SEIDMAN: کودکان با چالش های سمت چپ توسط آموزش دیجیتال

در حالی که انتقال به مدرسه آنلاین دشوار است برای بسیاری از معلمان ، والدین و دانش آموزان آن شده است تقریبا غیر ممکن است برای خانواده های کودکان معلول است.

تحت بهترین شرایط پدر و مادر یک کودک معلول یک چالش است. اضافه کردن سه خواهر و برادر (یکی از آنها نیز دارای چالش ها) در حال انجام طلاق است که شما سمت چپ مجازی تک والد و یک بیماری همه گیر است که مدارس بسته و قطع خدمات درمانی و … خوب شاید پس از آن شما را در درک چرا جولی Landero است که در نزدیکی پایان از طناب.

“من مطمئن هستم که شما پیدا کردن یک وضعیت بدتر از معدن می گوید:” Landero یک لیکوود تگزاس مادر چهار فرزند با سن کمتر از 8. “این در سال گذشته بوده است چنین مبارزه شدید. من اجرای خودم به زمین برای بچه های من, اما آن را کمک نمی کند اگر آنها هنوز هم در حال گرفتن آنچه آنها نیاز دارند.”

پس او برای ثبت طلاق در اکتبر گذشته 30 ساله شده است اولیه (و معمولا تنها) سرپرست برای تمام چهار فرزند. حتی قبل از همه گیر او تلاش برای پاسخگویی به نیازهای از قدیمی ترین پسران که هر دو در طیف اوتیسم در حالی که همچنین مراقبت از او 5 ساله و 3 ساله پسر.

خانواده محله مدرسه B. D. مری ابتدایی در Manatee County, اما پس از آن ارائه نمی دهد خدمات او 7 سال است که غیرکلامی و در پوشک نیاز به او ارائه شد busing به برادن رودخانه ابتدایی. برای اجتناب از نیاز به حقه بازی چند مدرسه برنامه Landero اعطا شد مجوز به ثبت نام او 6 ساله — که همچنین تکامل تاخیر هر چند نه به شدت — نیز وجود دارد.

در حالی که دو بار روزانه رها کردن/انتخاب دشوار بود Landero ستایش هر دو فرزندان معلمان و امیدواریم مورد نیاز yearlong ارزيابي پسر خردسال او نیز واجد شرایط برای خدمات ویژه و busing. پس هر دو نفر بودند که با ثبت نام در مدرسه روز حضور خود را به Landero که هیچ خانواده ای در نزدیکی یک بیت از مهلت.

پس از آن همه گیر. و در حالی که انتقال به آموزش آنلاین بوده است مبارزه برای همه معلمان و پدر و مادر و فرزندان آن ارائه شده موانع غیر قابل عبور برای والدین کودکان معلول مانند Landero.

تمام سخنرانی های حرفه ای و درمان فیزیکی برای پسر متوقف; ویروس دستورالعمل ممنوع است کسی را از آمدن به خانه خود را. در حالی که خود را IEP (برنامه آموزشی فردی) واجد شرایط خود را برای دریافت دو نیم ساعت جلسه آنلاین آموزش بارگیری در این هفته خود را به ادامه درمان و تلاش برای حقه بازی است که در حالی که مراقبت از کودکان دیگر ثابت بیهوده. و نه می تواند او را مدیریت چندگانه آنلاین تکالیف پیشنهادی برای او دیگر پسر که حاضر به شرکت در کامپیوتر است.

“آنها همه چیز onIine و شاید که با این نسخهها کار با یک بچه. اما من دو نیازهای ویژه کودکان و نوجوانان و دو نفر دیگر از بچه های کوچک و من در خود من” Landero می گوید. “من نمی توانید فقط نشستن و انجام زوم جلسه. من به معنای واقعی کلمه پشت سر آنها در تمام طول روز نگران کسی را برای رفتن به صدمه دیده و یا صدمه دیده است یکی از دیگران است.”

مدرسه تعطیل نیز متوقف تقریبا تکمیل شده ارزیابی او پسر دوم — که کمتر شدید علائم اوتیسم اما قابل بیان و مشکلات عاطفی — که به او داده اند مدتها در انتظار یک تشخیص رسمی و واجد شرایط برای کمک.

بیش از سه ماه گذشته هر دو پسران پسرفت خود را مادر می گوید. قدیمی ترین متوقف شده است و با استفاده از محدود زبان حاضر به تماس با چشم است و “عقب از داخل حباب دوباره stimming و داشتن رفتاری طغیان.” (“Stimming” است که حرکات تکراری و یا برای تلفن های موبایل برخی از کودکان autistic اتخاذ برای خود تحریک). هر چند او قبلا از پوشک نیم روز در حال حاضر او را به عقب در آنها 24/7, Landero می گوید.

او دیگر پسر توسعه شدید اضطراب اجتماعی — او پنهان اگر کسی می آید به خانه — و تبدیل شدن به تهاجمی و عصبانی فاقد مهارت های زبان به بیان سرخوردگی خود را. او طوطی حفظ عبارات او را واقعا نمی فهمم برای به دست آوردن.

در بالا از آن است که عواقب ناشی از طلاق است که زشت و طولانی مدت Landero می گوید و همه گیر محدودیت های است که باید “آنها را زندانیان در خانه ما.”

“آنها درد و رنج عاطفی در بسیاری از سطوح مختلف” او می گوید.

اذعان مدرسه محدودیت و او را شکست خود در خانه تحصیل Landero به تازگی درخواست پسران برگزار می شود در سال تحصیلی آینده. در حالی که توسعه ممکن است تاثیر خود را قدیمی ترین کودک خواهد شد که به احتمال زیاد همیشه به شدت محدود او ترس اگر پسر جوان تر پیشرفته است او را از دست ندهید “بنیادی بلوک” بحرانی برای آینده خود استقلال است. معلم خود به توافق رسیدند.

اما سیستم مدرسه نیست. در حالی که Zoratti Yost معاون سرپرست خدمات آموزشی برای گاو دریایی مدارس دولتی کاهش یافته و به بحث در مورد هر مورد خاص منطقه رهنمودهای او فراهم می گویند تعیین ارتقاء و یا حفظ و نگهداری نهفته است با یک تیم از مدیران پس از مشورت با پدر و مادر و معلمان و مدیران. Landero مطلع شد پسران را هم ترویج می شود که تقریبا تمام دانش آموزان قبل از درجه سه.

او شده است به طوری ناراحتی او نشده و حتی باز بررسی مدرسه ارسال درخواست پدر و مادر به وزن در ادامه آموزش آنلاین این سقوط.

“اگر آنها در حال رفتن برای ادامه این نوع از تحصیل در سال آینده آن را فراموش کرده ام شما در حال وادار کردن بچه ها به شکست” او گفت:. “هنگامی که شما از دست کسانی که بنیادی بلوک های شما از دست رفته خود را از پنجره. من نگران بچه ها مثل پسر من که به مقصد را از طریق شکاف وجود دارد یک دلیل آنها می گویند یک مادر بهترین می داند.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>