مدرسه امنیتی به طور چشمگیری افزایش یافته و در دو سال پس از پارک; چالش ها باقی می ماند

ساراسوتا و گاو دریایی مدارس اجرا جارو پیشرفت های امنیتی پس از این تیراندازی که در سمت چپ 17 نفر مرده اما یک نیروی کار در حال مطالعه این موضوع همچنان برای پیدا کردن حفره در فلوریدا در تلاش برای امن نگه داشتن بچه ها در مدرسه.

در دو سال از یک فرد مسلح به کشته شدن 17 نفر و زخمی شدن 17 نفر دیگر در روز ولنتاین در Marjory Stoneman, Douglas, دبیرستان, در, پارک, مدارس در سراسر فلوریدا از جمله ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان برقرار جارو امنیت اصلاحات.

هر دو منطقه تصمیم گرفتند اجازه می دهد معلمان به مسلح یک بحث اندازه گیری از طریق دولت سرپرست برنامه. اما مسلح افسران مستند دریل ضد گلوله ویندوز و تحمل صفر برای تهدید خشونت تبدیل شده اند و این طبیعی است.

“این فقط یک مطلب منسجم برنامه ریزی که ما تا به حال قبل از اینکه گفت:” ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه معاون رئیس Shirley Brown. “کارکنان و دانش آموزان همه می دانیم چه کاری انجام دهید در مواقع اضطراری مانند (پارک). همه آنها می دانند که چگونه برای قفل کردن و به کجا بروید و همه آنها را می دانیم چقدر مهم است برای رفتن وجود دارد.”

به عنوان ساراسوتا و گاو دریایی گامهای باقی می ماند در انطباق با الزامات دولت قانونگذاران در حال بازجویی برخی از اصلاحات از جمله فرکانس فعال تیرانداز دریل قابلیت اطمینان از ایمنی مدرسه گزارش و عواقب ناخواسته از مأموران اجرای قانون در مدارس.

دولت Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان عمومی کمیسیون ایمنی بدن وظیفه با بررسی این فاجعه در پارک و ساخت توصیههایی برای مدارس برای جلوگیری از حملات مشابه صادر شده یک گزارش در ماه اکتبر گذشته که شناسایی نقاط ضعف متعددی در اقدامات امنیتی جدید.

دولت ایالت مانی دیاز, R – هیالیا گاردنز است ثبت یک لایحه است که پرداختن به بسیاری از مسائل مطرح شده توسط کمیسیون.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های رایان مک کینون

مستند آموزش

ایمنی مته را تبدیل به روال در فلوریدا مدارس با نمایندگان مجلس با الزامی که در مدارس انجام مته در همان فرکانس به عنوان آتش دریل که ماهانه رخ می دهد.

این کمیسیون به این نتیجه رسیدند که ممکن است بیش از حد اغلب.

“از زمان مورد نیاز برای فعال ماهانه تیرانداز آموزش برای همه K12 دانش آموزان بیش از حد است و به طور بالقوه حادثه, به خصوص برای K5 دانش آموزان” در این گزارش اعلام کرد. دیاز به قانون را وظیفه هیئت دولت آموزش و پرورش با توسعه جدید مته های مورد نیاز در خط با کمیسیون توصیه برای کاهش تعداد مورد نیاز از ایمنی مته از 10 تا شش.

در هر دو گاو دریایی و ساراسوتا مدارس انجام ماهانه مستند دریل. در طول آموزش معلمان قفل خود را در کلاس درس و دانش آموزان ازدحام در گوشه ای از کلاس درس و بدون صحبت کردن.

“چگونه شما تمرین است که چگونه شما عمل می کنند در اورژانس گفت:” ساراسوتا کانتی مدارس اداره پلیس رئیس تیم انوش. “من در توافق است که ما ممکن است نیاز به 10 دریل اما من فکر می کنم ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال سازگار و همچنان در نشریه علمی پژوهشی گام های است که ما را ساخته اند.”

برخی از مناطق مواجه شده اند انتقاد برای ساخت دریل های بیش از حد واقع بینانه یا وحشتناک دانش آموزان با آموزش آنها را چگونه به مبارزه با یک ضارب مسلح.

نه گاو دریایی یا ساراسوتا دانش آموزان آموزش تاکتیک برای مبارزه با یک تیرانداز است. انوش گفت: ساراسوتا در حال اجرا برخی از آموزش در مدارس که در آن دانش آموزان اجرا شود. گاو دریایی انجام شده است هر گونه آموزش های مربوط به در حال اجرا در منطقه سخنگوی مایک آرایشگر گفت: اما دانش آموزان که خود سه گزینه برای اجرای مخفی کردن و یا مبارزه.

پل Damico, گاو دریایی منطقه مدرسه جدید رئیس ایمنی و امنیت شده است برگزاری “میز تمرینات” با رهبران مدرسه که در آن آنها را مرور کنید که چه چیزی را در این رویداد از یک توده فاجعه است. منطقه برگزار خواهد شد دوم آن فعال آموزش تیراندازی بعد از این سال هنگامی که کارکنان را در عمل پاسخ در واقعی اجرا یا نمایش مجدد از یک تیراندازی. دانش آموزان را نمی توان در حال حاضر برای آموزش.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب آموزش داستان

پردیس امنیت

ساراسوتا و گاو دریایی گرفته اند روش های مختلف نسبت به رفع نیاز های جدید برای هر مدرسه به یک مسلح مدرسه افسر ایمنی در محوطه دانشگاه.

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه تصمیم گرفتند خود را برای ایجاد نیروی پلیس ایجاد ساراسوتا کانتی مدارس اداره پلیس کارکنان با FDLE-گواهی افسران که به اتمام 770 ساعت آموزش.

“هدف من این بوده است که ما در اینجا این است که منجر می شود و یک مدل پلیس آژانس به عنوان آن می آید به مدرسه پلیس” انوش گفت. “این انتظار زمانی که بچه خود را به مدرسه می رود که آنها در حال رفتن به خانه آمده است.”

در گاو دریایی مدرسه مدیره تصمیم به شرکت در دولت سرپرست برنامه که نیاز به 136 ساعت آموزش از کلانتر ، Damico, گاو دریایی جدید رئیس ایمنی گفت: صعود به نیروی انسانی مدارس با نگهبان این است که مسئولیت خود را تنها توسط دانشجو ایمنی و آنها لازم نیست وقت خود را صرف نوشتن گزارش ساخت دستگیری یا بیکر اقدام دانش آموزان است.

Damico گفت: نگهبان موقعیت جذاب نقش سابق مأموران اجرای قانون.

“برخی از این (نگهبان) بیشتر تاکتیکی روت از هر کسی که شما می توانید پیدا کردن در خیابان در حال حاضر گفت:” Damico که سابق تیم SWAT رهبر خود را با 31 سال تجربه در اجرای قانون است. این منطقه کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در موقعیت های قبلی برگزار شده توسط نگهبان با استناد به سوابق معافیت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

به اشتراک گذاری افکار خود را با پیوستن به هرالد تریبون را ساراسوتا و گاو دریایی مدارس Facebook, گروه

سوال گزارش

با وجود افزایش موشکافی در مدرسه امنیتی دولت روش برای ورود به سیستم ایمنی و حوادث در مدارس است ناامید کننده ای غیر قابل اعتماد این کمیسیون به این نتیجه رسیدند. هر سال مدارس قرار دارد به گزارش چگونه بسیاری از جرایم و یا “نقض جدی از کد دانشجویی از رفتار” را در محل در هر دانشگاه.

فلوریدا وزارت آموزش و پرورش منتشر اعداد در آن سالانه مدرسه زیست محیطی و ایمنی حادثه گزارش (SESIR) گزارش اما نتایج نشان می دهد که وجود دارد گسترده و نابرابری بیش از آنچه در مدارس گزارش هستند.

“این اطلاعات مهم با کیفیت مسائل” این کمیسیون به این نتیجه رسیدند.

در تازه ترین گزارش میامی-Dade گزارش صفر حملات فیزیکی در مدارس با وجود داشتن جمعیت دانشجویی از 354,840. ساراسوتا با 43,150 دانش آموزان, گزارش فقط دو حملات فیزیکی. گاو دریایی با حدود 50,000 دانش آموزان, گزارش 23 حوادث. در ضمن یک مدرسه ابتدایی در Duval به تنهایی گزارش 119 حملات فیزیکی.

انوش گفت: داشتن یک مدرسه منطقه مبتنی بر نیروی پلیس منجر به سازگاری بیشتر در گزارش دولت, و او گفت که این گروه آن را نگه می دارد آمار خود علاوه بر آنچه که گزارش شده به سازمان حفاظت محیط زیست.

“هیچ کس می خواهد به نگاه مانند بد مدرسه با انجام تمام این گزارش ها به طوری که آنها ممکن است در نهایت انجام نمی آنچه مناسب” انوش گفت. “اما در پایان روز شما نیاز به گزارش چه دقیق است بنابراین ما می توانیم ارائه منابع به شما.”

تحت Diaz, قوانین, یک هیئت مدیره مدرسه یا مدرسه منشور مدیره می تواند خودداری یک مدیر حقوق و دستمزد اگر آن را آشکار است که SESIR اعداد چین نیست با واقعیت است.

سلامت روان

دولت اختصاص داده شده $69 میلیون دلار به منظور افزایش خدمات بهداشت روانی در فلوریدا مدارس پس از پارک تیراندازی. ساراسوتا 22 اضافه شده جدید سلامت روان درمانگران در مدارس در ابتدای سال تحصیلی و گاو دریایی قرارداد با Centerstone به جای 13 اضافی مشاوران در مدارس است.

قانونگذاران امید است که با داشتن بیش از درمانگران معنی خواهد بود که کمتر به مسائل بهداشت روان در مدارس, اما افزایش مداوم در کودکان قرار می گیرد تحت نظارت و مراقبت از طریق بیکر عمل نگرانی در میان اعضای کمیسیون.

کمیسیون خاص دولت را فاقد هر گونه مکانیزمی برای پیگیری دانش آموزان شده اند که بیکر عمل چندین بار گزارش که 14 سال در شهرستان Pinellas شده بود بیکر عمل 35 برابر و بازداشت 14 بار بدون هر گونه پرچم قرمز هشدار مقامات که کودک بود تکرار خطر است.

“هیچ سیستم برای ردیابی و یا ضعیف بالا recidivist بیکر اعمال” کمیسیون گزارش اعلام کرد.

در حالی که تعدادی از کودکان زیر 18 سال کاهش یافته است در دهه گذشته تعداد دانشجویان در حال بیکر عمل بیش از دو برابر شده از 15000 نفر در سال 2002 به 36,000 در سال 2018 با توجه به این کمیسیون گزارش.

ملیسا Larkin-اسکینر, مدیر عامل شرکت Centerstone بهداشت نظارت فلوریدا و منصوب به این کمیسیون گفت: افزایش بیکر اعمال است تا حدی به دلیل افزایش آگاهی است اما همچنین یک نشانه از کمبود بودجه برای خدمات بهداشت روان.

“وجود دارد یک overreliance در بحران سیستم در مقابل بیشتر ثابت تعمیر و نگهداری بخشی از سیستم” Larkin-اسکینر گفت.

این کمیسیون اصرار نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه سلامت روان در مدارس و ایجاد ساز و کاری برای پیگیری دانش آموزان شده اند که بیکر عمل چندین بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>