SEIDMAN: ناتوانی پیشرفت سپس و در حال حاضر

تاریخی نمایشگاه در تکامل از ساراسوتا خدمات برای افراد معلول همزمان با این شهر اولین گام به سوی بهبود آن ادا انطباق

اگر شما یک فرد بزرگسال در یک صندلی چرخدار تلاش برای حرکت به مرکز شهر منطقه ساخت و ساز و یا یک دانش آموز مبتلا به اوتیسم طرد توسط همسالان خود را, آن را احتمالا به نظر می رسد مانند ما یک راه طولانی برای رفتن به تبدیل شدن به یک واقعا فراگیر جامعه است.

اما قدم زدن — یا چرخ — راه خود را از طریق یک تاریخی جدید نمایشگاه در پیر Chidsey کتابخانه که آثار محلی ناتوانی خدمات بیش از گذشته 75 سال و شما ممکن است نتیجه گیری ساراسوتا همواره قلب برای افراد با چالش های.

“بیرون آمدن از تاریخ گوشه های تاریک” — مجموعه ای از عکس ها و آثار تولید شده از طریق یک همکاری بین Easterseals SWFL خارج-از-درب آکادمی (ODA) ساراسوتا کانتی تاریخی منابع (SCHR) و کشور ADA (American معلول) گروه — یادداشت های به حاشیه راندن شهروندان محلی با معلولیت بیش از چند دهه. اما آن را قرار می دهد تاکید بر اذعان به نقش آنها در ترویج رشد و تغییر است.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای انجام, البته, اما ما می خواستیم به نمایش گذاشتن افراد مولد بودن تشویق یکپارچه و گفت:” تام آب, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Easterseals SWFL. “آنها رفته از دریافت خدمات به شرکت به این سطح از توانایی خود را.”

رایگان نمایشگاه (برای عموم از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر جمعه ها از طریق مارس) در نتیجه یک همکاری در حال حاضر در نهمین سال بین ODA معلم Camela Giraud 10 کلاس و نهم از طریق 12 کلاس با تغییر exceptionalities در Easterseals VIP آکادمی. این پروژه به ارمغان می آورد دو گروه با هم برای ترویج همدلی و درک متقابل گفت: همین هرندون که سر Easterseals خدمات بزرگسالان را بدست آورد.

“همیشه در مورد توانمند سازی و معرفی دانش آموزان معلول به جمعیت افرادی که از خیلی انتهای دیگر این طیف” هرندون گفت. “هدف ما این است که همیشه به هر دو جمعیت بیرون آمده و با درک بیشتر و قدردانی برای هر یک از دیگر.”

هرندون می گوید: این برنامه با تمرکز بر پیدا کردن دانش آموز مشترکات (“آنها بسیار مشابه در عشق خود را از رسانه های اجتماعی و بازی”) به جای برجسته کردن تفاوت است که می تواند باعث سکوت به تداخل می کنند.

“گاهی اوقات دانش آموزان در گیر ترس از آنچه آنها نمی دانند که” او گفت:. “ما در حال یادگیری تجربی, چگونه به مردم و زندگی در یک جامعه با افراد دیگر است.”

در این سال VIP آکادمی دانش آموزان در بازدید از خواب نیمروز کلید مدرسه و ODA دانش آموزان کاوش یک طاق از آثار آلبوم عکس و فیلم در Easterseals و همچنین بازدید از بایگانی در SCHR.

“خبر خوب این است, ساراسوتا همیشه بسیار استقبال جامعه می گوید:” لیندسی Ogles متصدی مجموعه در SCHR با اشاره به یک عکس از اولین ناتوانی خدمات درمانگاه در اینجا باز در فرودگاه Quonset کلبه در سال 1946. “همیشه وجود دارد یک منافع عمومی در کمک به کودکان معلول است.”

در حالی که این پروژه بر مثبت وجود دارد به اندازه کافی بافت تاریخی به مسیر ملت را تغییر نگرش است. هر چند در حقیقت ساراسوتا رویکرد ممکن است در ظاهر مهربان می آید در سراسر به عنوان جلوتر از منحنی در شناخت و حمایت از نیاز به خدمات.

برای مثال در حالی که دیوان عالی کشور شد تصویب عقیم سازی اجباری از “روان defectives” در دهه 1920 محلی Kiwanis گروه ایجاد شد اول آن “Kiwanis فلج Kiddies باشگاه است.” (سلب مسئولیت در آغاز از جدول زمانی معذرت خواهی برای “منسوخ” زبان و اصطلاحات “که دیگر قابل قبول با استانداردهای امروز.”)

و زمانی که شوک درمانی و lobotomies شد استاندارد در ’50s های گاو دریایی-ساراسوتا فلج کودکان درمانگاه تاسیس در سال 1946 در حال حاضر تغییر نام آن به ساختمان “خانه شادی.”

در سال های اخیر در این شهرستان خریداری کرده است کمکی برای تهیه کتابخانه کاربران با کم بینایی نصب جلسه حلقه قرار می گیرد و یک “Mobi حصیر” برای دسترسی صندلی چرخدار در Siesta Beach. اما آن را نیز کاملا شکست خورده برخی از آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان در سیستم مدارس دولتی و در مناطق که واقعا شمارش است اما در حال طاقت فرسا و گران قیمت کاهش یافته است کوتاه از استاندارد طلا.

در یک شهر جلسه کمیسیون در ماه دسامبر گذشته یک ناتوانی مدافع تحقیر محلی و عدم انطباق با ادا داد. در آن زمان کمیسیون توافق کردند که برای انجام یک جامع حسابرسی, اما من تا به حال چیزی شنیده در مورد آن پس از.

بنابراین من قرار داده شده یک تماس به سارا وارن با دادستان شهرستان را به دیدن اگر همه چیز در حال حرکت رو به جلو است. آن را به عنوان اتفاق افتاده است, من او را فقط به عنوان او قرار دادن نکات تکمیلی در 15-صفحه: درخواست برای پیشنهاد زحمت قرار دادن با هم در طول چند ماه گذشته با بیش از یک دوجین کارکنان شهرستان. خارج از شرکت با تجربه انجام ADA ممیزی آغاز خواهد شد مناقصه قبل از پایان ماه.

“این یک فرایند طولانی است و من خوشحالم که آن را در نهایت به پایان رسید” وارن گفت. “آن را به بزرگ به خارج از شرکت است که واقعا می داند که قانون به ما کارشناسان و شناسایی مشکلات ما است.”

RFP شامل پنج مرحله ارزیابی با شروع از خیابان های پارکینگ گاراژ پارک ها و ساختمان ها در منطقه مرکز شهر و در ادامه از طریق رویدادهای برنامه ها و فعالیت های. وارن برآورد فاز اول آغاز خواهد شد در ظرف سه یا چهار ماه.

هر چند در این مورد این شهر دست مجبور شد به جای مطرح, بیایید امیدوار باشیم که این اولین گام در ایستادن ما شهرت به عنوان یک جامعه ای که پذیرای تشویق و تسهیل دسترسی برابر و فرصت را برای همه ساکنان آن است.

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>