SEIDMAN: سرد سفر به یخ بازداشتگاه

پیوند محروم در جلسه اخراج ساراسوتا ساکن آورده به این کشور در سن 14 سالگی.

آن است که 7 صبح شما ID خود را به گارد در دروازه که دست آن را به عقب با برچسب مهم برای قرار دادن در قفسه سینه خود را و هشدار به قفل تمام اموال خود را در ماشین خود را قبل از ورود به میامی Krome یخ (مهاجرت و گمرک) بازداشتگاه.

داخل درب جلو سرما بازدید صورت خود را مانند یک خانگی در ضرب را با کف دست زدن. هنوز هم شما باید خود را حذف زنان ژاکت به راه رفتن را از طریق بسیار حساس آشکارساز فلز. مرد در مقابل شما که نگه می دارد تنظیم کردن زنگ نگه می دارد تا شلوار خود را با یک دست به عنوان او حذف کمربند خود را با دیگر.

وجود دارد یک ورود برای بازدید کنندگان دیگر برای وکلای مدافع. شما نوشتن خود را در زادگاه خود وضعیت حقوقی “بیگانه تعدادی” از شخص شما وجود دارد را ببینید.

مرتبط با: One-size-fits-all در فلوریدا یخ دستگیری

“صبر وجود دارد می گوید:” یک زن که blocky قفسه سینه نشان می دهد یک ضد گلوله جلیقه. مانند دیگر یخ کارمندان او می پوشد یک ارتش سبز با “بازداشت” در پشت و حاضر به لبخند.

شما نشستن روی یکی از صندلی های پلاستیکی رو هم که پر کردن اتاق و چوب دست خود را بین ران خود را برای گرما. نگران اعضای خانواده در اطراف خوشه منظمی مرتب مردان در تاریکی مناسب. وکلا.

یک گارد امواج شما و آنلاک درب سنگین با یک کلید کارت. پس از آن thuds در پشت سر او باز می شود یکی دیگر از همراهی شما به یک مینیاتور دادگاه.

در مطرح سکو نشسته قاضی است که در واقع یک قاضی اما اداری وکیل. به یک طرف یک ویدئو روی صفحه نمایش نشان می دهد یک دوجین مردان در نارنجی jumpsuits در انتظار نوبت خود را در برخی از اتاق دیگر. رو به روی سکو هستند دو جدول یکی برای دولت وکیل یکی برای تاریخ مکزیکی ملی از ساراسوتا رو اخراج بالقوه و وکیل او.

در دیدن اولین چهره آشنا پس از تبدیل شدن به یخ پس از یک روال توقف ترافیک در ساراسوتا Dec. 31 در تاریخ می شکند به یک نشئه لبخند. اما دوست دیرین که به تایید برای شخصیت خود را — و امیدوارم به ارسال پیوند برای آزادی او — مجاز نیست به خوش آمد می گوید و یا او را لمس کرد. او شناخته شده خانواده همیشه از راهنمایی پدر به ارمغان آورد پسر جوان خود را به امریکا و اعتقادی نداشته ویزای خود را برای فرار از کارتل های مواد مخدر در سینالوآ.

شما را به یک صندلی در یکی از کوتاه pews محفوظ است برای بازدید کنندگان. قاضی که کوبایی مومبلس یک غیر قابل تشخیص جریان از کلمات شناسایی این مورد هرگز به دنبال. دولت وکیل است که در پورتوریکو shuffles یک پشته از مقالات بی صبرانه.

تاریخ و وکیل یک مرد اسپانیایی با راست تخته سنگ-رنگ مو به شانه او شروع به توضیح به مشتری خود را سابقه خانوادگی اما قاضی او را کاهش.

“چرا نیست اینجا ؟” او اتهامات عنوان شده علیه.

“او هیچ وضعیت” وکیل می گوید. “اگر او راه می رفت در اینجا از آن خواهد بود مانند پرتاب او را به گرگ.”

به دنبال برای اولین بار او با عصبانیت پاسخ به “گرگ ؟ بنابراین این است که چگونه شما آن را ببینید؟”

دولت وکیل تولید آنچه که او خواستار کاربر “رپ ورق.” وجود موارد متعدد نقض برای رانندگی بدون مجوز یک مورد دزدی در 18 بحث با یکی از همسایه ها که تشدید شده است. او به نقل از دستگیری افسران یک طرفه روایات; روز بعد زمانی که شما نگاه کردن گزارش شما متوجه افسران بسیار رایج آمریکایی نام.

“پس شما فکر می کنید شما لازم نیست که به پیروی از قوانین این کشور ؟” قاضی چالش Junior. او سر خود را تکان “نه” خود را از چشم انداختن به clasped دست در دامان خود.

وکیل تلاش برای ادامه روایت خود را. اما ناگهان قاضی قطع بیشتر شهادت انکار قرار وثیقه و تنظیم یک “جلسه نهایی” برای سه هفته بعد.

در مقابل ردیف نگران اسپانسر افزایش آزمایشی ، “قاضی ممکن است من لطفا صحبت می کنند؟”

“من خطاب به شما!” قاضی پارس خودنمایی در او. “چه باعث می شود شما فکر می کنم شما می توانید صحبت کنید ؟ شما بدون اجازه به صحبت می کنند.”

عطف به تاریخ و nodding سر خود را به سمت حمایت از او می افزاید: “بنابراین این جایی است که شما آن را دریافت کنید؟”

آن است که بیش از همه در کمتر از 10 دقیقه است.

بعد از آن شما ایستاده در آفتاب خوش آمدید گرما در پارکینگ صحبت با وکیل. او توصیه کرده است Junior به نظر “خروج داوطلبانه” به جای اضافه کردن به هزینه های قانونی که در حال حاضر بیش از $5,000. با این قاضی و وکیل او می گوید شانس پناهندگی تقریبا صفر است.

“کیسه ’em و تگ ’em” او می گوید: مشخص یخ روش.

“خروج داوطلبانه” به معنی Junior خانواده می تواند او را خرید بلیط هواپیما به مکزیک شهر خود را انتخاب است. اخراج معنی او خواهد بود لود شده در یک اتوبوس و ریخته در سراسر مرز که در آن اعضای این کارتل ها به راحتی دروغ می گویند صبر کنید. در حال حاضر او هیچ تلفن و یا شناسایی و او می داند که هیچ کس در کشور را ترک کرد 16 سال پیش.

در ماشین شما گوش دادن به عنوان اسپانسر تماس کاربر fianc ماریا چهار ماه حامله با اولین فرزند خود و پدرش توضیح داد به هر دو زبان اسپانیایی است که با شنیدن “no nos فو ندا bien” (نه به خوبی برای ما در همه). کشیده کردن “Ohhhhh … .” که با فرار از پدر برای تلفن های موبایل مانند گریه از زخمی حیوانات.

“من می دانم که او نباید در اینجا او را شکست قانون” sobs حامی که در پورتوریکو. “اما اجازه دهید یک نفر در دادگاه می داند که او صحبت می کنند ؟ چرا ما صرف پول زیادی در این اگر ما فقط رفتن به تبعید آنها را بدون دادرسی عادلانه? ما از طریق این بازی فقط به خودمان احساس می کنم بهتر است؟”

دو روز بعد شما یک تماس را دریافت کنید. کاربر می خواهد برای دفاع از خود در جلسه نهایی.

او احساس خاص او می تواند قاضی به تغییر ذهن خود را. پس از همه نیست این سرزمین آزادی و عدالت برای همه است ؟

توجه داشته باشید: یک صندوق من حساب راه اندازی شده است برای کمک به کاربر هزینه های قانونی. برای کمک به: www.gofundme.com/f/junior-family

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de