SEIDMAN: مسکن مقرون به صرفه مبارزه نیاز به یک قهرمان

شهروند-محور طرح با هدف ساخت 35 لوازم جانبی جدید واحد مسکونی تا پایان سال از طریق یک رقابت طراحی.

نا امید با عدم شفافیت و یکنواختی در شهر و شهرستان مقررات تهدید با چگالی بالا تحولات و بی تاب با تنبل پیشرفت در مسئله تلقی محلی اولویت ساکنان آرلینگتون پارک گرفته اند منجر شود در ترغیب یک پروژه با هدف تولید بیشتر مسکن مقرون به صرفه.

اما می توانید آنها متقاعد کردن دیگران برای پیوستن به رژه ؟

زیر مفید آن امیدوار مسکن (HHH) نشست هفته گذشته — که گرد هم آورده ساکنان آژانس رهبران و (چند) مقامات دولتی به اشفتگی فکری موقتی راه حل برای منطقه ما مقرون به صرفه کمبود مسکن — آرلینگتون پارک محله ارتباط (APNA) اعلام کرد راه اندازی HHH مبارزات انتخاباتی سال 2020 است.

این ابتکار که لگد کردن با یک منطقه گسترده ای مسابقه طراحی برای تولید 35 واحد مسکونی مقرون به صرفه (ADUs) تا پایان سال در ساختمان با هدف ناگهانی مسکن فعالیت و ایجاد یک پایگاه گسترده ای از حمایت در میان کسانی که “آیا مراقبت اگر مردم برای خواب و یک خانه برای زندگی است که دائمی و امن” گفت: APNA جمهور مری آن بویی.

“تصور کنید که این کمپین به عنوان یک چراغ قوه; ما درخشان نور را در وضعیت” گفت: بویی که همچنین به عنوان مدیر اجرایی جریکو پروژه غیر انتفاعی است که همکاران برای ایجاد و توسعه دائمی و قابل دسترسی مسکن راه حل. “ما امیدواریم که به عنوان یک نتیجه از این هر دولت محلی را در خود ADU مقررات و ببینید اگر آنها واقعا دوستانه و حمایتی از ایجاد این نوع از مسکن مقرون به صرفه.”

بویی گفت: هدف از 35 ADUs است “فقط آغاز … نه در حد بالایی.” علاوه بر این ADUs فقط کمپین “خط اول” رویکرد. راه حل های دیگر مورد بحث در این نشست شامل: مسکن های مشترک و فرصت های کوچک و بسیاری تقسیم بندی برای تولید خانه های مردم می تواند خود را به جای اجاره نامه; ایجاد “جیب محله” (mini-محله های درون محله ای) که ارائه co-مسکن فرصت ها و اصلاح مقررات منطقه بندی اجازه می دهد تا duplexes و triplexes در خانواده تنها مناطق مسکونی.

“وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها فراتر از راه ما استفاده می شود به فکر می کنم در مورد مراقبت و خانواده های این نوع از مسکن که در آن ما می تواند هم به عنوان یک جامعه گفت:” لورا Cantwell, دانشیار دولت مدیر حمایت و کمک رسانی برای AARP که او نیز در صحبت نشست. “ما در حال ساخت و در این مورد بیشتر متنوع سهام مسکن است که تجدید نظر خانواده و اجازه می دهد تا پیری در محل.”

بویی گفت: غذای آماده از اجلاس سخنران اصلی لی Blons از چراغ ادیان مسکن مشارکتی در سنت پل بود که “ساختمان ممکن است بزرگترین پایگاه هواداران تنها راهی است که ما را قادر به حرکت رو به جلو برای حل مسکن ما مسائل است.” Blons منجر مشترک بیش از 100 نیت جماعت است که رشد کرده است از ارائه خدمات اورژانس سرپناه برای بی خانمان ها به ایجاد بیش از 600 خانه های مقرون به صرفه و لابی گری برای دولت و سیاست های محلی است که گسترش و حمایت از مسکن مقرون به صرفه.

بویی گفت: مسابقه باز خواهد شد به ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و همچنین 10 شهرستانها آنها شامل در تلاش برای ایجاد یک مسابقه رقابتی برای ایجاد “به بهترین شکل ممکن ADU فرمان.” در حال حاضر قوانین برای اندازه ها و مکان های مجاز برای ADUs طور گسترده ای متفاوت است. در سال گذشته گاو دریایی شهرستان پیشنهاد اجازه می دهد ADUs در مناطق عمدتا خانه های تک خانواری اما حرکت بود را شکست داد و صاحب خانه مخالف است.

“ما امیدواریم که به عنوان یک نتیجه از این هر دولت محلی را در خود ADU مقررات و ببینید اگر آنها واقعا دوستانه و حمایتی از ایجاد این نوع از مسکن مقرون به صرفه” او گفت:. “امید ما این است که برخی از شهرها و استان ها را سرب و ایجاد یک مدل است که می توانید دیگران را دنبال کنید.”

تنها شهرستان مقامات حاضر در این اجلاس بودند شهردار و معاون شهردار بندر شمالی که به گفته آنها در حال حاضر پالایش یک ADU مدل.

مبارزات انتخاباتی خواهد هدایت مخفف آن روشن است که قهرمانان و رهبران که آموزش اقدام و جمع آوری پول برای حمایت از نوآورانه راه حل های مسکن.

برای تلفن های موبایل بزرگ آن را نمی کند? یک کمپین جدید, رقابتی, مسابقه, جاذب مخفف یک تماس برای همکاری و تفکر خلاق? آن را نیز برای تلفن های موبایل آشنا. اما همانطور که ما قبل از دیده می شود و در بسیاری از جبهه های مختلف ساکنان’ خواستار عمل اغلب به اندازه کافی زمانی که پرچم-مردد در برابر اجرا NIMBYism یا شهرستان سالن.

حتی بویی اذعان موفقیت بستگی به تنوع و وسعت مبارزات انتخاباتی را خرید.

“این مهم است برای دولت های محلی به رهبران بنابراین شهروندان همیشه لازم نیست که به قهرمان تغییرات,” او گفت:. “اما که گفت: آن چه ما در مورد به انجام. ما در مورد می شود که نیروی خوب است اما ما باید به هر کس که با ما می گویند زمان آن را برای ما به عهده دارد.”

به عنوان “امیدوار” به عنوان این کمپین ممکن است بدون کسی که غرق در منطقه ما سابقه و زرنگ و دانا به حال مسکن چشم انداز, نیاز و مقررات به عنوان مبتکر شلاق-ترقه رفتن بین و, مذاکره, من از ترس “مفید” و “مسکن” ممکن است هرگز تحقق. به همین دلیل این شهر و شهرستان باید در پشت این تلاش — بله از نظر مالی بیش از حد — و تعیین کسی برای هدایت کشتی.

نمی گویم که باید باشد اما کسی که به تازگی رد برای این شهر برنامه ریزی هیئت مدیره خواهد بود مناسب برای این کار است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im