SEIDMAN: یک روز در زندگی از این بیماری همه گیر در “بهشت”

چه بود و نبود — اتفاق می افتد در ساراسوتا در اولین روز از بهار.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.

در اولین روز از این غیر معمول ترین بهار من تصمیم به سرگردان در اطراف شهر برای دیدن آنچه که بود و نبود — که در آن زمان از coronavirus. مشاهدات من:

• به عنوان سحر معافیت خدمه ساخت و ساز پوشیدن سر kerchiefs از سرگیری کار بر روی یک “هتل خانه” در لیدو کلید. آنها آواز خواندن یک آهنگ به زبان اسپانیایی با غوغای پرندگان در خدمت به عنوان همراهی.

• یک تیم از کارگران بهداشت باعث می شود برنامه ریزی شده دور در سنت Armands دایره است که خالی است. به نظر می رسد آنها شادتر از یکی فرض بهداشت هر کارگر می تواند باشد. “لذت بردن از روز خود را!” آنها به تماس با تکان دادن به تنها رهگذر.

ادامه مطلب: ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

• گله از ibis باید هکتار از شکوه چمن در کنت تامپسون پارک در شهر جزیره به خود را دارند. بر خلاف بسیاری از دیگر مکانهای عمومی پارک دستشویی در حال عمیقا مواجه نگردند با کاغذ توالت.

• یک جفت مناسب-به دنبال زنان در ورزش دنده به سرعت گشاد گشاد راه رفتن در امتداد یک گسترده پیاده رو در لیدو سواحل. آنها را نگه دارید تا ثابت مکالمه هر چند هر دو با پوشیدن ماسک و آنها راه رفتن در مقابل لبه پیاده رو تقریبا شش فوت از هم جدا.

• دو دختران در لباس سفید bonnets و لباس از آمیش و منونایت جامعه آماده به بازگشت به خانه خود را در Pinecraft با دوچرخه بعد از یک سفر به ساحل. آن است که هنوز ساعت 8 صبح

• بر خیابان اصلی جداول در فضای باز در قنادی هنر دورتر از حد معمول اما تنها کمی کمتر کامل است. مادران (بر اصلی), یک گروه از مردان که در اینجا جمع آوری روزانه به نوشیدن قهوه و جویدن چربی به نظر می رسد نه به تغییر برنامه خود را.

• گم شدن یک کارمند ساعت که تقریبا خالی اتوبوس های ورود و خروج شهر hub در لیمو و دوم خیابان. پرسید: آیا او را دیده ridership کاهش دهد و او سر خود را تکان. “این همان است. من از دیدن همان مردم است.”

• * * * در پارکینگ حسن نیت در نیوزیلند, سه داوطلبان ایستاده پشت جعبه منظمی با استاپلر سفید کیسه های کاغذی. آنها با سامری خوب داروخانه خدمات سلامت فراهم می کند که داروها رایگان برای حدود 500 ساکنان محلی که نمی توانیم به پرداخت. آنها معمولا در شمال ساراسوتا کتابخانه, اما این بسته, بنابراین آنها به نام هر کس در لیست خود را به مطمئن شوید که آنها را از دست ندهید یک دوز.

• در برکه در Payne پارک یک زن مسن و یک دختر جوان, محکم کیسه های خرده نان و کهنه تراشه تقریبا پیشی گیرد و توسط گروهی از مشتاق و اردک و پرندگان و لاک پشت ها که قطعا تمرین های اجتماعی فاصله. “چخ!,” گریه زن پرتاب سلاح های خود را در زنگ به عنوان آنها فرود در نوه خود را.

• لابی ساراسوتا اداره پلیس ردیابی و قفل شده است اما گروهبان. Jaymi Declos رئیس SPD را بی خانمان کمک رسانی تیم ایستاده در این نزدیکی هست. پرسید که چگونه بی خانمان هستند مراتب در طول همه گیر او می گوید: احتمالا بهتر از بیشتر است. “مهارت های خود را قطعا افزایش نسبت به نرمال شهروند” او می گوید. “آنها در حال استفاده بودن در خارج از منزل و آنها می دانند که چگونه خود را سرگرم.”

• در Suntex باشگاه قایق در خلیج مقابل تایلر Swenson, کمک به یک مشتری یک بار کولر به اجاره یک قایق می گوید: “ما rockin’ و rollin’ در اینجا. ما تا به حال از لغو out-of-towners اما به عنوان به زودی به عنوان ما آنها را دریافت کنید محلی را تا شل.” ظاهرا آب این است که یک محل عالی برای فاصله.

• در نزدیکی o’leary ماورا کلبه که در آن زرد, هوای آزاد, چتر بسته هستند مانند تنگ نرگس جوانه و پلیس نوار را احاطه کرده جداول کمتر از شش فوت از هم جدا کار هنرمند استیو Blumenthal با این نسخهها کار بر روی یک نقاشی کوچک در کنار یک جعبه 8 x 10s با نشانه ای که می گوید: “20 دلار در هر … عملا رایگان.” او می گوید: او تا حد زیادی به سرمایه گذاری در خرید و فروش است که یک چیز خوب پس هیچ یک خرید.

• در یک CVS در 41 یک زن اقدام به خرید یک جعبه 120 دستکش لاتکس ($21.79) یک 12.5 اونس می تواند Lysol اسپری ($7.79) و 40 دستمال مرطوب الکل (نام تجاری خانه $6.79) و همچنین به عنوان یک جعبه دستمال کاغذی, برخی از ضد عفونی کننده دست و یک زن و شوهر از دماسنج. مجموع $است 76.07. کسی اشاره قیمت سنگ آهن در بازار.

• پنج-ساله دختر دو قلو در صورتی اسکوتر دراز کردن یک دست سه انگشتی سلام و فریاد “Tadeesh!” مادر بزرگ خود را توضیح می دهد که آنها بوده ام به تماشای “به Fixies” در یوتیوب موجودات که “ثابت می تواند هر چیزی اما فقط قابل مشاهده برای تام.” “Tadeesh!” نوع مانند خود “هورا!” ما موافق این امر می تواند خوب به برخی از Fixies مورد حق در حال حاضر.

• فشار “شیپور خاموشی” نشات گرفته از یکی از قایق در لنگرگاه. “که چه ؟” یک زن می پرسد. “هیچ ایده می گوید:” شریک زندگی خود را. “شاید کسی مرده است.”

• در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام شده است که ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان سواحل به زودی بسته میشه. در لیدو زیادی اما فاصله جمعیت جمع آوری برای نهایی غروب آفتاب. به عنوان غول طلایی گوی ورقه در زیر افق وجود دارد آه جمعی و دانش سطحی از تشویق است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected], 941-361-4834 یا 505-238-0392. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>