دور دوم امداد آمدن به شهرستان ساراسوتا کسب و کار

شهر ساراسوتا زمانبندی دور دوم پرداخت ارزش هزاران دلار برای مبارزه کسب و کارهای کوچک رنج می برند تحت COVID-19 بیماری همه گیر.

ساراسوتا — شهر ساراسوتا زمانبندی دور دوم پرداخت ارزش هزاران دلار برای مبارزه کسب و کارهای کوچک در مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. این شهرستان نیز در حال گسترش معیارهای واجد شرایط بودن خود.

آخرین مهلت برای درخواست اولیه اجرای این شهر کوچک کسب و کار و ایمنی کمک گرانت برنامه 5 p. m. Aug. 7. واجد شرایط کسب و کارهای کوچک را تشویق به اعمال می شود برای $5,000 گرانت به عنوان بخشی از ساراسوتا در حال انجام COVID-19 بهبود اقتصادی تلاش.

دوم چرخه برنامه با گسترش معیارهای واجد شرایط بودن راه اندازی خواهد شد بعد.

تا به امروز بیش از $750,000 در توسعه اقتصادی بودجه شده اند پس از پرداخت این شهرستان تصویب کمیسیون برنامه ممکن است. در مجموع 166 محلی آجر و ملات کسب و کار دریافت کمک های مالی از جمله رستوران ها, کافه ها, کافه سالن و چشمه های معدنی ورزشگاه مهد کودک و موسسات خرده فروشی.

برای اینکه واجد شرایط برای زمان چرخه کسب و کار باید یک ساختار فیزیکی در داخل محدوده شهر با 25 یا کمتر تمام وقت معادل کارکنان. برنامه اضافی دستورالعمل ها و دستورالعمل ها و دو زبانه فرم های درخواست در دسترس هستند در برنامه اعطا صفحه وب.

متقاضیان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک طرح جزئیات چگونه این پول را صرف.

واجد شرایط استفاده عبارتند از: تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای COVID-19; نرم افزار و تجهیزات و یا پیشرفت فیزیکی مورد نیاز برای پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل عملیات کسب و کار از جمله موجودی لوازم و مواد; حقوق و دستمزد; اجاره و یا پرداخت وام مسکن; حفظ تجهیزات و تاسیسات.

در حالی که آنلاین ارسالی ترجیح داده می شوند برنامه های کاربردی ممکن است دریافت و تکمیل شده توسط دست. علاوه بر نسخه کاغذی در دسترس هستند برای وانت و رها کردن در اداره, توسعه اقتصادی, 1782 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور را از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

فرم های تکمیل شده را نیز پذیرفته شده از طریق فکس در 941-373-7766.

کامل از نرم افزار واجد شرایط بودن از صاحب کسب و کار و در دسترس بودن منابع مالی خواهد بود و عوامل تعیین کننده برای اعطای کمک های مالی.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 941-263-6000 ext. 36284.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>