فصل های جشن رکورد جمع آوری کمک

ساراسوتا — وال استریت را گاو خود را ادامه داد رم در سال 2019 و نرخ بیکاری در سال گذشته آغشته به نیم قرن پایین. اما برای 40 ٪ از جنوب غربی فلوریدا ساکنان فقط یک چک به دور از زندگی در خیابان, کسانی که روند بی ربط بودند.

در نتیجه بسیاری از محلی نوعدوست نگاه فراتر از عناوین اقتصادی خوش بینی و به کوچکتر داستان مبارزه همسایگان خود سخاوت تبدیل سالگرد 20 از فصل های کمپین به یک بنر سال برای جمع آوری کمک های مالی.

در مقام جمع بندی گردهمایی شنبه شب جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Roxie Jerde ادای احترام کردند بهترین غرایز از ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو شهرستان که در پاسخ با یک رکورد 2.4 میلیون دلار در کمک های مالی در طول 2019-20 فصل تعطیلات.

“با وجود موفقیت در اینجا” Jerde یادآوری اهدا کنندگان و جامعه طرفداران “خطر بی خانمانی باقی می ماند و همیشه حاضر در میان سایه های بسیاری در جامعه ما است. در حالی که ما پاسخ به نیازهای واقعا رشد کرده کارآمد تر و پیچیده در طول سال بیش از حد دارای پیچیدگی و میزان نیاز در جامعه ما است.”

تصور در سال 2000 توسط اصلی موسس شریک هرالد تریبون رسانه های گروهی سالانه 2.5 ماه مبارزات انتخاباتی مطرح شده است و نزدیک به 25 میلیون دلار از آن پس و در خدمت بیش از 35 ، 000 نفر که نیازهای پرچم توسط یک شبکه از برخی از 60 منطقه سازمان های غیر انتفاعی.

مشتریان شناسایی شده توسط حاد کمبود پول نقد — به طور معمول کار ضعیف و یا کسانی که در ثابت درآمد با آن مواجه ناگهانی هزینه های درمانی مراقبت از کودکان در شرایط اضطراری خودکار خرابی و دیگر حوادث اغلب فراتر از کنترل خود را — که می تواند در نتیجه اخراج استفاده نمي نماييد. فصل های می توانیم با تا 1000 $در هر خانواده در کمک های موقت.

Jerde و متی Sauer اجرایی سردبیر و مدیر کل هرالد تریبون اذعان پیشینیان خود اواخر استوارت استرنز جامعه پایه و دایان McFarlin سابق هرالد تریبون ناشر برای ارتکاب به ناگسستنی سنت است. Sauer مراجعه کننده به برخی از عدم اطمینان بیش از چشم انداز موفقیت فصل های این 20th edition با توجه به این ملت قطبی سیاسی.

“مردم دیوانه هستند. مردم تقسیم شده است. مردم آنچه که من آمده ام به توصیف مو-trigger” او گفت:. اما “حیرت انگیز است که یک کلمه خوب برای چگونه کمپین معلوم در سال 2019 و ’20. من می توانم به شما بگویم که Rox و من خوشحال شد که جامعه به شدت به اندازه کافی است که ما به حفظ دوستانه می زند در Debra درب — چهار بار.”

اشاره شد به پترسون پایه و اساس که در آن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دبرا Jacobs متعهد 100.000 دلار برای هر $500,000 مطرح شده در طول مبارزات انتخاباتی. Sauer همچنین اعتبار هرالد تریبون را از خبرنگاران و سردبیران برای انتشار plights از همسایگان در آستانه سقوط از طریق ترک.

او به طور خاص 66 ساله آنجلا Grabowski مستقل فکر حرفه ای و پرستار است که در زمان نشت در جلوی خانه اش در تابستان گذشته در بیمارستان بستری شد و پنج هفته وقت صرف در نوتوانی. او در بر داشت خودش نیاز به کمک مالی یک فروتنی نقش برگشت.

“نه تنها او بپرسید برای کمک به او به اشتراک گذاشته شده داستان خود را با ما و او به او گفت همسایه از طریق هرالد تریبون که آن را OK به درخواست” گفت: Sauer. “برای این نوع از شخص او به وضوح این است که زمان زیادی از شجاعت است.”

Sauer و Jacobs پذیرفته جوایز قدردانی از جامعه پایه و اساس است. همچنین دریافت استنادی شد جنوب هدایت قصاب. صاحبان آن خواندن یک فصل از داستان های و افزایش برای تبدیل شدن به یک عامل در سال گذشته است.

Jerde نیز به رسمیت شناخته مالی عوامل دست زدن به فصل های بودجه از جمله خیریه کاتولیک اسقف نشین از ونیز نقاط عطف برادنتون این گلاسر/Schoenbaum انسانی مرکز خدمات نجات ارتش از ساراسوتا گام تا Suncoast, این شهرستان از شمال بندر, خدمات اجتماعی, ارشد, دوستی, مراکز, United Way of Charlotte County, خیریه کاتولیک DeSoto County یهودی از خانواده و کودکان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de