فصل های احیا برای coronavirus بحران

این پاترسون بنیاد متعهد است تا 1 میلیون دلار برای کمک به خانواده های محلی بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

در یک پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس فراگیر از طریق این کشور و تهدید به فشار بسیاری از خانواده ها از نظر اقتصادی قابل اعتماد خالص ایمنی احیا شده است برای کمک به کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.

فصل های یک همکاری بین جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی هرالد تریبون رسانه های گروهی و دیگر سازمان های غیر انتفاعی — آماده است برای کمک به محلی افراد و خانواده ها با نیازهای فوری مانند آب و برق و مراقبت از کودک و پرداخت اجاره یک حرکت قابل مقایسه با آنچه که طول می کشد محل در هر فصل تعطیلات.

این پاترسون بنیاد ساراسوتا متعهد است تا 1 میلیون دلار برای تقویت فصل های بودجه. این تعهد شامل فوری $500,000 سهم همراه با اضافی دلار برای دلار بازی است که تا به $500,000. اگر جامعه منجر $500,000 که ميانگين 1.5 میلیون دلار در دسترس خواهد بود برای مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو شهرستانهای بیشتر متاثر از ذرات ویروس.

“حتی در زمان به طور منظم فصل های حیاتی برای بسیاری از ما در جامعه ما آنقدر خوش شانس به آن را به کمک در حال حاضر گفت:” Roxie Jerde, رئيس جمهور و مدیر عامل بنیاد جامعه از ساراسوتا کانتی. “در دوران این انسان دوستی واقعا می تواند درخشش با ارائه منابع برای کسانی که بیشتر در معرض. ما شبکه محلی خدمات انسانی سازمان های غیر انتفاعی خواهد بود به خصوص مورد نیاز است. تقویت فصل های بودجه شرکت بیشتر خواهد شد حمایت از تغییر دولت و خصوصی اقدامات است که در حال توسعه هستند در سطوح ایالتی و فدرال.”

برای 20 سال فصل های صندوق شده است یک دارایی ارزشمند به جامعه ارائه کمک های اضطراری با اجاره و آب و برق, مواد غذایی کوپن های مراقبت از کودکان و دیگر هزینه های غیر منتظره است که ممکن است تفاوت بین ثبات مالی و بی خانمانی. پس فصل های آغاز در سال 2000 بیش از 35 ، 000 خانواده ها و افراد شده اند را لمس جامعه سخاوت و شفقت ترجمه به حدود 3000 تا کمک های سالانه.

این تهدید جدید به مردم در لبه امر موجب پترسون بنیاد است که همسان میلیون دلار در کمک های مالی جامعه از طریق سال به درگیر شدن دوباره گفت: Debra جاکوبز ساراسوتا بنیاد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“در حالی که مردم حرکت تحول چالش های COVID-19 ارائه در زندگی خود را, آنها همچنین می خواهند بدانند که چگونه به دیگران کمک کند که خود را در مواجهه با ناشناخته مالی تروما” جاکوبز گفت. “برای 20 سال جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی و هرالد تریبون رسانه های گروهی باید مهار فصل های برای کمک به تقویت افراد و خانواده ها در منطقه ما و حرکت آنها را از عدم اطمینان به امنیت. فصل های این شبکه اهدا کنندگان ارائه می دهد یک محاکمه و درست راه برای اطمینان از بودجه خود را در حال اجرا به طور موثر برای کسانی که با نیازهای فوری.”

تهدید به بسیاری از جنوب غربی فلوریدا ساکنان تقریبا بی سابقه ای باعث همکاران دعوت به عمل گفت: Matthew Sauer هرالد تریبون اجرایی سردبیر و عضو هیئت مدیره جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی.

“فصل های یک محرک موفقیت در آن به طور منظم 2019-20 فصل با سخاوت نشان داده شده توسط شما, به مردم جنوب غربی فلوریدا” گفت: Sauer. “اما در هفته های اخیر ما شاهد ورود یک زمان شبیه هیچ دیگر در طول عمر ما. دفاع در برابر coronavirus را از طبیعت است که به تاثیر یک میزبان از صنایع مهم در منطقه ما قرار داده و بیشتر و بیشتر مردم در معرض خطر بی خانمانی.

“فصل های راه همه ما می تواند پاسخ و کمک به همسایگان ما از طریق یک سیستم اثبات شده است که حمل آن با هیچ سربار. این پول خواهد شد به طور مستقیم به کسانی که نیاز دارند و علاوه بر دلار خواهد بود همسان با سخاوت از پترسون بنیاد به آنها را به رفتن و حتی بیشتر.”

همکاران پیش بینی چند مرحله از کمک های مالی و همکاری با دیگر محلی پایه برای یادگیری در مورد های مختلف جامعه نیاز دارد. همکاران را هماهنگ منابع برای حمایت بیشتر از تغییر دولت و خصوصی اقدامات است که در حال توسعه هستند.

به پشتیبانی از محلی غیر انتفاعی و سازمان های جامعه درگیر شدن در کوتاه مدت پاسخ و دراز مدت بهبود جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی دارای چندین زمان اعطای کمک های مالی در دسترس و برنامه های کاربردی در دسترس هستند در cfsarasota.org.

کمک های مالی به فصل های صندوق ممکن است به صورت آنلاین در cfsarasota.org/season-of-sharing و یا ارسال یک بررسی (قابل پرداخت به جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی) به Attn:, فصل, به اشتراک گذاری 2635 فرویتویلل Road, FL 34237.

وجود دارد بدون هزینه های اداری و 100 درصد از هر کمک مالی به کسانی که در تلاش برای ایجاد ثبات در زندگی خود را. همه کمک های مالی معافیت مالیاتی برخوردار هستند.

“حتی در زمان به طور منظم فصل های حیاتی برای بسیاری از ما در جامعه ما آنقدر خوش شانس به آن را به کمک در حال حاضر گفت:” Roxie Jerde, رئيس جمهور و مدیر عامل بنیاد جامعه از ساراسوتا کانتی. “در دوران این انسان دوستی واقعا می تواند درخشش با ارائه منابع برای کسانی که بیشتر در معرض. ما شبکه محلی خدمات انسانی سازمان های غیر انتفاعی خواهد بود به خصوص مورد نیاز است. تقویت فصل های بودجه شرکت بیشتر خواهد شد حمایت از تغییر دولت و خصوصی اقدامات است که در حال توسعه هستند در سطوح ایالتی و فدرال.”

به عنوان خوانده شده داستان در مورد کسانی که کمک کرده اند با فصل های سال های قبل مراجعه کنید heraldtribune.com/seasonofsharing.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>