مدارس سرپرست: DeSantis “گمراه کننده” در فلوریدا معلم پرداخت می آفریند

سرپرست Rocky هانا گفت: دولت تخصیص نمی توانید به افزایش حقوق معلم به آنچه رژیم صهیونیستی است. DeSantis وعده داده است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است گمراه کننده مردم در مورد آنچه در مدرسه حقوق را مانند نگاه در پاییز با توجه به Leon County Schools سرپرست Rocky هانا.

در اواخر ماه ژوئن DeSantis امضا و به قانون لایحه ای طراحی شده است که به منظور بالا بردن فلوریدا معلمان حداقل حقوق و دستمزد به $47,500 و نیز افزایش حقوق معلمان جانباز.

بر اساس این لایحه (HB 641) دولت را به خود اختصاص در مجموع 500 میلیون دلار به فلوریدا مناطق آموزش و پرورش و مدارس برای شروع معلم پرداخت می آفریند. از این مبلغ 100 میلیون دلار را به مکمل جانباز حقوق معلمان.

مورد تحسین قرار گرفته توسط فرمانداری به عنوان یک تاریخی به افزایش عمومی, مدرسه, معلمان, حقوق, پایه حقوق و دستمزد قرار خواهد فلوریدا در میان پنج کشور ایالات متحده به طور متوسط شروع معلم حقوق با توجه به DeSantis.

اما Leon County school district سرپرست مخالف است: “او را گمراه کننده مردم و معلمان زمانی که او می گوید همه آنها در حال رفتن به شروع در $47,500,” هانا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا.

در این لایحه DeSantis امضا, زبان مشخص دولت به اختصاص بودجه برای افزایش حقوق معلم به $47,500 — و یا به حداکثر مقدار دست یافتنی بر اساس شرایط خاص منطقه مدرسه تخصیص.

“پرداخت این لایحه اگر چه آن است که 500 میلیون دلار آن است که آنچه ما حمایت برای” فلوریدا انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور Fedrick اینگرام گفت: تالاهاسی دموکرات. این FEA فلوریدا بزرگترین معلم اتحادیه.

در ماه ژانویه هزاران نفر از فلوریدا عمومی معلمان مدرسه راهپیمایی را از طریق خیابان های تالاهاسی خواستار معلم حقوق می شود یک مسئله اصلی در طول سال 2020 جلسه قانونی. DeSantis همچنین اعلام کرد 2020 خواهد بود “سال معلم است.”

اما اینگرام گفت: DeSantis است “نه به طور کامل شفاف” هنگامی که او را تحسین اخیر خود معلمان افزایش حقوق و دستمزد.

“(DeSantis) نیست بحث در مورد این نکته که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی پول برای رسیدن به این معیار. بنابراین وجود دارد ‘و سپس’ بیانیه وجود دارد که انجام نشده است.”

در Leon County منطقه می گوید آن را دریافت حدود 5 میلیون دلار به 500 میلیون دلار در ایالت بودجه که هانا گفت نمی خواهد به جمع آوری تمام حقوق معلمان به چه DeSantis وعده داده است.

و نه آن را انجام دهید برای کمک به معلمان جانباز دریافت قابل توجهی در بالا بردن او اضافه شده است.

“اگر چه آن را یک گام در مسیر درست آن می افتد کوتاه از آنچه (DeSantis است) اعلام کرد که معلمان ما خواهد بود در ($47,500) در حداقل است و ما در حال شماره 5 در کشور” به Leon County, سرپرست گفت. “این درست نیست.”

نامید افزایش

موضوع هانا گفته است که دولت است نه تخصیص هر منطقه به اندازه کافی برای همه معلمان آن, نه به ذکر است که این لایحه نادیده سایر کارکنان مدرسه از جمله مشاوران و رسانه متخصصان است.

“من نا امید در ولایت” هانا گفت: در مصاحبه با دموکرات. “(DeSantis) فقط مرتکب نشده به اندازه کافی پول.”

یک سخنگوی DeSantis گفت: فرماندار به حال پیشنهاد 600 میلیون دلار برای افزایش حداقل حقوق و دستمزد برای معلمان به $47,500 و ارائه “پرداخت افزایش به بیش از 100.000 فلوریدا معلمان است.”

“مجلس در نهایت اختصاص 500 میلیون دلار از 400 میلیون دلار به منظور بالا بردن حداقل حقوق و 100 میلیون دلار اضافی برای پرداخت افزایش حقوق برای معلمان و آموزش پرسنل. این خواهد آورد فلوریدا را به پنج برای حداقل جبران خسارت در کشور” فرماندار دبیر مطبوعاتی کودی McCloud نوشت: در یک ایمیل.

“در حال حاضر که بودجه امضا شده است ، (فلوریدا) وزارت آموزش و پرورش با مناطق در اجرای این تاریخی جبران افزایش می دهد.”

در Leon County, که جبران افزایش ممکن است نگاه مانند یک افزایش دلار در حال حاضر از 37,500 حداقل محلی, معلم, حقوق و دستمزد به جایی بین $40,000 به $41,000 هانا گفت.

“ما در حال رفتن به کشش که پول به عنوان آنجا که ما احتمالا می تواند” هانا گفت.

اما سرپرست گفت: “زبانم بند آمده” در این منطقه را مدیریت کند به پرداخت برای سایر جنبه های محلی آموزش داده می شود محدودیت های بودجه ای پیش بینی شده و حتی قبل از همه گیر.

او سپس افزود: “اگر (DeSantis) واقعا می خواستم برای دریافت به ($47,500) سپس او باید فکر دو بار در مورد گسترش مدرسه خصوصی کوپن برنامه است.”

در تاریخ 26 ژوئن DeSantis در یک کنفرانس مطبوعاتی در یک مدرسه کاتولیک در تمپا اعلام فلوریدا توانمندسازی برنامه کمک هزینه تحصیلی (HB 7067) که با بودجه به طور مستقیم از دولت آموزش و پرورش بودجه.

به تازگی گسترش کوپن برنامه را حدود 29,000 بیشتر فلوریدا عمومی دانش آموزان واجد شرایط برای حضور در مدارس خصوصی.

گسترش برنامه هزینه های مالیات دهندگان فلوریدا حدود $200 میلیون Leon County سرپرست می گوید.

تعدادی از سازمان های دیگر از جمله آمریکایی ها در ایران برای جدایی کلیسا و دولت و مرکز قانون فقر جنوب نیز تهدید کرده اند برای به چالش کشیدن برنامه بورس تحصیلی از نظر قانونی.

به جای کمک مالی به مدرسه خصوصی کوپن برنامه دولت می تواند اختصاص داده شده است که 200 میلیون دلار در واقع به افزایش حقوق معلم در سراسر کشور به یک حداقل $47,500 هانا گفت.

اما دفتر والی می گوید در غیر این صورت.

“سرپرست هانا است یا به اشتباه به چه قانونی روند بودجه و فلوریدا, آموزش, برنامه مالی (FEFP) کار می کنند و یا او در ایمان بد” DeSantis’ دبیر مطبوعاتی گفت: در یک ایمیل جداگانه به دموکرات.

این FEFP فلوریدا مقننه بودجه فرمول دولت برای K-12 مدرسه در مناطق.

“من فکر می کنم آن را بسیار مهم به اشاره است که با وجود این شرایط بی سابقه ای از COVID-19 همه گیر باعث یکی از بزرگترین وتو مقدار در دولت تاریخ رژیم صهیونیستی است. DeSantis’ 2020-2021 بودجه دولت را فراهم می کند 500 میلیون دلار تنها اختصاص داده شده به بالا بردن حقوق معلم در فلوریدا” McCloud گفت.

“در رابطه با مدرسه انتخاب با بودجه, گسترش برنامه های پیش بینی شده برای صرفه جویی در پول دولت در دراز مدت و نمی نیاز به هر گونه خاص بودجه را شامل می شود در بودجه, چرا که هزینه های آن در حال حاضر در اختصاص FEFP.”

در موضوع معلم حقوق McCloud تصریح کرد که معلم حقوق و دستمزد لایحه باید سود 51 درصد از معلمان جانباز که باید ببینید منظور بالا بردن “خود را برای دیدار با منطقه جدید تنظیم حداقل حقوق و دستمزد.”

وی با اشاره به دو مدرسه منطقه — Union County School District شمال گینسویل و Glades شهرستان مدرسه در منطقه جنوب فلوریدا — که در آن بیش از دو سوم از معلمان جانباز را افزایش دهد.

او اضافه کرد که نزدیک به 89,000 معلمان جانباز در فلوریدا باید حقوق و دستمزد ضربت قبل از مدرسه ولسوالی عامل اضافی 100 میلیون دلار از کل, معلم, بسته بندی حقوق و دستمزد.

“فرماندار گفت: وقت و زمان دوباره که این فقط اولین قدم در بالا بردن و جشن فلوریدا مربیان و ما مشتاقانه منتظر ادامه به جشن بزرگ معلمان در فلوریدا,” او گفت:.

مدارس محاسبه افزایش

در رودخانه شهرستان در فلوریدا Treasure Coast منطقه مدرسه مقامات می گویند دولت تخصیص خواهد بود 3 میلیون دلار است که مسئولان پروژه به اندازه کافی خواهد بود برای جمع آوری تمام حقوق پایه به فرماندار اعلام حداقل و بدون برش برنامه های مدرسه.

در نزدیکی سنت لوسی شهرستان مدرسه عمومی منطقه را دریافت خواهد کرد کمی بیش از 7 میلیون دلار بر اساس گزارش اولیه از فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

این منطقه اشاره کرد که بودجه تقسیم می شود, منشور مدارس در این شهرستان است.

“خیلی زود است که به ارائه هر گونه جزئیات بیشتر” رئیس دفتر ارتباطات Lydia Martin گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا خبرنگار که پرسید در مورد افزایش حقوق معلمان.

منطقه مدرسه می گوید: از آن خواهد شد در مذاکرات قرارداد با معلم محلی اتحادیه و نتیجه این مذاکرات را تعیین خواهد کرد چه محلی افزایش خواهد بود.

در فلوریدا غربی, Escambia County, district, معلمان, دریافت حدود 5.000 دلار افزایش خواهد شد که قرار داده حقوق و دستمزد با شروع در حدود $43,000, Escambia County Schools سرپرست مالکوم توماس گفت.

او گفت: این منطقه است که هنوز هم مشخص کردن مقدار دقیق است و تلاش برای افزایش حقوق به عنوان آنجا که ممکن است اما “ما در حال رفتن به قادر به رویکرد که $47,500 در همه.”

“من فکر می کنم مجلس قابل درک است که” توماس پس از آن اضافه شده است. وی با اشاره به DeSantis اولیه 900 میلیون دلار معلم پرداخت بسته های پیشنهادی در ماه ژانویه که در نهایت چوب اسکنه خورده به 400 میلیون دلار برای پایه پرداخت به علاوه 100 میلیون دلار برای جانبازان, معلم, حقوق.

توماس گفت: معلمان بین حقوق و دستمزد با شروع و جانباز حقوق نیز دریافت خواهد کرد درصد کمی پرداخت افزایش از بودجه در دسترس است.

حقوق ‘ناتمام محصول’

“من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت بسیاری از مناطق در دولت که نمی خواهد که حداقل حقوق و دستمزد $47,500,” بهداشت ، بیل Montford D-تالاهاسی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

Montford همچنین مدیر عامل فلوریدا انجمن مدرسه منطقه Superintendents. یک مدرسه در Leon County — William J. Montford سوم دبیرستان — است که پس از او به نام.

اما با وجود این محدوده در حقوق Montford گفت: این افزایش نشان دهنده یک گام به جلو در فلوریدا تعهد مالی به معلمان است.

“من فکر می کنم آنچه که ما لازم نیست به از دست دادن بینایی از این است که ما به عنوان یک دولت در نهایت با توجه به اهمیت حقوق در جذب و حفظ بالا پرواز مردم در آموزش و پرورش,” او گفت:.

“و این درست است که اکثر معلمان آنها به آموزش حرفه به پولدار شدن. ما می دانیم که. اما ما نیز باید به رسمیت شناختن است که به منظور جذب و حفظ بهترین و درخشان در زمینه آموزش و پرورش ما باید به رسمیت شناختن اهمیت خوب و مناسب حقوق و دستمزد.”

Montford گفت: برخی از مناطق در سراسر فلوریدا — مانند مونرو شهرستان را پوشش می دهد که کلید های فلوریدا — در حال حاضر معلم حقوق نزدیک به و یا در $47,500.

DeSantis’ لایحه را کمی برای کسانی که, استان ها, اما می توانست تاثیر بیشتری بر بیشتر مناطق روستایی شهرستان مانند آزادی شهرستان Montford گفت.

حقوق معلمان که در حال مذاکره بین منطقه مدرسه و معلمان کارگری هستند نیز تا حدودی در شهرستان هزینه زندگی.

“این رفتن به یک چالش می شود اما من به شما قول: رفتن به یک چالش خوب به” Montford گفت: منطقه بدانند محلی خود را پرداخت را افزایش می دهد. “ما در حال آماده به آن را انجام دهد.”

FEA جمهور اینگرام گفت: او معتقد است که پرداخت افزایش نشان دهنده یک “چند سال رویکرد” به افزایش حقوق معلم در کشور است.

“وجود دارد رفتن به یک انتظار بالا است که ما دوباره به این,” او گفت:. “ما فکر می کنیم این یک شجاع تلاش برای رفع آن بخش از معلم, حقوق دارد اما در بخش های دیگر از معلم, حقوق که لمس نیست در این لایحه است.”

Leon County, محلی, معلم, اتحادیه, رئیس جمهور, اسکات Mazur تکرار اینگرام را ارزیابی.

“ما درک می کنیم که حداقل معلم حقوق و دستمزد (افزایش) است که یک گام در مسیر درست است, اما آن را نشانی همه این است که بخشی از آموزشی چانه زنی واحد” او گفت:, لیست, کردن رؤسای مدرسه روانشناسان رسانه متخصصان و دیگران.

“اگر چه به نظر می رسد خوب بر روی کاغذ تاثیر لزوما آدرس کمبود بودجه مدارس دولتی را به حال به منظور جذب و حفظ بهترین کارکنان ممکن است.”

قبلا Leon County school district آماده شد به بود زین با حداقل 3 میلیون دلاری بیل به پوشش هزینه های گسترش سهم کارفرما به حقوق بازنشستگی.

مدرسه محلی گفته اند این پول برای پوشش این تک و خاص افزایش می دهد به احتمال زیاد خواهد شد در صورت کاهش به برخی از برنامه های مدرسه و منطقه دیگر محدودیت های بودجه.

علاوه بر این Mazur افزود: معلمان خواسته شده است که برای بازگشت به آنچه که او به نام “COVID-کلاس های درس” در پاییز به بازگشایی مدارس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت: او می ترسید در حال حاضر تلفظ کمبود معلم در فلوریدا فقط بدتر خواهد شد در ماه های آینده و سال است.

آنا کبللس از سرویس خبری فلوریدا و Sommer Brugal از TCPalm کمک کرده است.

CD Davidson-Hiers یک خبرنگار آموزش و پرورش برای تالاهاسی دموکرات. تماس با او در 850-631-0958 یا [email protected] در توییتر: @DavidsonHiers.

این داستان در اصل منتشر شده به tallahassee.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagraelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotmobil ödeme bozdurgreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslotbahisnow giriştaphaber.comsu kaçağı tespititesisatçıkepenk servisigünübirlik turlargüvenilir medyumantalya escort