همچنین در سطح پایین تر در نزدیکی دیلرد.

اوایل سال آینده ورزش زنان, موزه, پیش نمایش مرکز را به صورت عمومی در سطح بالا است.

جدیدترین علاوه بر این به بازار کاغذ, منبع که در هفته گذشته باز در سطح پایین تر در نزدیکی میسی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

COVID-19 ناشی بازار شرکت مادر Simon Property Group, به آن را تعطیل موقت در اواخر ماه مارس همراه با دیگر سیمون خواص. ساراسوتا بازار بازگشایی شد که در اوایل ممکن است.

بیش از 100 فروشگاه در حال حاضر باز در این مرکز خرید که باز است از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه تا پنج شنبه و از ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه.

در خارج از بازار بارنز و شریف کتابفروشان افتتاح یک فروشگاه فقط در هفته گذشته.

p>#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>