مدارس تقلا برای تغذیه دانش آموزان پس از coronavirus تعطیلی

ELK GROVE, کالیفرنیا. — Kiyana اسکو نیازهای رایگان مدرسه ناهار و صبحانه به خوراک او شش فرزند. اما با مدارس تعطیل بیش از coronavirus نگرانی او را در تکاپوی انتخاب کنید تا وعده های غذایی, برای مراقبت از بچه های خود را و کار خود را نگه دارید.

اسکوات یک مادر تنها که فقط ارتقا به مدیر در یک دلار درخت ترس او را اخراج می شود چرا که او نمی تواند کار زیر تعطیلی مدارس در Elk Grove, پنجمین منطقه در کالیفرنیا است. او را در میان پدر و مادر که با تکیه بر رهبران مدرسه به عنوان آنها به دنبال راه هایی برای نگه داشتن میلیون ها نفر از فقیرترین کودکان از رفتن گرسنه است.

در حالی که مدارس در سراسر ایالات متحده در بستن درهای خود را به تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید آنها cobbling با هم ترتیبات برای گرفتن و رفتن ناهار کیسه و یا راه اندازی راه های تحویل. کنگره است که با توجه به ساخت آن را آسان تر برای وعده های غذایی مدرسه به گذشت کردن در مکان هایی مانند مواد غذایی بانک ها به عنوان مدارس تعطیل در کشورهای از جمله اوهایو, مریلند, میشیگان, ویرجینیا, اورگان, جدید مکزیک و داکوتای جنوبی و در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس, San Francisco, San Diego, هوستون, سیاتل, فیلادلفیا و واشنگتن ،

حتی اگر بسیاری از بیماران مبتلا به این ویروس را تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرما, تعطیلی مدارس به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان یک راه کلیدی برای کاهش سرعت گسترش یافته است.

برخی از بزرگترین کشور منطقه از جمله شهر نیویورک و شیکاگو باز بود در حال حاضر با نگرانی ماموریت خود را برای ارائه رایگان یا کاهش هزینه وعده های غذایی به صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

“درصد قابل توجهی از دانش آموزان ما بستگی به مدارس برای خوردن” شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: پنج شنبه. “آنها بستگی به مدارس برای سرپناه و در برخی موارد برای آن است که لباس خود را و نیازهای دیگر.”

اما دیگران مانند لس آنجلس و سن دیگو که تا به حال برگزار شد در پایان به همان دلایل در روز جمعه اعلام کرد که آنها را خواهد دید.

“شواهدی وجود دارد که ویروس در حال حاضر در جوامع ما در خدمت و تلاش های ما در حال حاضر باید با هدف جلوگیری از گسترش آن در” لس آنجلس سرپرست Austin Beutner و سن دیگو سرپرست سیندی دله گفت: در یک بیانیه مشترک.

فوری تصمیم گیری را ترک کرده اند مدارس و شهرستانها تلاش برای کشف کردن که چگونه به مطمئن شوید که دانش آموزان نمی گرسنه.

“آن بوده است بسیار استرس زا باشد. همه چیز در حال تحول است توسط ساعت با موارد جدید, جدید, اعلام, گفت:” میشل قیمت یک مدیر مدرسه که مسئول نظارت بر 29 منطقه در ایالت واشنگتن که در آن بسیاری از مدارس تعطیل هستند تا آوریل 24. “ما نمی برخورد با هر چیزی شبیه به این, بنابراین ما در حال انجام به عنوان ما در حال یادگیری است.”

در ایالات متحده بیش از دو سوم از 31 میلیون دانش آموزانی که به طور منظم غذا خوردن ناهار مدرسه یا 22 میلیون بستگی به رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار مدرسه به عنوان یک منبع اصلی از تغذیه روزانه با توجه به تغذیه در مدرسه انجمن.

ایالات متحده کشاورزی بخش نظارت غذایی برنامه در مدارس, اما آن را دارای محدودیت های در مورد چگونه دانش آموزان خود را می توانید یارانه وعده های غذایی. طرفداران و کشورهای در حال فشار دادن آژانس به سهولت برخی از قوانین اما USDA رهبران می گویند که آن را تا به قانونگذاران به شل واجد شرایط بودن.

چند اقدامات در حال حاضر در حال بررسی در کنگره ارائه خواهد در سراسر کشور چشم پوشی بنابراین وعده های غذایی مدرسه ارائه می شود می تواند در طیف گسترده ای از تنظیمات مانند بانک های مواد غذایی و اجازه وزارت کشاورزی به اعطای درخواست چشم پوشی گسترش واجد شرایط حتی اگر آنها منجر به اضافه هزینه های دولت است.

Coronavirus بسته کمک حال مذاکره با مجلس نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جمعه بود و انتظار می رود به وزارت کشاورزی ایالات متحده قدرت را به اجازه می دهد متحده به ارائه مواد غذایی اضطراری مهر کمک به خانواده هایی که کودکان می تواند در از دست رایگان و یا کاهش قیمت وعده های غذایی اگر مدارس تعطیل هستند. تحت این طرح در حال حاضر این مدرسه فرزند باید بسته به کمتر از پنج روز متوالی برای خانواده های واجد شرایط.

در ضمن متحده و مناطق آموزش و پرورش در حال هل دادن به جلو با برنامه های خود را.

سیاتل مدارس دولتی راه اندازی چادر به ارائه وعده های غذایی خارج از دو مورد اول مدارس این بسته در اوایل این هفته. اما پس از لغو کلاس ها در تمام 104 دانشگاه چهارشنبه 55,000-دانش آموز منطقه نمی قادر خواهد بود برای راه اندازی ده ها سایت برای “گرفتن و رفتن” ناهار گونی برای تمام مدارس تا روز دوشنبه سخنگوی تیم رابینسون گفت.

در نزدیکی Northshore مدرسه در منطقه واشنگتن مقامات نیز شده اند با استفاده از اتوبوس های مدرسه به ارائه وعده های غذایی به خانه و ارائه خدمات در موارد محدود که خانواده ها قادر به سفر.

و در اوهایو است که تعطیل مدارس برای حداقل سه هفته کلیولند منطقه است و با توجه به نحوه ارائه صعود صبحانه و ناهار برای دانش آموزان در طول چند هفته آینده به احتمال زیاد با تعیین مکان وانت و یا با استفاده از اتوبوس مدرسه, منطقه, مدیر عامل شرکت Eric Gordon گفت.

منطقه کلمبیا گفت: آن را از وعده های غذایی در دسترس برای دانش آموزان در مدارس مختلف سایت.

در Coxsackie-آتن مرکزی مدرسه در منطقه نیویورک سرپرست سفت Squier گفت: مقامات در حال کار کردن حالات و گزینه های بسته کمک های فدرال برای ارائه “وعده های غذایی بر روی چهار چرخ” با صبحانه و ناهار و تحویل آن به 1,300 K-12 دانش آموزان در مدرسه, اتوبوس متوقف می شود درایو-از طریق انتخاب کنید تا در مدارس و احتمالا سرویس غذا در مدرسه و سالن های غذاخوری اگر کلاس ها لغو شود.

پدر و مادر چپ تلاش برای کشف کردن که چگونه برای به دست آوردن غذا و نگران در مورد چه مدت می تواند وضعیت گذشته است.

“این نیست آرام کردن تا زمانی که ممکن است درست است ؟” گفت: سوفیا Saelee در مورد شیوع. روز سه شنبه بعد از ظهر او در میان ده ها تن از والدین که برداشت وعده های غذایی برای کودکان خود را از دره بالا مدرسه در جنوب شهر ساکرامنتو در کندوها که در آن منطقه مدرسه یکی از اولین در کشور به روز دوشنبه به دلیل یک دانش آموز خانواده آزمایش مثبت برای ویروس. یک روز بعد مدارس وجود دارد شروع به ارائه درایو از طریق صبحانه و ناهار جالب در ده دانشگاه, توزیع بیش از 2100 وعده های غذایی.

Saelee گفت: برنامه نبود قطع شده چرا که او با این نسخهها کار در شب, اما زمانی که او شروع می شود یک دفتر کار در ماه آینده می تواند آن را سختتر است.

برای اسکوات آن نبوده است آسان به حقه بازی. او سوار به دره دبیرستان این هفته به انتخاب کنید تا وعده های غذایی رایگان نامشخص اگر او خواهد از دست دادن شغل خود را به خاطر او به دنبال پس از کودکان خود را.

“اجازه دهید فقط می گویند من که اصلا انتظار آن را به نوبه خود تمام برنامه های وارونه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>