SEIDMAN: انتخاب همدلی بیش از قضاوت در, ویروس, پاسخ

ما باید انتخابی در مورد کسی که سزاوار همدردی ما در طول Covid-19 همه گیر?

هفته گذشته من در مورد نوشت: دو محلی زوج رشته در یک کشتی کروز در سواحل آمریکای جنوبی بود که در حال حاضر حق حوض با توجه به تهدید coronavirus. گلوریا و لایحه علف های هرز از ساراسوتا و جوآن بلوم و مایکل Richker از دانشگاه پارک گزارش محدود بودن به کابین خود پس از چندین مسافران در هلند امریکا Zandaam شروع به نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم.

در پایان هفته چهار مسافر در کشتی مرده بود.

به شدت از وضعیت خود بود و بزرگ شده با اخبار بیش از آخر هفته که تام شیهان 68 ساله و بازنشسته از برادنتون حال تبدیل شدن به دومین فرد به مرگ در ساراسوتا بیمارستان یادبود پس ظاهرا قرارداد این ویروس را روی یک کشتی کروز که در سمت چپ فورت Lauderdale 5 مارس.

در حالی که بلوم Richker و گلوریا علف هرز نشان داده اند هیچ نشانه ای از بیماری, لایحه علف های هرز تا به حال سرد و آنفولانزا مانند علائم نزدیک به یک هفته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

با توجه به یک ایمیل دریافت کردم از بلوم در اوایل صبح روز دوشنبه پس از نزدیک به 800 مسافر که نشان داد هیچ نشانه ای از بیماری از جمله بلوم و Richker — منتقل شدند به یکی دیگر از هلند و امریکا کشتی روتردام هر دو کشتی ها اجازه داده شد گذشت (قبلا نکردن) از طریق کانال پاناما.

در حال حاضر تلقی می شود در یک “بهداشت و بشردوستانه سفر” آنها در مسیر شمال هر چند خود را به مقصد نهایی و زمان ورود نامشخص است.

“ما خیلی هیجان زده ما به سختی می تواند آن ایستاده اند” بلوم گفت: در یک ایمیل. “این چنین بوده است سفر عاطفی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم تا کنون داشته است. آن را به من یادآوری از آنچه اجداد ما احتمالا از طریق رفت و آمدن به این کشور جدید است.”

هنوز هم خطرات و عدم اطمینان بیش نیست. بعد از ظهر دوشنبه کنگره Vern Buchanan تماس کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع که به گفته سخنگوی چوپان Conboy “گفت که کار با وزارت امور خارجه به تلاش برای حل و فصل [وضعیت] به سرعت.” اما انجام این کار شامل هماهنگی با چندین سازمان از جمله مراکز کنترل بیماری میهن امنیتی و گارد ساحلی است.

شب گذشته با شوهرش هنوز بیمار گلوریا علف های هرز شنیده از او مادر در قانون است که دو کشتی به احتمال زیاد رفتن به شرق سواحل و بنادر به منظور تسهیل پردازش بیش از 1200 مسافر بسیاری از آنها نیاز به قرنطینه شود. این روند می تواند چندین روز و حتی پس از ورود.

دور از شاد رواقی مقابل او ارائه شده در یک Facetime چت در هفته گذشته علف های اخیر داند صدا و تیره و تار می ترسم.

“من فقط امیدوارم که او حق است,” او نوشت.

که من به ارمغان آورد به یک ایمیل دریافت کردم بعد از نوشتن در مورد این کشتی هفته گذشته است که من بدانم در مورد آنچه در آن به معنی واقعا همدلانه در طول این زمان به چالش کشیدن.

“من واقعا نمی توان کمتر علاقه مند در این سفر مسائل تجربه شده توسط دو نفر ممتاز گیر بوش” نوشت: یک خواننده بیشتر عادت کرده اند به نوعی تمرکز بر محروم و نادیده گرفته شده است. “من مطمئن هستم که شما چه فکر در مورد این یکی.”

بدیهی است که برخی از اعضای جامعه ما شده است ضربه سخت تر از برخورد با این بیماری همه گیر از دیگران است. کسانی که از دست داده ایم مشاغل و به طور بالقوه کسب و کار; کسانی که تلاش برای نگه داشتن خانواده تغذیه و پناه; جدا شده سالمندان در پرستاری امکانات — همه آنها شایسته ما همدردی و یا بهتر رتبهدهی نشده است هر چه ملموس کمک ما قادر به شما بدهد. و من کم توجه برای هر کسی insensitively ايميل بازی گلف خود را و یا وعده های غذایی لذیذ در مورد در حال حاضر.

اما این بدان معنا ما نمی توانیم ورزش همدلی برای کسانی که در شرایط دشوار است که ممکن است شانس تر? آیا انسانیت ما گسترش تنها به کسانی که انسان اعتقاد ما بر “ارزش” از آن ؟

من در مورد شما نمی دانم, اما من می تواند مربوط به وحشت من می خواهم احساس اگر من در یک کشتی کروز بدون قطعی مقصد با بیمار, شوهر, دریافت ناکافی مراقبت های پزشکی در حالی که خواندن در مورد مرگ و میر در کشتی های کروز در جای دیگر مهم نیست که چقدر پول من ارزش داشت.

اگر تا کنون این قول منسوب به افلاطون امر در حال حاضر زمان: “مهربان برای همه شما می دانید که در حال مبارزه با یک نبرد سخت است.” بحران امروز یک چالش برای هر یک از ما به دلایلی که ممکن است آشکار یا حتی fathomable به دیگران است. نیاز به نه تنها نوع اما بی طرفانه و غیر حزبی است مهم تر از همیشه.

سلامت روانی شکننده است و ما در اما اوایل هفته از این بیماری همه گیر. استرس و ناآرامی و تنش را تنها بزرگ در روز های آینده. بنابراین فکر می کنم دو بار قبل از اینکه شما صحبت می کنند, پست قضاوت کرد. همه ما در حال مبارزه با یک نبرد سخت است.

توجه: با تشکر از هر کسی که بازی همراه با “از کجا Carrie?” مجازی شکار روبنده در یکشنبه ستون. 7 صبح یک ساراسوتا بومی تا به حال به درستی شناسایی تمام 10 مکان. پاسخ عبارت بودند از: 1. Ringling موزه هنر 2. Sarasota County Fairgrounds 3. مارتین لوتر کینگ جونیور پارک 4. Five-O دونات 5. Ringling College of Art and Design 6. ساراسوتا خطوط 7. ساراسوتا Kennel Club (تازی آهنگ) 8. رزماری گورستان 9. ساراسوتا موزه هنر (سابق ساراسوتا دبیرستان) 10. پرنده های کلیدی پارک.

اجازه دهید من می دانم اگر شما علاقه مند در بخش دوم این زمان شامل عکس های بدون (به عنوان برادر من نوشت) “که تحریک کننده دوربین گراز ایستاده در وسط هر تصویر.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>