به دنبال پناهگاه: به عنوان پارک تبدیل به پناهگاه داوطلبان و همسایگان کمک کند که در آن دولت نمی

آن را در 1 ژوئیه و جمعیت جمع آوری شده در خارج از مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره ستاد. بسیاری از حمل نشانه ها در اعتراض به آنچه آنها ترس خواهد بود شدید عقبگرد از حفاظت از unhoused به دنبال پناهگاه در تابستان امسال در مینیاپولیس پارک.

ماه گذشته در پاسخ به تعداد رو به رشد از چادر در Powderhorn پارک—حدود 560 در اوج خود و در دیگر پارک های اطراف شهر هیئت مدیره تصویب قطعنامه اعلام مینیاپولیس پارک پناهگاه برای افرادی که دچار بی خانمانی.

آن را یک پیروزی برای سازمان هایی مانند پارک ها و قدرت و برای سازمان در Powderhorn. “چیزی در هوا در حال حاضر گفت:” میشل اسمیت رهبر جامعه در شرق Powderhorn پارک پناهگاه. “تمام جهان می خواهد به تغییر و امشب ما آن را انجام داد!”

اما دو هفته بعد هیئت مدیره رای گیری در یک قطعنامه که upend که تصمیم فسخ منظور اجازه می دهد encampments از تمام اندازه ها و محدود کردن آنها به فقط 10 چادر در 10 محل پارک آغاز سپتامبر 1. “من فقط فوق العاده اشتباه آن را به دلیل آن به نظر می رسد به 180 درجه و موقعیت از چه هیئت مدیره تصویب آن در آخرین جلسه” براد Bourn گفت: همکار خود را در کمیسیون.

یک گروه از Powderhorn ساکنان سازمان و اعضای جامعه داخل نظرات خود را قبل از هیئت مدیره در حالی که خارج از اعضای این تجمع به اشتراک گذاری داستان های خود را و تقاضا عمل است.

“وجود دارد یک بحران در حال حاضر” جیک Virden از پارک ها و قدرت می گوید مونتاژ جمعیت. “ما می دانیم که ما سرمایه داری بازار مسکن شکست خورده است و… که پارک مدیره بزرگترین مباشر از زمین به سرقت رفته در شهر است.”

“من می دانم که این یک پناهگاه دولت” می افزاید: Kyle ویلسون یکی از Powderhorn اردوگاه “پس چرا پارک یک پناهگاه؟”

Community members gather outside the Minneapolis Park Board offices to support sanctuary park residents.

اعضای جامعه جمع آوری خارج از مینیاپولیس پارک مدیره دفاتر برای حمایت از پناهگاه پارک ساکنان. امیلی کسل

گذشت زمان زیادی نیست قبل از این افرادی که به نظر می رسد قبل از هیئت مدیره مجددا پیروز باشید. کمیسیون رای دادند پنج به چهار به حذف این پیشنهاد از دستور کار. این پناهگاه می تواند باقی بماند.

در حال حاضر است.

پارک مدیره دوباره رای در 15 ژوئیه به منظور محدود کردن تعدادی از encampments در پارک ها به 20 با بیش از 25 چادر در هر محل. و اگر محراب در Powderhorn منقبض شده و در اندازه طی هفته گذشته تعدادی از پارک های خدمت به عنوان پناهگاه صعود به حدود 38. این unhoused جمعیت به سادگی نیست و باید جای دیگری برای رفتن.

عدم اطمینان باعث می شود Powderhorn ساکنان مثل ریکو “یک دوست خوب از بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از مردم وجود دارد” عصبی است.

“چگونه می خواهیم به پیشرفت زمانی که همه ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد از او پرسید: مونتاژ جمعیت در اواسط ماه جولای. “همه در مورد آن نگران—داوطلبان قدرت که بود… هیچ کس چیزی نمی داند.”

داستان Powderhorn محرابمانند تقریبا همه چیز در این زمان لحظه—شروع با قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

پس از فلوید مرگ در 38 و شیکاگو, سبک مبل سازی ساده وسبک هتل نه بلوک شمالی شد یک منبع ملی فتنه—مادر جونز آن را به نام “تخیلی محراب” در شهرستان کشف و ضبط توسط ناآرامی. در اینجا داوطلبان وعده های غذایی آماده ارائه پشتیبانی و ارائه مراقبت های پزشکی برای بیش از 200 unhoused مردم است. اعضای جامعه کاهش یافته مواد غذایی و بطری آب کاندوم و Narcan.

اما با حمایت از دولت و یا شهرستان برگزار کت Eng می گوید: این یک “وضعیت غیرقابل دفاع برای داوطلبان.” ساکنان پناهگاه هتل آن را به عنوان معروف شد در حال حاضر شروع به بیرون کشیدن زمانی که صاحب آن صادر اخراج منظور در ژوئن 9.

سازمان قادر به جای برخی از پناهگاه ساکنان دیگر هتل ها در اطراف مترو. Eng تا به حال ایده دیگر: “آن شب وقتی که نقل قول را تمام کردن کمک های متقابل تلاش خارج از هتل من راه می رفت به Powderhorn مثل برخی از چادر و برخی از جعبه های پیتزا و راه اندازی پاپ تا چادر و صرف شب وجود دارد,” او می گوید.

او حدس وجود هشت یا پس چادر در Powderhorn شب پایان. کمی بیش از یک ماه بعد از پارک مدیره برآورد وجود دارد 560.

هر صبح مینیاپولیس پناهگاه حساب توییتر سهام یک لیست از مهمترین و فوری نیاز دارد. در 95 درجه روز است که ممکن است یخ بسته و بستنی یخی و باطری طرفداران; اگر یک طوفان در پیش بینی آنها بخواهید برای برزنت باران کت و ponchos. خودروی سواری کوچک بسته بندی شده با نوشابه های انرژی زا, میوه, لیوان و سایر تنقلات—همه ثابت نیاز دارد بکشد تا برای اهدای مصرف چادر در تقاطع خیابان 32 و 10 خیابان که در آن داوطلبان کمک به حمل و نقل لوازم تا چمنی خاکریزی.

Bentley, left, has been homeless since 2015. He met organizer Kat Eng, right, at the Sheraton sanctuary.

بنتلی چپ شده است بی خانمان پس از 2015. او با سازمان کت Eng راست وسبک پناهگاه. شهر صفحات

اغلب کسانی که حذف کمک های مالی در پارک سمت غرب در حال ملاقات با جک اشراف یک سفت چسبیده اتحادیه stagehand که اگر COVID نشده بود ضربه, می تواند هزینه های خود را در تابستان نظارت بر حوادث در ایالات متحده بانک ورزشگاه. خروجی و پر انرژی اشراف وجود دارد از دوشنبه تا پنج شنبه از 7 صبح تا 3 بعد از ظهر پاسخ دادن به سوالات از ساکنان و اقدام به عنوان یک داوطلب نقطه فرد است. “کمک به این مردم بیرون لطفا!,” او می گوید به یک داوطلب که فیلدینگ سوالات. “موج! بگو: با سلام چگونه می توانم به شما کمک کند؟’ این باید یک تجربه استقبال.”

“من فرد است که زمانی که شما می آیند در صبح من سردرآوردن از شما به آنچه که در حال رفتن به شما بگویم بیانیه ماموریت در مورد چگونه ما مستقل جمعی که هیچ سلسله مراتب واقعی و یا هر کسی که مسئول است و ما یک کاهش آسیب, سایت,” او می گوید.

اشراف ندارد در زمینه کار با بی خانمان ها یا جمعیت های آسیب پذیر (او مدیریت بهبود چادر در جمع Juggalos) اما مانند بسیاری از داوطلبان او زندگی در محله و احساس او تا به حال برای کمک به. او را دیدم پشتیبانی مورد نیاز بود در این سبک مبل سازی ساده وسبک و راه می رفت در; بیش از یک ماه بعد او را ثابت در پارک.

داوطلبان ارائه شده اند پشتیبانی در Powderhorn اما مردم زندگی وجود دارد آنهایی که تصمیم گیری. “یکی واقعا چیز شگفت انگیز در مورد پناهگاه در Powderhorn است که هر روز ساکنان جلسات جایی که آنها در مورد صحبت های خود-راهبری و بحث آنها در مورد جامعه خود مسائل” Eng می گوید.

حدود 7 هر شب آنها را جمع آوری به بحث در مورد برنامه های خود و نگرانی های خود را. “هر کس دوست دارد در این گروه و بحث می گوید:” Junail Anderson, پارک سمت غرب سایت هماهنگ کننده و عضو هیئت مدیره شهری ادیان شورای مسکن مقرون به صرفه. “ما صحبت در مورد مسائل و مشکلاتی که در جریان است و چگونه ما می تواند به رفع این مشکلات است.” آنها خود را ایجاد ایمنی گشت با حدود 15 عضو است که به دو بار در روز چرخش شیفت روز و شب.

“من احساس بسیار امن در اینجا می گوید:” رشید یکی از کسانی که امنیت اعضای تیم که کمک Eng راه اندازی اردوگاه آن شب برای اولین بار در ماه ژوئن و Powderhorn پناهگاه اول ساکن است. “من احساس نمی مانند که هیچ تهدید فوری. من فکر نمی کنم ما نیاز به پلیس اینجا. من فقط فکر می کنم ما می تواند رسیدگی به هر چیزی که باید در خانه انجام می شود. این چیزی است که در بخشی از یک جامعه است.”

“گه بهتر است از—می گویند من یک چادر و نبود یک کمپ شبیه به این مجموعه می گوید:” بنتلی که ماندن در پارک چند هفته گذشته. “من واقعا fuckin’ استرس که در آن من قصد دارم به راه اندازی و که در آن من قصد دارم به خواب و امن است. من می تواند اعتماد مردم است که من قصد دارم بود توفنده بعدی؟”

بنتلی امیدوار است وضعیت او نیست دائم. او یک سال در سمت چپ دیپلم و آن را تقریبا غیر ممکن است برای رفتن به مدرسه در حالی که شما لازم نیست که یک خانه است. او امیدوار است برای چیزی بیشتر جامد از یک چادر. اما او شده است بی خانمان پس از 2015 و در حال حاضر “آن را خنک نیست که به حرکت در اطراف و یا در مورد آن نگران باشید. هنگامی که شما را وادار به می دانم که همسایگان خود همه نوع ساعت برای هر یک از دیگر.”

محراب هتل وضعیت ممکن است پرده برداشتن به سوی پایان, اما اشراف—که روشن است که او صحبت نمی کند و به صورت جمعی تنها خود را — می گوید: Powderhorn احساس می کند متفاوت است. “آن جان خود را نجات داد” او می گوید: برخی از ساکنان. “آنها در حال انجام خیلی بهتر است. به آنها کمک کرد تا بسیاری.”

آن کامل نیست. به عنوان در سایر نقاط شهر وجود دارد خشونت: تیراندازی در پارک گزارش شد بعد از ظهر سه شنبه که جزئیات آن هنوز معلوم نیست که این داستان رفت را فشار دهید. اما او احساس می کند Powderhorn شده است تحریف در بسیاری از جهات و او را نا امید راه آن را به تصویر کشیده در رسانه ها. شده است وجود دارد ثابت از اخبار تلویزیون به خصوص در سه تجاوزات جنسی در پارک تابستان امسال دو که شامل افراد زیر سن قانونی.

کسانی که در ضرب و جرح هستند هولناک, اما آنها نیز همه خبرنگاران می خواهم در مورد هیچ یک از روش اشراف به شنیدن چگونه برای نزدیک به دو ماه در حال حاضر او را تغذیه 70-به علاوه مردم در روز, چگونه به او کمک کرد و نه مردم را به مسکن, چگونه به او کمک کرد تا یکی دیگر از چهار نفر به ناتوانی. پارک مدیره خود را تحریف جامعه شدید تخمین بیش از تعداد ساکنان با محاسبه وجود دارد که 1.5 مردم در هر یک از آن 560 چادر. در واقع یک بررسی انجام شده توسط سازمان های غیر انتفاعی Avivo یافت که در آن اوج که تعداد نزدیک به 282.

بله این وضعیت می تواند به وخامت گذاشت. به عنوان ما در حال صحبت کردن در یک مقیم روش یک داوطلب او را متهم به mistreating او در حالی که او در حال رفتن را از طریق برخی از اهدا لباس زودتر و اشراف حرکت به deescalate. داوطلبان خسته هستند. او روز سخت و او شگفتی اگر سیستم پایدار است.

هنوز هم او را نشان می دهد.

“جامعه شکست خورده است و این افراد بسیار زیاد در راه” اشراف می گوید. “در یک شهر که در آن ما fuckin’ نیروی پلیس owns a fuckin’ مخزن و شهر می پرداخت $48,000 برای fuckin’ Bob Dylan دیواری… چرا ما نمی توانیم نوعی از مسکن و یا چیزی برای کمک به این افراد است؟”

که نا امیدی به اشتراک گذاشته شده است قرار دارد ساکنان Powderhorn, که تماشای اردوگاه تورم با آن آوردن ترافیک بیشتر سر و صدا بیشتر و جدید مجموعه ای از نگرانی های ایمنی و بهداشت.

به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم مردم راه اندازی در پارک مادام العمر Powderhorn ساکن لیلی بره رفت با برخی از ساندویچ و پرسید که چگونه او می تواند کمک کند.

“من به تماشای یک داوطلب بود که به وضوح به حال بسیار بسیار طولانی شب و صبح جواب همین سوال بارها و بارها و بارها به عنوان همسایگان خواهد آمد می گوید:” بره که دارای یک پس زمینه در مدیریت داوطلب. “من گفتم:” می توانم انجام این کار برای شما? این امر می تواند مفید باشد اگر من به مردم… آنچه شما به من گفت؟'”

Food and drinks — all donated — are handed out by community members and neighbors — all volunteers.

غذا و نوشیدنی — همه اهدا — در حال دست توسط اعضای جامعه و همسایگان — همه داوطلبان. شهر صفحات

بره و شوهرش هر دو در رشد Powderhorn; پدر و مادر او هنوز هم زندگی می کنند دو بلوک دور. او می گوید که او و بسیاری از همسایگان خود شده اند دلسرد پاسخ از فقط در مورد هر کس در هر سطح—پارک مدیره, شهرستان, شهرستان دولت.

به عنوان مثال او ارائه می دهد این است: آن زمان نزدیک به سه روز برای دریافت Porta-اسان به سمت شرق از Powderhorn پس از مردم شروع به راه اندازی اردوگاه وجود دارد. “من به معنای واقعی کلمه بر روی گوشی های با ضربت با شخصی من کارت اعتباری” بره می گوید. “این اتفاق نمی افتد در سیل. که اتفاق نمی افتد در گردباد. ما هنوز در یک نقطه که در آن داوطلبان حمایت از تقریبا 100 درصد از نیازهای اساسی است که اتفاق می افتد.”

“تصور کنید که گردباد وجود دارد که آواره 500 نفر” بره همچنان ادامه دارد. “هیچ کسی در جهان خواهد نادیده گرفتن آن بود که راه برای مقابله با آن است.”

مانند کسانی که اقامت در Powderhorn بره و همسایگان خود احساس کرده اند غرق سیاسی عملکرد است که تعیین روز خود را به روز. که آنها حتی قرار است به تماس برای اطلاعات ؟ پارک مدیره ؟ خود فرماندار? شورای شهر ؟

وجود سردرگمی در همه طرف. در حالت عادی غیر پاندمی سال پارک مدیره موجب منع راه اندازی چادر بدون مجوز و اقامت در پارک های شبانه. رژیم صهیونیستی. تیم Walz صادر COVID ناشی از سفارش جانشین این قوانین بیان کرد به جای آن که دولت نمی تواند رفت و برگشت و یا منحل encampments مگر اینکه آنها در برخواهد داشت یک مستند بهداشت ایمنی و یا تهدید.

اما روز بعد از مردم راه اندازی اردوگاه در Powderhorn, پارک پلیس شروع به ضربه زدن بر روی چادر و توزیع 72 ساعته اخراج استفاده نمي نماييد. کشت ایمیل و تماس تلفنی به پارک مدیره است که به دنبال آن است که در بخش بزرگی از آنچه که منجر به قطعنامه ساخت پارک پناهگاه برای unhoused.

“زمانی که من صحبت به پارک مدیره آنها توضیح داد که مسکن خود را به نگرانی که من به طور کامل درک” بره می گوید. “آنها همچنین به تصویب یک قطعنامه که گفت: پارک ها باز هستند به عنوان پناهگاه با هیچ کاربردی و حمایت از آن را با هیچ کاربردی طرح نحوه مدیریت است که چگونه به حمایت از آن است.”

هیئت پس از راه اندازی قابل حمل دستشویی, حمام, تریلر و مخازن زباله—هر چند همسایگان توجه داشته باشید که یک راه حل دراز مدت.

آنها نا امید هم بسیار فقدان سلسله مراتب و محسوس رهبری که اساسی به ساختار Powderhorn پناهگاه. “همسایه ها بودند که تلاش برای کشف کردن که در اتهام و ما به عنوان نگاه به آن, ما به سرعت متوجه شدند که این داوطلب جامعه محور بود که هیچ شخصی رهبری می گوید:” بنیانگذار Powderhorn پناهگاه گاه همسایگان سایت (که خواست ناشناس باقی می ماند).

به عنوان اردوگاه رشد و همسایگان تلاش برای به دست آوردن اطلاعات و یا کمک از تقریبا هر کسی که آنها متوجه شدم که آنها نیاز به یک قابل اعتماد و بی طرفانه تنها منبع برای اطلاعات در اردوگاه—به ویژه هنگامی که آن را به پیدا کردن که به تماس. در وب سایت وجود دارد یک لیست از مقامات منتخب برای رسیدن به و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت در مقیاس بزرگ است.

“فرض ما واقعا بود روز جمعه آنها را اضطراری مسکن بود که نوع برداشت ما داده شد می گوید:” جنیفر Quam زندگی می کند که در Powderhorn با دو دخترش. بود که قبل از “این آهسته تحقق است که هیچ کس مراقبت.”

“هیچ پاسخ از شهر,” او می گوید. “هیچ پاسخ از شهرستان. هیچ پاسخ از Walz. هیچ پاسخ از شهردار. تنها مردم پاسخ همسایه هستند.”

عضو نگرانی که وضعیت خطرناک است, با استناد به تجاوزات جنسی. و او را نگران برای مردم اقامت در چادر را از طریق امواج گرما و رعد و برق های دوش و زندگی در محله های نزدیک در حالی که ما حرکت یک بیماری همه گیر. “پارک نیست یک جواب برای unhoused و نه باید آنها را با یک چوب زیر بغل برای شهر یا شهرستان به انجام کار درست است.”

او را به او افتخار محله داوطلبان و جامعه برای نشان دادن و انجام کار. “این درست نیست و کار ما است. ما در بر سر ما. ما در حال غرق شده است. ما heartsick. ما در حال ترس. ما امن نیست. و وقتی که من می گویند ما, ما هر دو unhoused قرار دارد و ساکنان Powderhorn.” افرادی که در محله زندگی می کنند و داوطلب وقت خود را نمی متخصصان سلامت روانی آنها نویسندگان و پیمانکاران و حسابداران. آنها ممکن است تجربه با کاهش آسیب و یا deescalation.

City Pages

شهر صفحات

“من تا به حال مقامات دولتی می گویند به من چه راه حل خود را?'” بره می گوید. “من نمی باید یک راه حل هستم نه یک متخصص در بی خانمانی.”

“ما ثروتمندترین کشور در جهان—ما بهترین-رتبه دولت به زندگی در سراسر ایالات متحده—و ما در اصل یک اردوگاه پناهندگان به طور مستقیم در خارج از خانه من” او همچنان ادامه دارد. “و هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت علاوه بر همسایگان. این احساس که ما در حال جیغ به درجه اعتبار ساقط است.”

دیوید Hewitt, مدیر Hennepin شهرستان را برای پایان دادن به بی خانمانی را تجربه هرگز چیزی مانند آنچه در سال 2020 انداخته است در کارکنان خود را.

آن آغاز شده و با صبح کریسمس آتش سوزی در دریک هتل که آواره بیش از 30 خانواده شده حمایت وجود دارد, همراه با حدود 100 نفر که تا به حال شده است با استفاده از این هتل به عنوان در دسترس و مقرون به صرفه مسکن.

“این فقط هفته من فکر می کنم که ما تا به حال نقل مکان کرد و در نهایت آخرین فرد از دریک هتل به مسکن دائمی که COVID همه گیر آمد به مینه سوتا” هویت می گوید.

از مارس 17 وضعیت اضطراری اعلام این شهرستان تا به حال به ایستادن کارکنان و حفظ صدها نفر از واحدهای جدید از محافظ و جداسازی فضا. در همان زمان آنها تبدیل کل بی خانمان و مسکن سیستم به پاسخگو به COVID-19. آنها قرار داده ایم 6 میلیون دلار به سمت هتل عملیات به تنهایی از اواسط ماه مارس و صرف کرده اند بطور قابل توجهی بیشتر در پاسخ به کروناویروس به طور کلی از جمله 15 میلیون دلار اجاره برای کمک به افراد در معرض خطر از دست دادن مسکن.

در مارس 13, Hennepin شهرستان و شهر مینیاپولیس گفت: دولت اضطراری مرکز عملیات که هویت را نمی توانستم با خیال راحت راه اندازی هر سایت. و بود که قبل از قتل جورج فلوید و در نتیجه قیام که آواره و حتی بیشتر مردم در مینیاپولیس.

“من از دست دادن آهنگ از تعدادی از بحران های ما تا به حال برای پاسخ به,” او می گوید.

البته کمبود مسکن—هر دو سطح ملی و در مینیاپولیس—جدید نیست. Powderhorn ساکن لیلی بره می گوید که او آن را شنیده بهترین توصیف به عنوان “یک فاجعه در یک بحران.”

این “مداوم” قطعه شروع می شود با نوسازی شهری در 1960s و 70s زمانی که شهرستانها پاره کردن مقرون به صرفه تک سکونت “سوخته” در مناطق به اتاق را برای مراکز کنوانسیون ها و پارکینگ ها. سپس در ’80s در دولت ریگان نظارت بزرگترین کاهش به مسکن فدرال بودجه در تاریخ—78 درصد بین سال های 1981 و 1989. کتی ده Broeke, مینه سوتا, مدیر برای جلوگیری و پایان دادن به بی خانمانی می گوید که به عنوان یک کشور و دولت ما هرگز واقعا از آن بازیافت.

“وجود خواهد داشت یک گلوله نقره ای برای حل این” ده Broeke می گوید: “از آنجا که آن را دهه بحران مسکن.”

Rasheed, a member of the Powderhorn safety patrol, was also the sanctuary’s first resident.

رشید عضو Powderhorn ایمنی گشت نیز در پناهگاه اول ساکن است. شهر صفحات

آنچه که ما در حال تعدادی از سازمان های دولتی سازمان های غیر انتفاعی و خیریه سازمان تمام کار ما برای کمک به بی خانمان جمعیت. هویت می گوید دفتر کار خود مستقر شده آن در بهداشت و درمان برای بی خانمان تیم به ارائه واکسن ساعت و موبایل COVID تست به مردم در Powderhorn پارک و encampments در سراسر شهرستان. آنها مجاز اضافی $200,000 در بودجه آمریکا به جامعه هند شرکت توسعه و مینه سوتا هندی زنان مرکز منابع برای دریافت کمک رسانی کارگران بر روی زمین است. دیگر غیر انتفاعی, توسعه, تیم—Avivo سنت استفنز—در حال انجام کار مشابه اتصال مردم به دهانه مسکن و سرپناه و خدمات است.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان خواسته برای $250 میلیون نفر در مسکن اوراق قرضه را از ماه مارس—بالاترین این رقم بوده است در دولت سابقه—200 میلیون دلار است که می تواند به ایجاد یا حفظ موجود مقرون به صرفه مسکن. یک معامله به صرف نیمی از این مقدار کاهش یافت و به غیر ممکن است اما می تواند اندکی به عنوان بخشی از جلسه ویژه این هفته است.

اما در صورتی که بودجه اضافی می آید در هیویت توضیح می دهد که دفتر کار خود نیاز به استخدام و آموزش کارکنان. این کار کمک رسانی کارگران انجام دهید این است که ذاتا زمان فشرده—آنها در حال ایجاد اعتماد و تشکیل روابط تلاش برای درک نیازهای مردم و چگونه آنها می توانند بهترین کمک به آنها.

دولت حرکت نمی کند در سرعت توییتر. اما در دولت اعلام کرد که فقط آن را به باغ وحش مینه سوتا یک 6 میلیون دلار کمک مالی همسایه ها خشمگین هستند. Powderhorn ساکنان برگزار شد چندین تظاهرات در Walz سران خیابان عمارت—بره می گوید همه آنها خواستار به معنای این است که برخی از مرتب کردن بر اساس پاسخ از فرماندار. آنها هنوز هم از او شنیده.

“من آن را دوست دارم من انجام می دهم” ده Broeke می گوید از محله اعتراض. او شروع به کار در کلیسا-زیرزمین پناهگاه بی خانمان در اوایل ’90s; این است که زندگی خود را کار می کنند. “من سپاسگزار است که مردم خواستار اقدام و تماس از مسکن. این چیزی است که ما نیاز—ما نیاز جامعه را به ساخت سیاسی را برای به دست آوردن منابع کافی برای پاسخگویی به نیازهای همه در دولت ما.”

هویت می گوید آنها در حال حاضر به دنبال به سمت “بعد از بحران”—پایان اخراج و توقف Walz در جای خود قرار داده در شروع COVID-19. آنها می دانند که بسیاری از مردم خارج وجود دارد که به سختی پایان می رسد دیدار قبل از COVID که دیده می شود پس از ساعت کار خود را کاهش و یا از دست رفته اشتغال در دسترس نباشد.

“ما شده است تحت فشار قرار دادند عمیق تر و عمیق تر به بحران پاسخ پس از پاسخ به بحران” هویت می گوید. “این هنوز بحران پاسخ. آن را هنوز هم یک راه حل موقت.”

تنها راه حل دائمی مسکن طرفداران شما بگویید درست است که: بیشتر مسکن است.

این قطعنامه قبل از پارک مدیره امشب محدودیت تعداد پارک با encampments به 20 و محدودیت تعداد چادر هر گاه به 25. همچنین ایجاد یک “اردوگاه موقت اجازه” است که می تواند صادر شده به افراد و یا یک گروه از داوطلبان و همچنین سازمان های غیر انتفاعی و اشخاص حقوقی و دولتی و یا غیر دولتی و آژانس های همکار. مجوز دریافت کنندگان ادعا می کنند مسئولیت روز به روز نظارت و مقررات در پارک ها و در هیئت مدیره ارائه خواهد دستشویی دست شویی ایستگاه و ظروف زباله در عرض 48 ساعت.

“با آخرین رزولوشن آن بود و من امیدوارم که ما می توانیم برخی از این دستورالعمل ها. من فکر می کنم وجود دارد عدم ارتباط خوب در مورد آنچه که دقیقا این دستورالعمل به معنی” پارک رئیس جمهور هیئت مدیره Jono Cowgill می گوید. “من امیدوار هستم که این زمان در اطراف ما چه کرده است قطعنامه ای که واقعا تعبیه شده در بحث و گفتگو با سازمان.”

این Powderhorn پناهگاه در حال حاضر شروع به پراکنده. در جولای 12, Powderhorn پارک محله در انجمن به اشتراک گذاشته یک به روز رسانی: برای اطمینان از ایمنی و پایداری پناهگاه جوامع در سراسر شهرهای دوقلو داوطلبان کاهش خدمات. آنها هنوز هم می خواهم به آب و غذا و نیازهای اساسی اما نه 24/7.

The People’s Laundry provides free laundry assistance and clothing to folks in need.

مردم لباس های شسته شده را فراهم می کند رایگان خشکشویی کمک و لباس به مردمی نیاز دارند. شهر صفحات

پناهگاه سازمان کت Eng می گوید این تغییر ساختار به شما اجازه داوطلبان ارائه منابع بیشتر در بیشتر پناهگاه و سایت جدید راه اندازی شده اند در مینیاپولیس پارک از جمله Brackett ریورساید و سندی می افتد.

بسیاری از ساکنان Powderhorn شرقی جامعه را به سمت چپ پارک. اما چند چادر باقی می ماند در غرب که در آن همسایگان می گویند آنها هنوز هم در حال انتظار برای هر نوع پاسخ و یا حمایت از شهرستان و یا دولت است.

زمانی که شورای شهر رای خود را اصلاح بودجه, عضو شورای الندرا کانو قصد دارد به دنبال 300.000 دلار برای آموزش و پیاده سازی مبتنی بر جامعه ایمنی گشت زنی در خیابان دریاچه و در encampments.

فقط این هفته شهر و شهرستان Hennepin اعلام کرد آنها خواهد بود و پذیرش پیشنهادات برای 14 میلیون دلار در COVID-19 امداد کمک های مالی و پول است که می تواند صرف در “خانه امن” و “خیابان توسعه.” اما این پول برای پیشنهاد در قالب کمک های مالی و هیچ یک از آن است که اختصاص داده شده برای Powderhorn یا هر پارک.

“آنچه که ما آموخته است که در دیوار فراموش شده بومی است که در حالی که هیچ یک نهاد کاملا مسئول بی خانمانی و هیچ یک جامعه است و هر ابزار آنها نیاز به حل بی خانمانی خود را هنگامی که همه کار با هم—شهرستان, شهرستان, دولت, انسان دوستی, جامعه, شرکای—ما می توانید انجام دهید بسیار قابل توجه و همه چیز با هم” کتی ده Broeke می گوید.

هویت موافق: هر موفقیت طولانی مدت در مسکن کسانی که به آن نیاز است به حضور در جامعه. و این شامل کسانی که بی خانمان هستند—فرد-محور رویکرد است که به دنبال درک نیاز در یک فرد توسط فرد بر اساس.

“من شده است وجود دارد اما هر فرد بی خانمان همان است که می گوید:” Junail اندرسون Powderhorn به سمت غرب سایت هماهنگ کننده.

“راه حل های برای افراد بی خانمان در حال رفتن به مجبور به کار با افراد بی خانمان” می گوید: Eng. “این نمی تواند مردم که هرگز تجربه بی خانمانی در آینده و گفت:” در اینجا راه حل شما است.’ من فکر می کنم که بخشی از آنچه اتفاق می افتد در Powderhorn پارک—unsheltered مردم در حال یادگیری چگونه به سازماندهی خود است.”

می گوید: Eng: “من فکر می کنم آنچه که در حال حاضر در جدول است که: چه معنی آن را برای کل جامعه به درگیر در کار را از طریق بی خانمانی با هم؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>