برنامه ریزی آزادی شنا می افتد قربانی به COVID-19

مردم ممکن است شنا صلح رودخانه های بین بندر شارلوت و پونتا گوردا جولای 4, اما این برنده’ تی در مقام آزادی شنا.

شارلوت کانتی — برای اولین بار از یک گروه از دوستان برای اولین بار شنا کرد و از پورت شارلت به پونتا Gorda, وجود خواهد داشت هیچ آزادی شنا در سراسر صلح رودخانه به جشن ژوئیه 4.

“وجود دارد هیچ عمومی دعوت به آزادی شنا; رسمی آزادی شنا اتفاق می افتد نیست” گفت: Michael Haymans به پونتا گوردا وکیل کمک کرد که شروع به شنا در سال 1991.

“وجود دارد یک گروه از ما که قرار دادن این با هم در روز; ما تلاش با سوال در مورد آزادی شنا برای ماه,” او اضافه شده است. “نگاهی به اعداد — ما ساخته شده این تصمیم هنگامی که ما دیدم که شماره آینده بودند اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به شروع به دیدن برخی از خاموش شدن و دوباره.”

صدها نفر از شناگران و paddlers سالانه حضور در آزادی شنا.

این تصمیم اواسط ماه ژوئن به لغو این رویداد رسمی است که به معنی هیچ U. s. Coast Guard, اطلاع رسانی, بدون ایمنی کمک کند و هیچ بزرگ پس از حزب در ماهیگیر روستا در پونتا گوردا.

“ما اعتقاد داریم این مسئول برای حفاظت از یکی دیگر از عفونت” Haymans گفت: این تصمیم به لغو چه بوده است 29 رسمی آزادی شنا.

این همچنین بدان معنی است که هیچ پتانسیل برخورد با مقامات در زمانی که اجتماعی فاصله پروتکل باعث COVID-19 pandemic تماس برای هیچ گروه تجمعات بزرگتر از 50 نفر شش پا اجتماعی فاصله مورد نیاز و بدون ماسک بحث.

Haymans گفت: مردم خواسته اند که شنا در ادامه به عنوان نمادین مبارزه با نظارتی نفس بیش از حد.

“آیا این زمان برای ما,” او اضافه شده است.

جالب اینجاست که واقعی شناگران نمی بی درنگ به همان اندازه به عنوان نگرانی های عمومی ازدحام با هم به تماشای منظره.

در حالی که وجود خواهد داشت نه یک منظره در سال 2020 Haymans اذعان می کند وجود خواهد داشت ،

“وجود خواهد داشت مردم وجود دارد شنا کردن در صلح رودخانه در چهارم جولای؟” Haymans گفت. “شما می دانید که وجود دارد خواهد بود.

“وجود خواهد داشت یک شروع و یا پایان,” او اضافه شده است. “ماهیگیر روستا ابلاغ شده است که هیچ مقام رسمی آزادی شنا کردن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>