مدرسه دکمه وحشت اندازه گیری را افزایش می دهد خود را زنگ در میان فروشندگان

آخرین حرکت قانونگذاران دولت برای بهبود مدرسه امنیتی است رسم ادعا می کند که این طراحی شده است برای هدایت یک 8 میلیون دلار قرارداد به خوبی متصل فروشنده.

تالاهاسی — یک مدرسه اقدام امنیتی در حال ظهور از سال 2018 کشتار در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان تبدیل به یک یدک کش-از-جنگ بین فن آوری فروشندگان با گفتن یک دکمه وحشت پیشنهاد کشیده شده است برای هدایت یک 8 میلیون دلار قرارداد دولت به خوبی متصل شده شرکت.

قانون با هدف ساخت وحشت آلارم موجود در فلوریدا همه مدارس آماده است را به نفع خود تصویب نهایی از سوی مجلس نمایندگان و سنا در روزهای آینده.

اما این اقدامات (HB23, SB70) شده اند گردد به نیاز است که آلارم در یک برنامه تلفن همراه است که متصل با اجرای قانون است.

دولت وزارت آموزش و پرورش نیز خواهد بود مجبور به جایزه یک قرارداد واحد برای تمام 67 مدارس — موقعیت کانکتیکات مبتنی بر Mutualink و شریک با بیحوصلگی حرف زدن امنیت تلفن همراه به صورت بالقوه $8 میلیون payday مقدار از دولت دلار ارائه شده توسط قانون است.

Mutualink را لابی گر سابق رئیس جمهور مجلس سنا مایک Haridopolos یک جزیره مریت جمهوری خواه; با بیحوصلگی حرف زدن توسط کیم McDougal سابق رئیس-از-کارکنان سابق فلوریدا فرماندار تگزاس ریک اسکات.

“این ثابت شده است تکنولوژی” Haridopolos گفت. “سازمان حفاظت محیط زیست در حال رفتن به صحبت کردن با همه این شرکت های مختلف — ما نه تنها با فن آوری تلفن همراه — و دولت برای انتخاب یکی که بهترین است.”

در حالی که ممکن است شرکت های دیگر در حال توسعه یک دکمه وحشت برنامه تلفن Mutualink/Rave خوبی تاسیس شده است.

این همکاری در حال حاضر در حال استفاده توسط یک دوجین فلوریدا مدارس اجازه می دهد معلمان و کارکنان مدرسه — اگر چه نه دانش آموزان — برای اتصال با اولین پاسخ برای همه چیز از یک مدرسه ایمنی تهدید برای شرایط اضطراری پزشکی.

در حالی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ وزارت آموزش و پرورش همچنین می خواهد به تصویب برخی از نوع دکمه وحشت سیستم شرکت با تکنیک های دیگر می گویند که آنها در حال تعطیل در قانون.

“هر منطقه نیازهای یکسان نیستند” گفت: تونی شکارچی با Alertpoint امنیت است که یک رقیب زنگ خدمات.

او گفت: قانونگذاران باید “اجازه می دهد تا مناطق برای انتخاب سیستم است که با این نسخهها کار بهترین برای آنها است.”

این قانون است به نام الهام در قانون برای الهام Alhadeff یکی از 17 دانش آموزان و کارکنان کشته در روز ولنتاین سال 2018 تیراندازی در پارک Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان. الهام مادر لری صحبت کرده است در مجلس نمایندگان و سنا کمیته در حمایت از دکمه وحشت اندازه گیری که خانواده در ایالت نیوجرسی به تصویب رسید در سال گذشته است.

بر خلاف رویکرد نوظهور در فلوریدا و نیوجرسی اجازه می دهد تا مدارس به انتخاب “ترین پاسخگو” تکنولوژی بر اساس یک لیست از مورد تایید شرکت.

فلوریدا حامیان برنامه تلفن همراه هشدار می دهند که دیگر زنگ مدل خواهد میلیون ها هزینه بیشتر برای نصب و سال به بالا و در حال اجرا است.

یک Mutualink مدیر توسعه کسب و کار جفری کلی داد: نمایندگان مجلس او شرکت می تواند این برنامه را در استفاده از ایالت ظرف یک سال.

به دنبال سرکوب جنجال کاریکاتور کریس Latvala R-ویکی در حال حاضر پیشنهاد اصلاحیه — که می تواند گرفته شده تا روز شنبه توسط مجلس — که رها کردن تلفن همراه نرم افزار مورد نیاز از ایالت panic alarm اندازه گیری.

اما اصلاح به جای آن شامل یک نیاز است که این فن آوری بود تایید شده توسط وزارت امنیت داخلی ارائه Mutualink/دیوانه, امن, اما, که بسیاری از شرکت های رقیب نبود.

سناتور. جف Brandes, R-سن پترزبورگ گفت: او ناراضی بود که قانونگذاران در کشیده شدن به یک “فروشنده-محور مبارزه با مواد غذایی.”

اما او نیز شک و تردید در مورد panic button برنامه گفت که او فکر بسیاری از افراد با دسترسی به تلفن — هنوز 911 تماس بگیرید در مواقع اضطراری است.

“در سه دکمه شما می توانید به یک اپراتور زنده به صورت رایگان — آن را هزینه های $8 میلیون — و شما می توانید یک زندگی اپراتور صحبت کردن به اجرای قانون و … در مورد هر نوع از وضعیت” Brandes گفت: تخصیص بودجه سنا هفته گذشته است.

اما این نرم افزار تلفن همراه حمایت خود را.

“من می خواستم یک وحشت زنگ در تلفن; همه رو یک گوشی بر روی آنها” گفت: Seminole County کلانتر سروان. ریک فرانسیس که در خدمت به عنوان شهرستان مدرسه مدیر ایمنی. “ما تا به حال رابطه خوبی با Mutualink. آن را با این نسخهها کار. و آن را بهتر کار می کنند زمانی که شما در این موقعیت های اضطراری.”

هنوز هم با تکیه بر فن آوری تلفن همراه شده و نگرانی به خصوص در مناطق روستایی فلوریدا مناطق که در آن تلفن همراه و یا فای دسترسی می تواند پر از لکه. بلوک بتنی ساختمان مدرسه و گسترده دانشگاه ها می توانید خود را در حال حاضر دسترسی به تلفن مشکلات منتقدان می گویند.

“من نماینده یک منطقه که در آن وجود دارد مقدار زیادی از نقاط با تلفن همراه اتصالات” گفت: سناتور. لایحه Montford D-تالاهاسی. “ما نه تنها باید مرده مناطق وجود دارد برخی از مکان های که در آن شما باید مقدار زیادی از گاز در ماشین خود را هنگامی که شما در حال رانندگی از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>