شهر و شهرستان نمی تواند توافق بر سر برنامه برای کمک به بی خانمان ها در طول همه گیر

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

در سال 2005 پس از تحمیل یک “هیچ کمپینگ” بان کی مون که ساخته شده آن را غیر قانونی برای بی خانمان ها به خواب بیرون از شهر ساراسوتا بود به نام “meanest شهر” در این کشور توسط ائتلاف ملی برای بی خانمان ها.

بعد از ده سال این شهر و شهرستان squabbled بیش از چگونه به تغییر تصویر خود را بی پایان دشمنی به تاخیر انداختن هر گونه پیشرفت. آن را تا حدود سه سال پیش که یک کودک مهربان رویکرد به تصویب رسید که شامل یک “مسکن اول” فلسفه اجرای قانون توسعه تیم با یک بخشنامه به جای مقابله و دادگاه انحراف برنامه به صورت مزمن بی خانمان با مسائل مربوط به سلامت روان.

با این اقدامات تعداد بی خانمان ها در خیابان های ما شروع به رها کردن: در محدوده شهرستان بیش از 50 درصد بیش از سه سال گذشته با توجه به جدید ترین نقطه در زمان بررسی اعداد در دسترس است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

پس از آن آمد coronavirus. و یک بار دیگر بحث بین شهر و شهرستان و بیش از, بهترین روش برای خدمت بی خانمان تبدیل شده ستیز و بی فایده و در نتیجه مقدار زیادی از بحث و اقدام. اختلاف نظر بیش از آنچه مورد نیاز است و که خرس مسئولیت اجرای منجر به شکست مطلق برای محافظت از یکی از آسیب پذیر ترین مردم.

تا به امروز دولت های محلی ساخته شده است که هیچ تسهیلات ویژه برای بی خانمان پس از وقوع شروع سازندگان: بسیاری از سالن های آنها آباد برای نیازهای روزانه خود از جمله شهر سرپناه روز رستاخیز ،

شده است وجود دارد هیچ تلاشی برای باز کردن یک سرپناه موقت و یا ایجاد یک چادر شهر (مانند یک در سن پترزبورگ) و یا حتی به ارائه اضافی بهداشت ، حمام و سرویس بهداشتی در پارک ها و شهر گم شدن ایستگاه اتوبوس باز باقی می ماند البته در تعارض برنامه ریزی هیچ کس به نظر می رسد مطمئن — اما با کتابخانه ها و بسیاری از فضاهای عمومی از حد وجود دارد چند مکان برای فرار از آفتاب و گرما.

به غیر از ارتش رستگاری بار از ارائه وعده های غذایی کاهش یافته است به طور کامل در سازمان های داوطلب مانند خیابان بهشت PASE وودلند هیلز بی خانمان وزارت و باقی مانده Caf شده اند که در خدمت به عنوان بسیاری از 150 نفر در یک زمان. که میزان تقاضا منجر به احتقان است که باعث می شود اجتماعی فاصله اما غیر ممکن است.

در ضمن تسریع تلاش ها برای “آموزش” به unsheltered در شیوه های ایمن توسط اعضای شهر و شهرستان اجرای قانون توزیع آگهی و ضد عفونی کننده دست شده اند به عنوان “قلدری و hassling توسط پلیس” با توجه به یک فردی که صحبت می کرد در حالی که تماشای یک دوست بودن برای رفتار آشوبگرانه دستگیر.

هر دو شهرستان و مسئولان شهرستان بیان سرخوردگی بیش از این وضعیت است. به طور فزاینده سرخوردگی خود را با هر یک از دیگر.

شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin احساس نیاز به “جمعی خیلی بیشتر فعال” برای بیش از یک ماه ترس از گونه های در جمعیت بی خانمان هستند “یک بمب ساعتی.” در 22 مارس او ارسال یک ایمیل به شهرستان و جامعه ارائه دهندگان خواستار استقرار موقت تغذیه و بهداشت ایستگاه (نه بر خلاف یک پناهگاه طوفان) که به طور بالقوه می تواند واقع در Sarasota County Fairgrounds. او موفق به دریافت یک مودب اما noncommittal پاسخ از چاک هنری از ساراسوتا در وزارت بهداشت.

“ما را دیده اند هر روشن بخشنامه دیگر از رد بسیاری از ما ایده” Barwin گفت. “ما همچنان به بپرسید که unsheltered بود پناه در طول بیماری همه گیر.

“در صورتی که نمی تواند از انجام آن با زمینه های پزشکی باید شرایط ارائه یک هتل اتاق که در آن آنها می توانند جدا شده تا محلی بهداشت عمومی اورژانس عبور می کند. این است که نه بیش از حد درخواست برای این جمعیت و خوب بیشتر از ساراسوتا جامعه است.”

Wayne Applebee ساراسوتا کانتی مدیر خدمات انسانی گفت: این شهرستان شده است پرداختن به نیازهای بی خانمان با میزبانی دو هفته teleconferences با همه شرکای اجتماعی کار با خانمان تیم توسعه محلی و سازمان های خدمات تاکید بر اجتماعی فاصله و در حال توسعه یک طرح برای منزوی کردن هر فردی که بیمار می شود. (دومی شد را به عمل قرار داده برای اولین بار به تازگی هنگامی که یک علامتی از گاو دریایی شهرستان شد قرنطینه در یک هتل محلی با مواد غذایی ارائه شده توسط وعده های غذایی بر روی چهار چرخ; جزئیات دیگری شد در آینده.)

با توجه به یک لیست از دستاوردهای آن فرستاده شده توسط یک کارمند پس از من با صحبت Applebee این شهرستان نیز “طراحی و توسعه یک شهرستان گسترده و بی خانمان و بهداشت بهداشت طرح (آماده برای پیاده سازی در صورت نیاز).” ظاهرا آن تا کنون شده است لازم تلقی می شود.

شهرستان شده است “بسیار محتاط” Applebee گفت: در مورد باز کردن یک سرپناه موقت به دلیل این شهر را فراهم کرده است هیچ جزئیات بیشتر در مورد چگونه CDC دستورالعمل اجرا خواهد بود و آن ترس چنین یک محل تنها تشدید جماعت از جمعیت بی خانمان.

“ما لزوما گفت: بله یا نه” او گفت:. “ما خواسته ایم برای یک برنامه به نقد و بررسی بنابراین ما می توانیم بررسی تمام سوالات ما و چگونه ما می تواند از آن پشتیبانی می کند اما در این مرحله هیچ برنامه ای برای نقد و بررسی. من می خواهم برای دیدن آنچه که این شهر تجسم نه فقط یک مفهوم است.”

Barwin مقابله شهر است که هیچ عمومی وزارت بهداشت است و این شهرستان با پرسنل مجرب منابع و بودجه (از طریق $500,000+ کمک مالی از دولت فدرال مراقبت در عمل اختصاص داده شده به خدمات بی خانمان) به گوشت و هماهنگی چنین برنامه ای.

“هنگامی که یک شهر کوچک است که ضعف و اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی ما به عنوان شما آن را ارسال تا شبکه به مردم با منابع که قرار است به عنوان وجود دارد برای کمک به,” او گفت:. “اگر شما در حال رفتن به تاخیر و به هر جهت پس از آن نماینده به کسی و انتقال منابع به آنها برای دریافت کار انجام می شود.”

Barwin گفت: جمعه این شهر دستور داده است تا سه مکمل بهداشت ایستگاه های با توالت های قابل حمل است که آن برنامه به محل در مرکز شهر مکان های که در آن بی خانمان شده اند خوشه: در نزدیکی گم شدن, اتوبوس, ایستگاه, نجات ارتش و بسته قیامت خانه در منطقه رزماری. همچنین درخواست دماسنج بنابراین درجه حرارت را می توان در تغذیه روزانه جلسات.

“اگر این ویروس به انجام هر کاری آن را بیرون آورده و ما کمبود و شکست ما خالص ایمنی,” او گفت:. “ما باید واقعا تلاش برای کشف این را یک بار و برای همه است.”

اما در این نقطه در زمان هر گونه توافق رسیده است, آن را به خوبی ممکن است خیلی دیر است. و اگر آن را ندارد ساراسوتا “meanest” شهر روشن است و شواهد آن را هنوز هم از نظر اخلاقی دچار کمبود یک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected], 941-361-4834 یا 505-238-0392. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im