SEIDMAN: ساختمان یک جامعه از امید و شفا

اگر چه تمرکز محلی و توسعه جامعه نیست فقط شغل و املاک و مستغلات اما دستياران خوب بودن?

ما بحث های بی وقفه در مورد توسعه در ساراسوتا. و هنگامی که ما انجام می دهیم ما تقریبا همیشه صحبت کردن در مورد آخرین جدید زیربخش یا قدرت پردازش ما در حال ارائه به فریب یک شرکت و تاثیر اقتصادی آن به شهر است.

اما اگر ما در توسعه جامعه در یک کاملا متفاوت در راه است ؟ اگر چه به جای اولویت بودن درآمد و ثروت و سود هدف این بود که سلامت و رفاه ساکنان ما?

“ما نیاز به تجدید نظر توسعه جامعه فراتر از شرایط املاک و مستغلات و شغل” برگرد. پل Abernathy, بنیانگذار محله انعطاف پذیری پروژه در پیتسبورگ گفت: مخاطبان محلی این هفته است. “من دیده ام مردم و از دست دادن شغل و از دست دادن مسکن نمی کند چرا که آنها نادان و یا مخرب و یا احمق اما چون آنها خوب نیست. ما باید نه تنها به ایجاد فرصت ما باید سالم و به اندازه کافی قادر به حفظ فرصت است.”

Abernathy بود بازدید به دعوت از ساراسوتا قوی یک ساله سازمان مردمی اختصاص داده شده به ساخت ساراسوتا یک “واقعه مطلع” جامعه است. در ارائه خود را “ایجاد یک جامعه از امید و شفا” ارتدکس یونانی گفت: اغلب ما زمان ما صرف شکایت در مورد وضعیت جامعه ما و اصرار آن است که شخص دیگری را برای رفع مشکل زمانی که در واقعیت “ما می تواند کاتالیزور برای تغییر واقعی در جامعه ما فقط به عنوان ما شده اند و آنهایی که به نظاره نشست و به تماشای تروما است.”

“فقط به عنوان ما شده اند آنهایی که انکار باعث شده است تا ما به این نقطه ما می تواند آنهایی که به اذعان آن را با تلخی اما با صداقت به رسمیت شناختن است که شفا و آشتی امکان پذیر است” گفت: Abernathy که تحویل شد آتش و گوگرد اما آن پیام چیزی جز. “چه عشق ما مانند هنگامی که آن را مستقر در راه است که ساخت واقعی جامعه?”

این نوع از ساختمان جامعه را شامل نیست همپوشانی ثابت “مدل” با تکیه بر مشاوره از کارشناسان (که Abernathy خندان تعریف شده به عنوان “کسی که زندگی بیش از 30 مایل دور”) و یا به بازده دیکته قدرتمند و از لحاظ اقتصادی تاثیرگذار است. ساختمان “شفا جنبش” — چیزی که او را تشبیه به جنبش حقوق مدنی از ’60 و پرورش دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور چشم انداز از “معشوق جامعه” نیاز به شجاعت و خلاقیت و رادیکال شمول فرد-به-فرد ایجاد ارتباط و تمایل به تواند ناراحت کننده باشد.

“ما نمی توانیم فقط می گویند ما برای عدالت ما باید واقعا در مورد آن,” او گفت:. “ما نمی توانیم فقط می گویند ما به احترام شخص دیگری ما باید واقعا در آن زندگی می کنند. اگر ما تحمل و یا نادیده گرفتن وحشت می افتد در اطراف ما مقصر هستند.”

گاهی اوقات مردم به خوبی معنی درگیر شدن در ساختمان جامعه به طوری که آنها می توانید احساس خوبی در مورد خود و یا خارج از آنچه آنها اصرار دارند که خود واقعی “شفقت است.”

“اما من می توانم به شما بگویم زمانی که شما نشستن با مادر و فرزندان فقط به ضرب گلوله کشته شده است, شما نمی خواهد احساس خوبی در مورد خود,” او گفت:. “مردم می خواهم به می گویند:” من مهربان است اما کلمه مهربان همان منبع به عنوان کلمه جامعه است. این بدان معنی است ‘به رنج می برند.’ چگونه مایل هستند ما را به رنج می برند با یک دیگر؟”

بیش از یک دهه پیش Abernathy یک جنگ عراق مبارزه با جانباز شناخته شده است که تروما در قالب فقر و سوء استفاده و خشونت و بی خانمانی و نژاد پرستی — تا به حال عمیقا تحت تاثیر فرهنگ جامعه اطراف خود کلیسا در پیتسبورگ تپه منطقه. دیدن مانع از آن نشان داده شده به پیشرفت هر جامعه و ساکنان آن او تمرکز خود را برای شکستن نسل چرخه تروما و ارتقای تابآوری از طریق زحمت کش ساختمان ارتباط.

یک تیم از شش زنان از ساراسوتا قوی سفر به پیتسبورگ در ماه ژوئن گذشته به صرف یک هفته در تروما-اطلاع جامعه توسعه موسسه Abernathy انجام سالانه با یک همکار از هوفسترا دانشگاه فرانک g. ضرب. پس از بازگشت این گروه به رشد شامل بیش از 500 ساکنان محلی ایم که ابراز علاقه به درگیر شدن در این فرد-به-فرد غیر اداری با رویکرد.

برخی از جوامع — از جمله خود Hill منطقه یا ساراسوتا در نیوزیلند — را تجربه کرده اند نامتناسب تجربه تروما که به اطلاع دستياران جهان و حاکم روزانه خود فرهنگ Abernathy گفت. این دیرینه تروما نمی تواند شکسته شود به سادگی تحریک اعتراض و نه رفع با تحمیل ساختارهای جدید.

“اگر ما می رویم به انجام این کار بسیار مهم است برای رسیدن به خارج از فوری ترین جوامع,” او گفت:. “هنگامی که شما به همان گروه از مردم صحبت کردن در مورد همان چیز همان ایده ها یک روز بعد از شما می دانید آنچه در آن است ؟ فکری زنای با محارم. یک جامعه سالم است که شامل صداهای جدید. شما لازم نیست برای به دست آوردن نقطه خود را در جدول; انسانیت خود را به شما می دهد یک نقطه در روی میز است.”

Abernathy گفت: ساراسوتا به نظر می رسد آماده برای رسیدگی به برخی از آن به مدت طولانی ترین و اصطکاکی مسائل در یک راه جدید است. حاضر به قبول این چالش به معنی “هرگز با داشتن این نوع از شهر که امکان پذیر است.”

“مردم آماده هستند. مردم می ترسند. مردم در جستجوی” او گفت:. “مردم وجود دارد در حال انتظار در هر روز برای ما گام به جلو و می گویند نه بیشتر. آن نیاز به شجاعت و قطعا آن نیاز به فداکاری. آن را به ناراحتی.

“اما با عشق ما استقامت خواهد شد. با امیدواریم که ما می تواند همه چیز را تغییر دهید. و با فهم و قدرت ما در وحدت ما می تواند به نوبه خود این واقعه بر روی سر خود را و دوباره تعریف زندگی در جوامع ما است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im