دوم گاو دریایی شهرستان ساکن آزمون ‘presumptively مثبت’ به صورت coronavirus

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد که مورد جدیدی در شب شنبه.

گاو دریایی شهرستان — دوم گاو دریایی شهرستان ساکن را آزمایش کرده است “presumptively مثبت” برای Coronavirus نیز نامیده می شود COVID-19.

در اواخر شب رسانه های اجتماعی پست فلوریدا وزارت بهداشت گفت: فردی است که “جدا شده و به درستی برای مراقبت” اما نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه این پرونده کشف شد و یا وضعیت بیمار است.

یکی دیگر از گاو دریایی شهرستان در دهه 60 بود و به تازگی مرخص و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در اواخر فوریه. او و زن دیگری در 20s خود را از تمپا شد دو موارد مثبت در فلوریدا, دولت, سلامت, مقامات گفت.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که دو مورد اول در فلوریدا در مارس 1 همراه با یک فرمان اجرایی صدور یک وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی.

فلوریدا تا به حال 11 موارد مثبت coronavirus — پنج فلوریدا موارد عودت و یکی غیر ساکن فلوریدا — دو مرگ و میر ناشی از این بیماری و 87 افرادی که در انتظار نتایج آزمون. شده اند وجود دارد بیش از 1000 نفر در بهداشت عمومی و نظارت و در حال حاضر 278.

یکی از فلوریدا و میر بود که از یک مرد با زمینه مسائل مربوط به سلامت در سانتا رزا شهرستان در فلوریدا تکدی با توجه به این بیانیه. DeSantis روز شنبه گفت که سفر کرده بود در سطح بین المللی به طور بالقوه به مصر یا اسرائیل.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده است که مرگ دوم بود که از یک فرد مسن در لی کانتی در فورت مایرز منطقه است.

یکی از موارد جدید بود و تنها پس از تایید فرد فوت کرده است با توجه به این بیانیه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

[email protected] اعلام کرده جدید presumptive مثبت فلوریدا #COVID19 در مورد گاو دریایی شهرستان: فرد جدا شده است و مناسب برای مراقبت. برای کل مورد تعداد و مهم تر اطلاعات https://t.co/e1S8bGG26U @CDCgov

— فلوریدا. بهداشت (@HealthyFla) 8 مارس سال 2020

@HealthyFla #COVID19 مرکز تماس در حال حاضر در دسترس در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در 1 (866) 779-6121 و یا سوالات خود را به ایمیل [email protected]

— فلوریدا. بهداشت (@HealthyFla) 6 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>